Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. apr 2016
11:00
Team Østvendsyssel
10
Bangsbo Freja
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2016
13:00
SHI/BIF
2
DHF & K
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2016
13:00
Taars/Ugilt IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2016
10:00
DHF & K
1
Team Østvendsyssel
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2016
13:00
SHI/BIF
4
Taars/Ugilt IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2016
13:00
Bangsbo Freja
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2016
19:00
Team Østvendsyssel
5
Taars/Ugilt IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2016
Oversidder
SHI/BIF
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2016
18:00
DHF & K
6
Bangsbo Freja
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2016
13:00
Team Østvendsyssel
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2016
17:30
Bangsbo Freja
2
SHI/BIF
6
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2016
17:30
Taars/Ugilt IF
0
DHF & K
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2016
Oversidder
DHF & K
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2016
13:00
SHI/BIF
0
Team Østvendsyssel
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2016
19:00
Taars/Ugilt IF
3
Bangsbo Freja
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2016
Oversidder
Taars/Ugilt IF
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2016
10:00
DHF & K
4
SHI/BIF
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2016
17:30
Taars/Ugilt IF
1
SHI/BIF
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2016
18:30
Bangsbo Freja
3
Team Østvendsyssel
6
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2016
Oversidder
Bangsbo Freja
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2016
12:00
Team Østvendsyssel
2
DHF & K
4
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2016
17:30
Taars/Ugilt IF
1
Team Østvendsyssel
9
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2016
13:00
SHI/BIF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2016
18:30
Bangsbo Freja
2
DHF & K
4
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2016
11:30
DHF & K
3
Taars/Ugilt IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2016
Oversidder
Team Østvendsyssel
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2016
18:30
SHI/BIF
4
Bangsbo Freja
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2016
18:30
Team Østvendsyssel
3
SHI/BIF
0
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2016
18:30
Bangsbo Freja
1
Taars/Ugilt IF
5
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2016
13:00
DHF & K
Oversidder
|
Se hvordan forårets U16 Drenge ombrydes til efterårets U17 Drenge her.
Puljevinderen skal spille JM kampe. Læs alt om JM her, hvor du også finder afviklingsplanen.
Bemærk: I nogle rækker afvikles JM kampene samtidig som kval kampe om oprykning. Det kan I se mere om på ombrydningssiden.