MENU

Herrer Serie 4 - Forår 2019, Pulje 54 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
563473
30-03 2019
Kl. 12:00
Øster Hornum IF Skørping IF Frem (1) Øster Hornum Hallen
2
-
0
563475
30-03 2019
Kl. 14:00
Hadsund-Vive Nibe B Vive Stadion
2
-
6
563474
30-03 2019
Kl. 15:00
Haverslev IF Arden IF Haverslev Stadion
0
-
3
563471
30-03 2019
Kl. 16:00
Valsgård IF 83 Støvring IF Valsgård Stadion
3
-
3
563481
06-04 2019
Kl. 13:00
Arden IF Øster Hornum IF Arden Hallen
2
-
4
563476
06-04 2019
Kl. 14:00
Skørping IF Frem (1) Valsgård IF 83 Skørping Idrætscenter
2
-
0
563477
06-04 2019
Kl. 16:00
Nibe B Haverslev IF Nibe Stadion
2
-
1
563478
07-04 2019
Kl. 15:00
Støvring IF Hadsund-Vive Støvring Stadion
5
-
1
563483
13-04 2019
Kl. 14:00
Hadsund-Vive Skørping IF Frem (1) Vive Stadion
3
-
5
563484
13-04 2019
Kl. 15:00
Haverslev IF Øster Hornum IF Haverslev Stadion
3
-
1
563482
13-04 2019
Kl. 16:00
Valsgård IF 83 Arden IF Valsgård Stadion
1
-
0
563525
on
17-04 2019
Kl. 18:00
Støvring IF Haverslev IF Støvring Stadion
7
-
0
563486
20-04 2019
Kl. 12:00
Øster Hornum IF Valsgård IF 83 Øster Hornum Hallen
0
-
1
563524
20-04 2019
Kl. 14:00
Skørping IF Frem (1) Nibe B Skørping Idrætscenter
5
-
1
563526
on
24-04 2019
Kl. 18:45
Arden IF Hadsund-Vive Arden Hallen
9
-
1
563529
27-04 2019
Kl. 14:00
Hadsund-Vive Øster Hornum IF Vive Stadion
Hjemmehold taberdømt
563530
27-04 2019
Kl. 16:00
Nibe B Arden IF Nibe Stadion
1
-
2
563528
28-04 2019
Kl. 15:00
Støvring IF Skørping IF Frem (1) Støvring Stadion
0
-
0
563527
ti
30-04 2019
Kl. 18:30
Valsgård IF 83 Haverslev IF Valsgård Stadion
2
-
0
563535
fr
03-05 2019
Kl. 18:30
Øster Hornum IF Nibe B Øster Hornum Hallen
3
-
1
563534
04-05 2019
Kl. 13:00
Arden IF Støvring IF Arden Hallen
4
-
1
563533
04-05 2019
Kl. 15:00
Haverslev IF Skørping IF Frem (1) Haverslev Stadion
3
-
3
563532
04-05 2019
Kl. 16:00
Valsgård IF 83 Hadsund-Vive Valsgård Stadion
Udehold taberdømt
563548
11-05 2019
Kl. 14:00
Skørping IF Frem (1) Arden IF Skørping Idrætscenter
0
-
4
563549
11-05 2019
Kl. 15:00
Hadsund-Vive Haverslev IF Vive Stadion
3
-
6
563536
11-05 2019
Kl. 16:00
Nibe B Valsgård IF 83 Nibe Stadion
5
-
5
563550
12-05 2019
Kl. 15:00
Støvring IF Øster Hornum IF Støvring Stadion
0
-
1
563551
on
15-05 2019
Kl. 19:00
Støvring IF Valsgård IF 83 Støvring Stadion
0
-
0
563553
18-05 2019
Kl. 13:00
Arden IF Haverslev IF Arden Hallen
2
-
0
563552
18-05 2019
Kl. 14:00
Skørping IF Frem (1) Øster Hornum IF Skørping Idrætscenter
3
-
2
563556
18-05 2019
Kl. 16:00
Nibe B Hadsund-Vive Nibe Stadion
Udehold taberdømt
563558
to
23-05 2019
Kl. 19:00
Haverslev IF Nibe B Haverslev Stadion
0
-
6
563557
fr
24-05 2019
Kl. 17:30
Valsgård IF 83 Skørping IF Frem (1) Valsgård Stadion
4
-
1
563559
fr
24-05 2019
Kl. 18:30
Hadsund-Vive Støvring IF Vive Stadion
0
-
4
563565
on
29-05 2019
Kl. 19:00
Støvring IF Nibe B Støvring Stadion
5
-
2
563561
to
30-05 2019
Kl. 12:00
Arden IF Valsgård IF 83 Arden Hallen
3
-
0
563564
to
30-05 2019
Kl. 12:00
Øster Hornum IF Haverslev IF Øster Hornum Hallen
2
-
1
563563 to
30-05 2019
Kl. 14:00
Skørping IF Frem (1) Hadsund-Vive Skørping Idrætscenter
6
-
1
563569
01-06 2019
Kl. 14:00
Hadsund-Vive Arden IF Vive Stadion
Hjemmehold taberdømt
563566
01-06 2019
Kl. 15:00
Valsgård IF 83 Øster Hornum IF Valsgård Stadion
1
-
2
563567
01-06 2019
Kl. 16:00
Nibe B Skørping IF Frem (1) Nibe Stadion
2
-
1
563568
02-06 2019
Kl. 19:00
Haverslev IF Støvring IF Haverslev Stadion
2
-
5
563578
ti
04-06 2019
Kl. 19:00
Støvring IF Arden IF Støvring Stadion
1
-
4
563579
ti
04-06 2019
Kl. 19:00
Nibe B Øster Hornum IF Nibe Stadion
3
-
1
563570 fr
07-06 2019
Kl. 19:00
Haverslev IF Valsgård IF 83 Haverslev Stadion
2
-
0
563572
08-06 2019
Kl. 12:00
Øster Hornum IF Hadsund-Vive Øster Hornum Hallen
Udehold taberdømt
563573
ma
10-06 2019
Kl. 12:00
Arden IF Nibe B Arden Hallen
3
-
2
563571
ma
10-06 2019
Kl. 13:00
Skørping IF Frem (1) Støvring IF Skørping Idrætscenter
1
-
1
563560
fr
14-06 2019
Kl. 20:00
Øster Hornum IF Arden IF Øster Hornum Hallen
1
-
1
563576
15-06 2019
Kl. 14:00
Hadsund-Vive Valsgård IF 83 Vive Stadion
1
-
3
563577
15-06 2019
Kl. 14:00
Skørping IF Frem (1) Haverslev IF Skørping Idrætscenter
4
-
2
563485
15-06 2019
Kl. 16:00
Nibe B Støvring IF Nibe Stadion
4
-
2
563583
22-06 2019
Kl. 12:00
Øster Hornum IF Støvring IF Øster Hornum Hallen
4
-
1
563582
22-06 2019
Kl. 15:00
Haverslev IF Hadsund-Vive Haverslev Stadion
10
-
3
563580
22-06 2019
Kl. 15:30
Valsgård IF 83 Nibe B Valsgård Stadion
2
-
0
563581
23-06 2019
Kl. 11:00
Arden IF Skørping IF Frem (1) Arden Hallen
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Følgende hold rykker op fra 2. pladsen (de 24 øvrige skal i play-off):
Klokkerholm IF (48), Aars IK (55), Sundsøre FK (57), FodboldHoldet Herning 1 (61), Helsted Fremad IF (63), TRIF (65), VSK Aarhus (67), AGF (70), Horsens fS (72), Horsens United (74), Varde IF (78), Gørding-Vejrup Fodbold (80).

På grund af udtrækninger suspenderes der nedrykning for følgende hold på 7. pladsen:
Ørebro B (49), Seest B (76).

Log ind