Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr 2019
10:00
Grindsted GIF
1
Ammitsbøl/Egtved
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
11:30
Team Midtjylland
0
Jelling fS
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
10:00
Esbjerg fB
2
NRUI/ÅB/NUIF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2019
18:00
Ammitsbøl/Egtved
2
Jelling fS
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2019
11:00
NRUI/ÅB/NUIF
2
Grindsted GIF
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2019
16:00
Esbjerg fB
8
Team Midtjylland
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
18:30
Jelling fS
0
Esbjerg fB
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
11:00
NRUI/ÅB/NUIF
5
Ammitsbøl/Egtved
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
19:00
Ammitsbøl/Egtved
2
Esbjerg fB
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2019
18:00
Team Midtjylland
0
NRUI/ÅB/NUIF
5
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2019
18:30
Grindsted GIF
2
Jelling fS
5
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
17:30
Grindsted GIF
Team Midtjylland
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
18:30
Jelling fS
2
NRUI/ÅB/NUIF
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2019
18:30
Esbjerg fB
3
Grindsted GIF
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
18:00
Jelling fS
6
Team Midtjylland
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
18:30
Ammitsbøl/Egtved
2
Grindsted GIF
1
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2019
18:00
NRUI/ÅB/NUIF
1
Esbjerg fB
3
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
09:30
Team Midtjylland
Esbjerg fB
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
11:00
Grindsted GIF
1
NRUI/ÅB/NUIF
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
11:00
Jelling fS
2
Ammitsbøl/Egtved
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
17:45
Team Midtjylland
3
Grindsted GIF
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2019
13:00
Ammitsbøl/Egtved
1
NRUI/ÅB/NUIF
4
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Esbjerg fB
3
Jelling fS
2
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2019
17:45
Team Midtjylland
3
Ammitsbøl/Egtved
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
17:15
NRUI/ÅB/NUIF
Team Midtjylland
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
19:00
Jelling fS
3
Grindsted GIF
0
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2019
19:00
Esbjerg fB
4
Ammitsbøl/Egtved
0
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
10:00
Ammitsbøl/Egtved
0
Team Midtjylland
0
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
11:00
NRUI/ÅB/NUIF
1
Jelling fS
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
11:30
Grindsted GIF
0
Esbjerg fB
5
|
Se hvordan forårets U14 Drenge ombrydes til efterårets U15 Drenge her.
Se info om rækken her.
Puljevinderen skal spille JM. Læs mere her.