Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29. mar 2019
19:00
Kolind/Perstrup IF
0
Lemming IF
3
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
13:30
Kvik/Aalestrup IF
3
FC Silkeborg
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
14:00
Dronningborg B
2
Vivild IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
16:00
Kristrup Boldklub
2
Kjellerup IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
13:30
FC Silkeborg
2
Kristrup Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
13:30
Kjellerup IF
0
Dronningborg B
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
13:30
Lemming IF
1
Kvik/Aalestrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
16:00
Vivild IF
2
Kolind/Perstrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2019
18:30
Kristrup Boldklub
2
Lemming IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
16:00
Kolind/Perstrup IF
2
Kvik/Aalestrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2019
13:00
Dronningborg B
6
FC Silkeborg
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2019
18:30
Vivild IF
3
Kjellerup IF
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2019
13:30
Kvik/Aalestrup IF
0
Kristrup Boldklub
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2019
13:30
Kjellerup IF
1
Kolind/Perstrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2019
13:30
Lemming IF
1
Dronningborg B
3
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2019
16:00
FC Silkeborg
1
Vivild IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
19:00
Dronningborg B
1
Kvik/Aalestrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
13:30
Vivild IF
1
Lemming IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
16:00
Kristrup Boldklub
3
Kolind/Perstrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
16:00
Kjellerup IF
1
FC Silkeborg
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2019
19:00
Kvik/Aalestrup IF
2
Vivild IF
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
13:30
Lemming IF
3
Kjellerup IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
16:00
Kristrup Boldklub
1
Dronningborg B
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
16:00
Kolind/Perstrup IF
1
FC Silkeborg
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2019
19:00
Kjellerup IF
4
Kvik/Aalestrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2019
19:15
Dronningborg B
1
Kolind/Perstrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
13:30
Vivild IF
0
Kristrup Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
16:00
FC Silkeborg
0
Lemming IF
4
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2019
19:00
Vivild IF
1
Dronningborg B
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
13:30
Kjellerup IF
0
Kristrup Boldklub
4
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
16:00
Lemming IF
4
Kolind/Perstrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2019
19:00
FC Silkeborg
0
Kvik/Aalestrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2019
19:00
Kolind/Perstrup IF
3
Vivild IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2019
19:00
Kvik/Aalestrup IF
0
Lemming IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2019
19:15
Dronningborg B
0
Kjellerup IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
16:00
Kristrup Boldklub
2
FC Silkeborg
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2019
19:00
Lemming IF
2
Kristrup Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2019
19:00
FC Silkeborg
1
Dronningborg B
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2019
19:00
Kjellerup IF
1
Vivild IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2019
13:30
Kvik/Aalestrup IF
1
Kolind/Perstrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
16:00
Kolind/Perstrup IF
3
Kjellerup IF
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2019
14:00
Kristrup Boldklub
3
Kvik/Aalestrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Vivild IF
2
FC Silkeborg
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Dronningborg B
2
Lemming IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2019
19:00
Lemming IF
2
Vivild IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
13:30
FC Silkeborg
4
Kjellerup IF
3
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
16:00
Kolind/Perstrup IF
2
Kristrup Boldklub
4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2019
19:00
Kvik/Aalestrup IF
0
Dronningborg B
1
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2019
19:00
Kjellerup IF
0
Lemming IF
3
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
13:30
Vivild IF
2
Kvik/Aalestrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
14:00
Dronningborg B
1
Kristrup Boldklub
0
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
16:00
FC Silkeborg
1
Kolind/Perstrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2019
19:00
Lemming IF
3
FC Silkeborg
2
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
14:00
Kristrup Boldklub
0
Vivild IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
15:30
Kvik/Aalestrup IF
3
Kjellerup IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
16:00
Kolind/Perstrup IF
2
Dronningborg B
1
|
Rykker ned som dårligste nr. 6 på tværs af puljerne: Hirtshals B (pulje 5)
I Play-off som dårligste nr. 5 på tværs af puljerne: Spjald IF (pulje 9)
Se playoff kampene her