Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr 2021
19:20
HOG Hinnerup
2
Randers Freja
1
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
16:00
Østdjurs 91
2
Randers Freja
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2021
19:00
Randers Freja
4
AH 2012
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
13:00
VSK Aarhus
2
Randers Freja
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
20:00
Randers Freja
2
Skødstrup SF
4
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
13:30
Nørager B
2
Randers Freja
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Fuglebakken KFUM Århus (2)
5
Randers Freja
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
20:00
Randers Freja
4
HOG Hinnerup
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
20:00
Randers Freja
3
Østdjurs 91
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
16:00
AH 2012
4
Randers Freja
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
20:00
Randers Freja
4
VSK Aarhus
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2021
18:45
Skødstrup SF
2
Randers Freja
2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Randers Freja
3
Fuglebakken KFUM Århus (2)
4
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
13:30
Randers Freja
4
Nørager B
2
|
Nr. 1 rykker op i S1, nr. 2 spiller play-off, nr. 3 og og de 5 bedste nr. 4 bliver i S2, de 9 dårligste nr. 4 og de 5 bedste nr. 5 spiller play-off, de 9 dårligste nr. 5, samt nr. 6-8 rykker ned i S3. Dette under forudsætning af at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 9 hold fra 4. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold bliver i rækken.
Følgende hold fra 5. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold rykker ned.IF Sæby Skjold - Nørresundby B - Nordvestmors BK - HOG Hinnerup - Hammel GF - Vejle FC - Erritsø GIF - Tjæreborg IF - Gråsten B.
Harken UGF - Mejrup GU - Aarhus Fremad - Galten fS - Ammitsbøl/Egtved.