MENU

U17 Drenge Liga 3 (2002) 11M - forår 2019, Pulje 415 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
341301 ma
01-04 2019
Kl. 19:00
Sundeved Efterskoles IF Varde IF Varnæs Stadion
2 - 1
341300
07-04 2019
Kl. 11:30
Kolding IF Oversidder Autocentralen Park (Kolding Stadion)
341304 ma
08-04 2019
Kl. 16:00
Agerskov S Sundeved Efterskoles IF Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
0 - 1
341299 to
11-04 2019
Kl. 19:00
Agerskov S Bramming B Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
3 - 2
341302
13-04 2019
Kl. 16:00
Bramming B Kolding IF Skjern Bank Arena, Bramming
2 - 4
341303
14-04 2019
Kl. 14:00
Oversidder Varde IF
341307 on
24-04 2019
Kl. 18:30
Varde IF Agerskov S Sydbank Stadion
1 - 3
341305
27-04 2019
Kl. 16:00
Bramming B Oversidder Skjern Bank Arena, Bramming
341306
28-04 2019
Kl. 11:30
Kolding IF Sundeved Efterskoles IF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
2 - 1
341308 ma
29-04 2019
Kl. 18:30
Sundeved Efterskoles IF Bramming B Bovrup Idrætsanlæg
3 - 2
341310 on
01-05 2019
Kl. 19:00
Oversidder Agerskov S
341312
on
08-05 2019
Kl. 18:30
Agerskov S Kolding IF Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
1 - 6
341311 to
09-05 2019
Kl. 19:00
Varde IF Bramming B Sydbank Stadion
0 - 2
341313
12-05 2019
Kl. 12:00
Sundeved Efterskoles IF Oversidder Bovrup Idrætsanlæg
341314 ti
14-05 2019
Kl. 18:00
Bramming B Agerskov S Skjern Bank Arena, Bramming
0 - 2
341309
on
15-05 2019
Kl. 19:00
Kolding IF Varde IF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
8 - 1
341315
19-05 2019
Kl. 12:00
Oversidder Kolding IF
341316
19-05 2019
Kl. 12:00
Varde IF Sundeved Efterskoles IF Sydbank Stadion
1 - 3
341317
26-05 2019
Kl. 11:30
Kolding IF Bramming B Autocentralen Park (Kolding Stadion)
5 - 0
341318
26-05 2019
Kl. 12:00
Varde IF Oversidder Sydbank Stadion
341319 ma
27-05 2019
Kl. 18:30
Sundeved Efterskoles IF Agerskov S Bovrup Idrætsanlæg
2 - 3
341322 ti
28-05 2019
Kl. 18:00
Agerskov S Varde IF Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
2 - 0
341320
01-06 2019
Kl. 16:00
Oversidder Bramming B
341321
on
05-06 2019
Kl. 18:30
Sundeved Efterskoles IF Kolding IF Bovrup Idrætsanlæg
2 - 1
341324
ma
10-06 2019
Kl. 12:00
Varde IF Kolding IF Sydbank Stadion
1 - 0
341325 ma
10-06 2019
Kl. 18:00
Agerskov S Oversidder Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
341323 ti
11-06 2019
Kl. 19:00
Bramming B Sundeved Efterskoles IF Skjern Bank Arena, Bramming
3 - 3
341326 to
13-06 2019
Kl. 19:00
Bramming B Varde IF Skjern Bank Arena, Bramming
0 - 0
341327
16-06 2019
Kl. 11:30
Kolding IF Agerskov S Autocentralen Park (Kolding Stadion)
3 - 3
341328
16-06 2019
Kl. 14:00
Oversidder Sundeved Efterskoles IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Der er ingen automatisk ombrydning fra forårets U17 Drenge til efterårets U19 Drenge. Læs mere her.

Se info om rækken her.

Puljevinderen skal spille JM. Læs mere her.

 

 

Log ind