Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. apr 2017
20:00
Brøndby Strand IK
3
Høje Gladsaxe IF
5
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2017
15:00
Orient GI
6
B. 1973, Herlev
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2017
11:00
Gladsaxe-Hero BK
2
Islev BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2017
11:00
Ballerup BK
5
Albertslund IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2017
11:00
Søborg FC
5
IF Bytoften
1
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2017
18:30
BK Avarta
2
BK Vest, Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2017
10:00
IF Bytoften
2
Orient GI
7
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2017
11:00
B. 1973, Herlev
4
Brøndby Strand IK
4
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2017
13:00
BK Vest, Rødovre
2
Søborg FC
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2017
18:15
Islev BK
3
BK Avarta
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2017
18:45
Albertslund IF
0
Gladsaxe-Hero BK
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2017
18:30
Høje Gladsaxe IF
6
Ballerup BK
6
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2017
16:00
Orient GI
1
BK Vest, Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2017
11:00
Brøndby Strand IK
4
IF Bytoften
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2017
11:00
Søborg FC
2
Islev BK
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2017
12:00
Høje Gladsaxe IF
2
B. 1973, Herlev
4
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2017
19:00
BK Avarta
1
Albertslund IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2017
18:30
Ballerup BK
5
Gladsaxe-Hero BK
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2017
10:00
BK Vest, Rødovre
1
Brøndby Strand IK
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2017
11:00
Gladsaxe-Hero BK
2
BK Avarta
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2017
12:00
Islev BK
1
Orient GI
6
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2017
13:00
Albertslund IF
0
Søborg FC
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2017
14:30
IF Bytoften
0
Høje Gladsaxe IF
6
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2017
16:00
B. 1973, Herlev
1
Ballerup BK
5
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2017
19:00
Orient GI
2
Albertslund IF
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2017
19:00
Brøndby Strand IK
Islev BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2017
19:00
B. 1973, Herlev
0
IF Bytoften
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2017
19:00
Søborg FC
3
Gladsaxe-Hero BK
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2017
18:30
Høje Gladsaxe IF
3
BK Vest, Rødovre
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2017
17:30
IF Bytoften
3
Ballerup BK
4
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2017
12:00
Islev BK
Høje Gladsaxe IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2017
13:00
Albertslund IF
3
Brøndby Strand IK
6
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2017
15:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Orient GI
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2017
19:00
BK Vest, Rødovre
1
B. 1973, Herlev
3
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2017
19:00
BK Avarta
1
Søborg FC
4
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2017
11:00
Brøndby Strand IK
3
Gladsaxe-Hero BK
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2017
11:00
Ballerup BK
3
Søborg FC
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2017
12:00
Høje Gladsaxe IF
3
Albertslund IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2017
13:45
IF Bytoften
1
BK Vest, Rødovre
6
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2017
16:00
B. 1973, Herlev
Islev BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2017
19:00
Orient GI
3
BK Avarta
0
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2017
19:00
Ballerup BK
8
BK Avarta
3
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2017
19:00
Søborg FC
3
Orient GI
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2017
13:00
BK Vest, Rødovre
10
Ballerup BK
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2017
12:00
Islev BK
IF Bytoften
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2017
13:00
Albertslund IF
8
B. 1973, Herlev
4
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2017
18:30
Gladsaxe-Hero BK
1
Høje Gladsaxe IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2017
13:00
BK Avarta
Brøndby Strand IK
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2017
13:00
BK Vest, Rødovre
Islev BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2017
11:00
Brøndby Strand IK
1
Søborg FC
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2017
11:00
Ballerup BK
11
Orient GI
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2017
12:00
Høje Gladsaxe IF
7
BK Avarta
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2017
13:45
IF Bytoften
1
Albertslund IF
4
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2017
16:00
B. 1973, Herlev
5
Gladsaxe-Hero BK
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2017
19:00
Albertslund IF
BK Vest, Rødovre
HHT
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2017
15:00
Orient GI
0
Brøndby Strand IK
8
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2017
11:00
Gladsaxe-Hero BK
4
IF Bytoften
3
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2017
11:00
Søborg FC
3
Høje Gladsaxe IF
4
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2017
11:00
Ballerup BK
3
Islev BK
0
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2017
19:00
BK Avarta
5
B. 1973, Herlev
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2017
13:00
BK Vest, Rødovre
4
Gladsaxe-Hero BK
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2017
11:00
Brøndby Strand IK
3
Ballerup BK
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2017
12:00
Høje Gladsaxe IF
Orient GI
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2017
12:00
Islev BK
Albertslund IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2017
14:00
B. 1973, Herlev
0
Søborg FC
3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2017
14:00
IF Bytoften
1
BK Avarta
1
|
1/8 dels finaler tirdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 6
Kvartfinaler torsdag den 15. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 7
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10
Semifinaler søndag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 5
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 4
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.