MENU

Herrer Serie 3 - Forår 2019, Pulje 24 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
548850
30-03 2019
Kl. 15:00
Asaa B Flauenskjold IF Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
1
-
1
548851
30-03 2019
Kl. 16:00
Dronninglund IF Østervraa IF Dronninglund Ny Stadion
2
-
0
548853
31-03 2019
Kl. 14:00
VHG/GS Ulsted B Gandrup Stadion
4
-
0
548852
31-03 2019
Kl. 17:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF Frederikshavn fI Nordjyske Bank Arena Strandby
Hjemmehold taberdømt
548855
fr
05-04 2019
Kl. 18:30
Dronninglund IF Asaa B Dronninglund Ny Stadion
1
-
3
548857
06-04 2019
Kl. 14:00
Ulsted B Strandby-Elling-Nielstrup IF Ulsted El Arena (Ulsted)
8
-
1
548858
ti
09-04 2019
Kl. 18:00
Flauenskjold IF VHG/GS Nordturn Arena (Flauenskjold)
2
-
3
548863
fr
12-04 2019
Kl. 18:30
Ulsted B Flauenskjold IF Ulsted El Arena (Ulsted)
3
-
2
548861
14-04 2019
Kl. 13:30
VHG/GS Dronninglund IF Vester Hassing Stadion
1
-
0
548865
to
18-04 2019
Kl. 14:00
Dronninglund IF Ulsted B Dronninglund Ny Stadion
1
-
2
548866
to
18-04 2019
Kl. 14:00
Flauenskjold IF Strandby-Elling-Nielstrup IF Nordturn Arena (Flauenskjold)
2
-
2
548864
ma
22-04 2019
Kl. 13:30
Østervraa IF Asaa B Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
1
-
5
548869
ma
22-04 2019
Kl. 15:30
Frederikshavn fI VHG/GS Empire Stadium (Frederikshavn)
1
-
1
548871
to
25-04 2019
Kl. 18:30
Flauenskjold IF Dronninglund IF Nordturn Arena (Flauenskjold)
3
-
1
548874
27-04 2019
Kl. 14:00
Ulsted B Frederikshavn fI Ulsted El Arena (Ulsted)
0
-
2
548873
27-04 2019
Kl. 14:30
VHG/GS Østervraa IF Gandrup Stadion
8
-
1
548870
27-04 2019
Kl. 15:00
Asaa B Strandby-Elling-Nielstrup IF Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
2
-
3
548859
ti
30-04 2019
Kl. 18:30
Frederikshavn fI Østervraa IF M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
6
-
0
548862
to
02-05 2019
Kl. 18:30
Strandby-Elling-Nielstrup IF Østervraa IF Nordjyske Bank Arena Strandby
4
-
0
548880
fr
03-05 2019
Kl. 18:30
Frederikshavn fI Flauenskjold IF M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
3
-
0
548878
fr
03-05 2019
Kl. 19:00
Asaa B VHG/GS Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
2
-
3
548881
04-05 2019
Kl. 13:30
Østervraa IF Ulsted B Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
0
-
4
548879
04-05 2019
Kl. 15:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF Dronninglund IF Nordjyske Bank Arena Strandby
5
-
3
548860
ti
07-05 2019
Kl. 18:30
Asaa B Frederikshavn fI Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
1
-
3
548882
fr
10-05 2019
Kl. 19:00
Ulsted B Asaa B Ulsted El Arena (Ulsted)
2
-
1
548883
fr
10-05 2019
Kl. 19:00
Dronninglund IF Frederikshavn fI Dronninglund Ny Stadion
0
-
2
548884
fr
10-05 2019
Kl. 19:00
VHG/GS Strandby-Elling-Nielstrup IF Gandrup Stadion
6
-
2
548885
11-05 2019
Kl. 14:00
Flauenskjold IF Østervraa IF Nordturn Arena (Flauenskjold)
6
-
1
548886
ti
14-05 2019
Kl. 19:00
Flauenskjold IF Asaa B Nordturn Arena (Flauenskjold)
3
-
0
548890
to
16-05 2019
Kl. 19:00
Ulsted B VHG/GS Ulsted El Arena (Ulsted)
1
-
2
548889
18-05 2019
Kl. 14:00
Frederikshavn fI Strandby-Elling-Nielstrup IF Empire Stadium (Frederikshavn)
2
-
1
548888
18-05 2019
Kl. 15:00
Østervraa IF Dronninglund IF Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
0
-
2
548891
fr
24-05 2019
Kl. 19:00
Asaa B Dronninglund IF Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
0
-
0
548892
fr
24-05 2019
Kl. 19:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF Ulsted B Nordjyske Bank Arena Strandby
1
-
0
548893
fr
24-05 2019
Kl. 19:00
VHG/GS Flauenskjold IF Gandrup Stadion
3
-
1
548894
fr
24-05 2019
Kl. 19:00
Østervraa IF Frederikshavn fI Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
0
-
2
548897
on
29-05 2019
Kl. 19:00
Dronninglund IF VHG/GS Dronninglund Ny Stadion
0
-
3
548898
to
30-05 2019
Kl. 13:30
Østervraa IF Strandby-Elling-Nielstrup IF Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
0
-
6
548899
to
30-05 2019
Kl. 14:00
Flauenskjold IF Ulsted B Nordturn Arena (Flauenskjold)
1
-
0
548896
to
30-05 2019
Kl. 15:30
Frederikshavn fI Asaa B Empire Stadium (Frederikshavn)
5
-
1
548903
02-06 2019
Kl. 19:00
VHG/GS Frederikshavn fI Gandrup Stadion
3
-
3
548900
ti
04-06 2019
Kl. 19:00
Asaa B Østervraa IF Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
7
-
1
548901
ti
04-06 2019
Kl. 19:00
Ulsted B Dronninglund IF Ulsted El Arena (Ulsted)
0
-
3
549222
to
06-06 2019
Kl. 19:00
Østervraa IF VHG/GS Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
0
-
11
548904
fr
07-06 2019
Kl. 19:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF Asaa B Nordjyske Bank Arena Strandby
3
-
4
548905
fr
07-06 2019
Kl. 19:00
Dronninglund IF Flauenskjold IF Dronninglund Ny Stadion
2
-
1
549223
ma
10-06 2019
Kl. 14:00
Frederikshavn fI Ulsted B Empire Stadium (Frederikshavn)
1
-
2
548902
ma
10-06 2019
Kl. 15:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF Flauenskjold IF Nordjyske Bank Arena Strandby
3
-
0
549226
fr
14-06 2019
Kl. 19:00
Flauenskjold IF Frederikshavn fI Nordturn Arena (Flauenskjold)
1
-
1
549227
15-06 2019
Kl. 14:00
Ulsted B Østervraa IF Ulsted El Arena (Ulsted)
Udehold taberdømt
549224
15-06 2019
Kl. 16:00
VHG/GS Asaa B Vester Hassing Stadion
3
-
2
549225
15-06 2019
Kl. 16:00
Dronninglund IF Strandby-Elling-Nielstrup IF Dronninglund Ny Stadion
4
-
2
549228
22-06 2019
Kl. 13:30
Asaa B Ulsted B Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
7
-
1
549229
22-06 2019
Kl. 13:30
Frederikshavn fI Dronninglund IF Empire Stadium (Frederikshavn)
6
-
1
549230
22-06 2019
Kl. 13:30
Strandby-Elling-Nielstrup IF VHG/GS Nordjyske Bank Arena Strandby
3
-
1
549231
22-06 2019
Kl. 13:30
Østervraa IF Flauenskjold IF Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
1
-
11
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
Se playoff kampene Serie 2-Serie 3 her

Se playoff kampene Serie 3-Serie 4 her

Log ind