MENU

Jyllandsserien Kvinder - Forår 2019, Pulje 274 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
503381
30-03 2019
Kl. 14:00
Vorup FB Silkeborg KFUM XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
1 - 1
503382
31-03 2019
Kl. 13:00
Søften GF ASA, Aarhus Søften Idrætsanlæg
1 - 1
503384 ma
01-04 2019
Kl. 18:00
BMI VSK Aarhus Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
0 - 8
503388
ti
02-04 2019
Kl. 19:00
Kolind/Perstrup IF Søften GF TIE Multiarena (Kunstgræs)
0 - 4
503385
06-04 2019
Kl. 12:00
ASA, Aarhus Vorup FB Robotize Park
0 - 0
503387
07-04 2019
Kl. 18:00
Silkeborg KFUM BMI Silkeborg Kunstbane
4 - 0
503446
on
10-04 2019
Kl. 18:15
VSK Aarhus Silkeborg KFUM Vejlby/Risskov Centret
4 - 2
503445
13-04 2019
Kl. 13:00
IF Lyseng Søften GF Lyseng Idrætspark
1 - 2
503389
13-04 2019
Kl. 15:00
Vorup FB Kolind/Perstrup IF XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
5 - 1
503444
14-04 2019
Kl. 14:30
BMI ASA, Aarhus Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
0 - 5
503448 ma
22-04 2019
Kl. 14:00
ASA, Aarhus VSK Aarhus Robotize Park
1 - 1
503450 ma
22-04 2019
Kl. 14:00
Kolind/Perstrup IF BMI KPI's Klubhus
1 - 1
503454
on
24-04 2019
Kl. 18:30
VSK Aarhus Kolind/Perstrup IF Vejlby/Risskov Centret
4 - 2
503451
27-04 2019
Kl. 14:00
Vorup FB IF Lyseng XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
1 - 1
503452
28-04 2019
Kl. 14:00
Silkeborg KFUM ASA, Aarhus Søholt Idrætspark
1 - 0
503453
28-04 2019
Kl. 14:30
BMI Søften GF Egelund Idrætscenter
0 - 3
503383
to
02-05 2019
Kl. 19:00
IF Lyseng Kolind/Perstrup IF Lyseng Idrætspark
9 - 0
503455
04-05 2019
Kl. 14:00
Vorup FB BMI XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
2 - 0
503457
04-05 2019
Kl. 16:00
Kolind/Perstrup IF Silkeborg KFUM KPI's Klubhus
2 - 3
503456
05-05 2019
Kl. 13:00
IF Lyseng ASA, Aarhus Lyseng Idrætspark
2 - 0
503449
to
09-05 2019
Kl. 19:00
Silkeborg KFUM IF Lyseng Søholt Idrætspark
1 - 5
503459
12-05 2019
Kl. 11:00
VSK Aarhus Vorup FB Vejlby/Risskov Centret
1 - 2
503461
12-05 2019
Kl. 14:30
BMI IF Lyseng Egelund Idrætscenter
2 - 5
503460
ti
14-05 2019
Kl. 19:00
ASA, Aarhus Kolind/Perstrup IF Robotize Park
2 - 0
503386
to
16-05 2019
Kl. 19:00
VSK Aarhus IF Lyseng Vejlby/Risskov Centret
2 - 0
503462
to
16-05 2019
Kl. 19:30
Søften GF Silkeborg KFUM Søften Idrætsanlæg
3 - 1
503464
18-05 2019
Kl. 11:00
ASA, Aarhus Søften GF Robotize Park
1 - 2
503465
18-05 2019
Kl. 16:00
Kolind/Perstrup IF IF Lyseng KPI's Klubhus
1 - 3
503463
19-05 2019
Kl. 14:00
Silkeborg KFUM Vorup FB Søholt Idrætspark
0 - 6
503466
on
22-05 2019
Kl. 19:00
VSK Aarhus BMI Vejlby/Risskov Centret
11 - 0
503468
25-05 2019
Kl. 11:00
IF Lyseng VSK Aarhus Lyseng Idrætspark
0 - 2
503467
25-05 2019
Kl. 14:00
Vorup FB ASA, Aarhus XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
0 - 0
503470
26-05 2019
Kl. 13:00
Søften GF Kolind/Perstrup IF Søften Idrætsanlæg
8 - 0
503469
26-05 2019
Kl. 14:30
BMI Silkeborg KFUM Egelund Idrætscenter
2 - 7
503473
ti
28-05 2019
Kl. 19:30
Søften GF IF Lyseng Søften Idrætsanlæg
0 - 3
503474
to
30-05 2019
Kl. 12:00
Silkeborg KFUM VSK Aarhus Søholt Idrætspark
1 - 3
503472
to
30-05 2019
Kl. 12:00
ASA, Aarhus BMI Robotize Park
5 - 0
503471
to
30-05 2019
Kl. 14:00
Kolind/Perstrup IF Vorup FB KPI's Klubhus
0 - 1
503475
01-06 2019
Kl. 14:00
Vorup FB Søften GF XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
1 - 1
503477
02-06 2019
Kl. 14:00
IF Lyseng Silkeborg KFUM Lyseng Idrætspark
1 - 3
503478
02-06 2019
Kl. 17:00
BMI Kolind/Perstrup IF Egelund Idrætscenter
5 - 1
503458
ti
04-06 2019
Kl. 19:30
Søften GF VSK Aarhus Søften Idrætsanlæg
2 - 0
503447
to
06-06 2019
Kl. 19:30
Søften GF Vorup FB Søften Idrætsanlæg
1 - 0
503480
ma
10-06 2019
Kl. 14:00
ASA, Aarhus Silkeborg KFUM Robotize Park
1 - 1
503479
ma
10-06 2019
Kl. 14:55
IF Lyseng Vorup FB Lyseng Idrætspark
1 - 4
503481
ma
10-06 2019
Kl. 15:00
Søften GF BMI Søften Idrætsanlæg
4 - 0
503482 ma
10-06 2019
Kl. 16:00
Kolind/Perstrup IF VSK Aarhus KPI's Klubhus
1 - 8
503476
on
12-06 2019
Kl. 19:00
VSK Aarhus ASA, Aarhus Vejlby/Risskov Centret
0 - 0
503484
15-06 2019
Kl. 12:15
ASA, Aarhus IF Lyseng Robotize Park
2 - 2
503485
16-06 2019
Kl. 14:00
Silkeborg KFUM Kolind/Perstrup IF Søholt Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

503483
16-06 2019
Kl. 14:30
BMI Vorup FB Egelund Idrætscenter
0 - 4
503486
on
19-06 2019
Kl. 19:00
VSK Aarhus Søften GF Vejlby/Risskov Centret
1 - 1
503487
22-06 2019
Kl. 13:30
Vorup FB VSK Aarhus XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
0 - 1
503488
22-06 2019
Kl. 13:30
Kolind/Perstrup IF ASA, Aarhus KPI's Klubhus
0 - 3
503489
22-06 2019
Kl. 13:30
IF Lyseng BMI Lyseng Idrætspark
4 - 1
503490
22-06 2019
Kl. 13:30
Silkeborg KFUM Søften GF Søholt Idrætspark
1 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind