Datoplan 2018/19

Der kan ske afvigelser fra datoplanen i puljerne, alt afhængig af hvor meget haltid det har været muligt at reservere de pågældende datoer.

 Række  1. runde   2. runde   3. runde   4. runde / RF 
 Veteraner   17.-18. nov.  08.-09. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.
 Oldboys   17.-18. nov.  08.-09. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.
 Herre Senior A  17.-18. nov.  01.-02. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.- RF
 Herre Senior B  17.-18. nov.  01.-02. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.- RF
 Herre Senior C  17.-18. nov.  01.-02. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.- RF
 U19 Drenge A  17.-18. nov.  01.-02. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.- RF
 U19 Drenge B  17.-18. nov.  01.-02. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.- RF
 U17 Drenge A  17.-18. nov.  01.-02. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.- RF
 U17 Drenge B  17.-18. nov.  01.-02. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.- RF
 U16 Drenge A  17.-18. nov.  01.-02. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.- RF
 U16 Drenge B  17.-18. nov.  01.-02. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.- RF
 U15 Drenge A  17.-18. nov.  01.-02. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.- RF
 U15 Drenge B  17.-18. nov.  01.-02. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.- RF
 U15 Drenge C  17.-18. nov.  01.-02. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.- RF
 U14 Drenge A  17.-18. nov.  01.-02. dec  19.-20. jan.  02.-03. feb.- RF
 U14 Drenge B  17.-18. nov.  01.-02. dec.  19.-20. jan.  02.-03. feb.- RF
 U14 Drenge C  17.-18. nov.  01.-02. dec.  19.-20. jan.  02.-03. feb.- RF
 U13 Drenge A  17.-18. nov.  01.-02. dec.  19.-20. jan.  02.-03. feb.- RF
 U13 Drenge B  17.-18. nov.  01.-02. dec.  19.-20. jan.  02.-03. feb.- RF
 U13 Drenge C  17.-18. nov.  01.-02. dec.  19.-20. jan.  02.-03. feb.- RF
 U12 Drenge A  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U12 Drenge B  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U12 Drenge C  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U11 Drenge A  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U11 Drenge B  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U11 Drenge C  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U10 Drenge A  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U10 Drenge B  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U10 Drenge C  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U9 Drenge A  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U9 Drenge B  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U9 Drenge C  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U8 Drenge  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U7 Drenge  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U6 Drenge  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U5 Drenge  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
         
 Kvinder A  17.-18. nov.  01.-02. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.- RF
 Kvinder B  17.-18. nov.  01.-02. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.- RF
 U18 Piger A  17.-18. nov.  01.-02. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.- RF
 U18 Piger B  17.-18. nov.  01.-02. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.- RF
 U16 Piger A  17.-18. nov.  01.-02. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.- RF
 U16 Piger B  17.-18. nov.  01.-02. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.- RF
 U15 Piger A  17.-18. nov.  01.-02. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.- RF
 U15 Piger B  17.-18. nov.  01.-02. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.- RF
 U15 Piger C  17.-18. nov.  01.-02. dec.  05.-06. jan.  19.-20. jan.- RF
 U14 Piger A  17.-18. nov.  01.-02. dec.  19.-20. jan.  02.-03. feb.- RF
 U14 Piger B  17.-18. nov.  01.-02. dec.  19.-20. jan.  02.-03. feb.- RF
 U14 Piger C  17.-18. nov.  01.-02. dec.  19.-20. jan.  02.-03. feb.- RF
 U13 Piger A  17.-18. nov.  01.-02. dec.  19.-20. jan.  02.-03. feb.- RF
 U13 Piger B  17.-18. nov.  01.-02. dec.  19.-20. jan.  02.-03. feb.- RF
 U13 Piger C  17.-18. nov.  01.-02. dec.  19.-20. jan.  02.-03. feb.- RF
 U12 Piger A  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U12 Piger B  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U12 Piger C  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U11 Piger A  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U11 Piger B  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U11 Piger C  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U10 Piger A  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U10 Piger B  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U10 Piger C  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U9 Piger  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U8 Piger  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U7 Piger  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U6 Piger  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.
 U5 Piger  10.-11. nov.  08.-09. dec.  19.-20. jan.  23.-24. feb.

Der kan ske afvigelser fra datoplanen i puljerne, alt afhængig af hvor meget haltid det har været muligt at reservere de pågældende datoer.

20160804FB-K871.jpg
KONTAKT OS DBU Jylland Region 2
Mozartsvej 9, 7500 Holstebro 8939 9920