Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug 2023
15:30
B. 1973, Herlev
3
Glostrup
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
14:45
INVICTUS XI
1
B. 1973, Herlev
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
15:30
B. 1973, Herlev
2
Rosenhøj BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
14:00
Orient GI
2
B. 1973, Herlev
5
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
15:30
B. 1973, Herlev
1
Albertslund BS 72
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
14:30
Måløv BK
2
B. 1973, Herlev
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
15:30
B. 1973, Herlev
1
Herlev IF
2
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
11:40
BK Vest, Rødovre
3
B. 1973, Herlev
5
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
13:00
Liria FK
1
B. 1973, Herlev
5
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
15:30
B. 1973, Herlev
2
Brøndby Strand IK
7
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2023
19:00
Vallensbæk IF
3
B. 1973, Herlev
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr
14:30
Glostrup
1
B. 1973, Herlev
4
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:00
B. 1973, Herlev
2
INVICTUS XI
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:15
Rosenhøj BK
1
B. 1973, Herlev
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
B. 1973, Herlev
5
Orient GI
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:15
Albertslund BS 72
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
B. 1973, Herlev
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:15
Herlev IF
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
B. 1973, Herlev
BK Vest, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
B. 1973, Herlev
Liria FK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Brøndby Strand IK
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
B. 1973, Herlev
Vallensbæk IF
|
Turneringsafslutning:
Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4
Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.