MENU

Herrer Serie 3 - Forår 2019, Pulje 45 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
562450
on
27-03 2019
Kl. 19:00
Højer/Visby Bylderup/B Marskhallen
5 - 3
562449
30-03 2019
Kl. 15:00
Christiansfeld IF Lundtoft IF (1) Cuben
1 - 1
562448
31-03 2019
Kl. 13:30
Tønder SF Vamdrup IF Tønder Sport- og FritidsCenter
6 - 1
562451
ti
02-04 2019
Kl. 19:00
Føvling/Stenderup UI Skærbæk B Føvling Stadion
2 - 1
562453
fr
05-04 2019
Kl. 18:15
Skærbæk B Højer/Visby Skærbæk Fritidscenter
1 - 0
562455
fr
05-04 2019
Kl. 18:30
Bylderup/B Christiansfeld IF Bylderup Idrætscenter
1 - 2
562452
06-04 2019
Kl. 15:45
Lundtoft IF (1) Tønder SF Kliplev Hallen
0 - 2
562459
ti
09-04 2019
Kl. 18:30
Skærbæk B Vamdrup IF Skærbæk Fritidscenter
5 - 2
562456 fr
12-04 2019
Kl. 18:30
Tønder SF Bylderup/B Tønder Sport- og FritidsCenter
6 - 0
562458
fr
12-04 2019
Kl. 18:45
Højer/Visby Christiansfeld IF Marskhallen
4 - 1
562457
13-04 2019
Kl. 15:45
Lundtoft IF (1) Føvling/Stenderup UI Kliplev Hallen
2 - 1
562466
on
17-04 2019
Kl. 18:30
Føvling/Stenderup UI Christiansfeld IF Føvling Stadion
1 - 1
562460 ma
22-04 2019
Kl. 15:00
Christiansfeld IF Tønder SF Cuben
1 - 1
562463
ma
22-04 2019
Kl. 15:00
Bylderup/B Føvling/Stenderup UI Bylderup Idrætscenter
1 - 0
562461
ma
22-04 2019
Kl. 15:45
Lundtoft IF (1) Skærbæk B Kliplev Hallen
2 - 2
562462
ma
22-04 2019
Kl. 16:00
Vamdrup IF Højer/Visby Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
1 - 0
562467
27-04 2019
Kl. 13:45
Skærbæk B Bylderup/B Skærbæk Fritidscenter
4 - 0
562505
27-04 2019
Kl. 15:45
Lundtoft IF (1) Vamdrup IF Kliplev Hallen
3 - 0
562464
28-04 2019
Kl. 13:00
Tønder SF Højer/Visby Tønder Sport- og FritidsCenter
3 - 1
562468
fr
03-05 2019
Kl. 19:00
Tønder SF Føvling/Stenderup UI Tønder Sport- og FritidsCenter
1 - 1
562469
fr
03-05 2019
Kl. 19:00
Højer/Visby Lundtoft IF (1) Marskhallen
3 - 2
562470
fr
03-05 2019
Kl. 19:00
Bylderup/B Vamdrup IF Bylderup Idrætscenter
2 - 1
562471
05-05 2019
Kl. 15:00
Christiansfeld IF Skærbæk B Cuben
3 - 1
562454
ti
07-05 2019
Kl. 19:00
Vamdrup IF Føvling/Stenderup UI Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
1 - 5
562472 fr
10-05 2019
Kl. 18:30
Skærbæk B Tønder SF Skærbæk Fritidscenter
4 - 0
562475
11-05 2019
Kl. 15:00
Vamdrup IF Christiansfeld IF Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
0 - 3
562473
11-05 2019
Kl. 15:45
Lundtoft IF (1) Bylderup/B Kliplev Hallen
2 - 3
562474
11-05 2019
Kl. 16:00
Føvling/Stenderup UI Højer/Visby Føvling Stadion
0 - 3
562477
18-05 2019
Kl. 15:45
Lundtoft IF (1) Christiansfeld IF Kliplev Hallen
5 - 0
562478
19-05 2019
Kl. 15:00
Bylderup/B Højer/Visby Bylderup Idrætscenter
2 - 2
562476
19-05 2019
Kl. 15:00
Vamdrup IF Tønder SF Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
2 - 6
562480
fr
24-05 2019
Kl. 19:00
Tønder SF Lundtoft IF (1) Tønder Sport- og FritidsCenter
0 - 1
562481
fr
24-05 2019
Kl. 19:00
Højer/Visby Skærbæk B Marskhallen
0 - 0
562482
fr
24-05 2019
Kl. 19:00
Føvling/Stenderup UI Vamdrup IF Føvling Stadion
3 - 3
562483
26-05 2019
Kl. 15:00
Christiansfeld IF Bylderup/B Cuben
6 - 1
562487 on
29-05 2019
Kl. 19:00
Vamdrup IF Skærbæk B Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
0 - 5
562486
to
30-05 2019
Kl. 15:00
Christiansfeld IF Højer/Visby Cuben
5 - 0
562485
to
30-05 2019
Kl. 15:45
Føvling/Stenderup UI Lundtoft IF (1) Føvling Stadion
1 - 2
562484
fr
31-05 2019
Kl. 19:00
Bylderup/B Tønder SF Bylderup Idrætscenter
6 - 6
562500
02-06 2019
Kl. 13:30
Tønder SF Christiansfeld IF Tønder Sport- og FritidsCenter
5 - 4
562502
02-06 2019
Kl. 13:30
Højer/Visby Vamdrup IF Marskhallen
UHT

Udehold taberdømt

562501
ma
03-06 2019
Kl. 19:00
Skærbæk B Lundtoft IF (1) Skærbæk Fritidscenter
5 - 1
562465
to
06-06 2019
Kl. 19:00
Vamdrup IF Lundtoft IF (1) Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
2 - 4
562503
to
06-06 2019
Kl. 19:30
Føvling/Stenderup UI Bylderup/B Føvling Stadion
0 - 3
562504 fr
07-06 2019
Kl. 19:00
Højer/Visby Tønder SF Marskhallen
0 - 0
562506
ma
10-06 2019
Kl. 15:00
Christiansfeld IF Føvling/Stenderup UI Cuben
5 - 3
562507 ma
10-06 2019
Kl. 15:00
Bylderup/B Skærbæk B Bylderup Idrætscenter
1 - 3
562511
fr
14-06 2019
Kl. 19:00
Skærbæk B Christiansfeld IF Skærbæk Fritidscenter
3 - 4
562508
15-06 2019
Kl. 14:00
Føvling/Stenderup UI Tønder SF Føvling Stadion
2 - 7
562509
15-06 2019
Kl. 15:45
Lundtoft IF (1) Højer/Visby Kliplev Hallen
UHT

Udehold taberdømt

562510
16-06 2019
Kl. 15:00
Vamdrup IF Bylderup/B Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
4 - 3
562479 ti
18-06 2019
Kl. 19:00
Skærbæk B Føvling/Stenderup UI Skærbæk Fritidscenter
2 - 1
562524
to
20-06 2019
Kl. 19:00
Højer/Visby Føvling/Stenderup UI Marskhallen
1 - 2
562525
22-06 2019
Kl. 13:30
Christiansfeld IF Vamdrup IF Cuben
5 - 1
562512
22-06 2019
Kl. 13:30
Tønder SF Skærbæk B Tønder Sport- og FritidsCenter
4 - 4
562523
22-06 2019
Kl. 13:30
Bylderup/B Lundtoft IF (1) Bylderup Idrætscenter
1 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
Se playoff kampene Serie 2-Serie 3 her

Se playoff kampene Serie 3-Serie 4 her

Log ind