MENU

U13 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - forår 2019, Pulje 774 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
357185
07-04 2019
Kl. 11:00
Andrup/Tjæreborg Vamdrup IF Skads Skole
2 - 1
357186
07-04 2019
Kl. 11:00
Højer/Bredebro Skærbæk Ungdoms B Marskhallen
3 - 2
357184
07-04 2019
Kl. 12:00
Hviding IF Esbjerg IF 92 Egebæk/Hviding Akt.center
0 - 3
357187
13-04 2019
Kl. 11:00
Esbjerg IF 92 Andrup/Tjæreborg Skibhøj Anlæg
5 - 0
357189
14-04 2019
Kl. 12:00
Hviding IF Højer/Bredebro Egebæk/Hviding Akt.center
2 - 0
357188 ma
15-04 2019
Kl. 18:15
Vamdrup IF Skærbæk Ungdoms B Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
3 - 3
357191
27-04 2019
Kl. 12:00
Andrup/Tjæreborg Højer/Bredebro Skads Skole
2 - 1
357192
27-04 2019
Kl. 12:00
Skærbæk Ungdoms B Hviding IF Skærbæk Fritidscenter
0 - 1
357190
on
01-05 2019
Kl. 18:15
Esbjerg IF 92 Vamdrup IF Skibhøj Anlæg
3 - 1
357193
05-05 2019
Kl. 11:00
Højer/Bredebro Esbjerg IF 92 Bredebro Idrætscenter
2 - 6
357194
05-05 2019
Kl. 12:00
Andrup/Tjæreborg Skærbæk Ungdoms B Skads Skole
UHT

Udehold taberdømt

357195 ma
06-05 2019
Kl. 18:00
Vamdrup IF Hviding IF Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
1 - 4
357196
ti
07-05 2019
Kl. 18:30
Skærbæk Ungdoms B Esbjerg IF 92 Skærbæk Fritidscenter
2 - 7
357197
11-05 2019
Kl. 12:00
Andrup/Tjæreborg Hviding IF Skads Skole
1 - 1
357198 ma
13-05 2019
Kl. 18:15
Højer/Bredebro Vamdrup IF Bredebro Idrætscenter
3 - 1
357199
19-05 2019
Kl. 11:00
Esbjerg IF 92 Hviding IF Skibhøj Anlæg
5 - 3
357201
19-05 2019
Kl. 12:25
Skærbæk Ungdoms B Højer/Bredebro Skærbæk Fritidscenter
1 - 3
357200 on
22-05 2019
Kl. 18:00
Vamdrup IF Andrup/Tjæreborg Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
3 - 2
357204
26-05 2019
Kl. 11:00
Højer/Bredebro Hviding IF Marskhallen
1 - 7
357203
26-05 2019
Kl. 12:25
Skærbæk Ungdoms B Vamdrup IF Skærbæk Fritidscenter
0 - 5
357202
26-05 2019
Kl. 16:00
Andrup/Tjæreborg Esbjerg IF 92 Skads Skole
0 - 1
357207 to
30-05 2019
Kl. 19:00
Hviding IF Skærbæk Ungdoms B Roager Stadion
10 - 0
357206
01-06 2019
Kl. 10:15
Højer/Bredebro Andrup/Tjæreborg Bredebro Idrætscenter
4 - 2
357205
on
05-06 2019
Kl. 18:15
Vamdrup IF Esbjerg IF 92 Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
0 - 1
357208
09-06 2019
Kl. 11:00
Esbjerg IF 92 Højer/Bredebro Skibhøj Anlæg
UHT

Udehold taberdømt

357210 ma
10-06 2019
Kl. 12:00
Hviding IF Vamdrup IF Egebæk/Hviding Akt.center
11 - 0
357209 ma
10-06 2019
Kl. 12:25
Skærbæk Ungdoms B Andrup/Tjæreborg Skærbæk Fritidscenter
0 - 7
357211 on
12-06 2019
Kl. 18:30
Esbjerg IF 92 Skærbæk Ungdoms B Skibhøj Anlæg
UHT

Udehold taberdømt

357212
15-06 2019
Kl. 11:00
Hviding IF Andrup/Tjæreborg Egebæk/Hviding Akt.center
3 - 6
357213
16-06 2019
Kl. 10:00
Vamdrup IF Højer/Bredebro Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
2 - 6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se hvordan forårets U13 Drenge ombrydes til efterårets U14 Drenge her.

Se info om rækken her.

Puljevinderen skal spille JM. Læs mere her.

 

Log ind