Datoplan 2019/20

Der kan ske afvigelser fra datoplanen i puljerne, alt afhængig af hvor meget haltid det har været muligt at reservere de pågældende datoer.

 Række  1. runde   2. runde   3. runde   4. runde / RF 
 Veteraner   16.-17. nov.  07.-08. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.
 Oldboys   16-17. nov.  07.-08. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.
 Herre Senior A  16-17. nov  30.-01. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.- RF
 Herre Senior B  16-17. nov  30.-01. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.- RF
 Herre Senior C  16-17. nov  30.-01. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.- RF
 U19 Drenge A  16-17. nov  30.-01. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.- RF
 U19 Drenge B  16-17. nov  30.-01. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.- RF
 U17 Drenge A  16-17. nov  30.-01. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.- RF
 U17 Drenge B  16-17. nov  30.-01. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.- RF
 U16 Drenge A  16-17. nov  30.-01. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.- RF
 U16 Drenge B  16-17. nov  30.-01. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.- RF
 U15 Drenge A  16-17. nov  30.-01. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.- RF
 U15 Drenge B  16-17. nov  30.-01. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.- RF
 U15 Drenge C  16-17. nov  30.-01. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.- RF
 U14 Drenge A  16-17. nov  30.-01. dec.  18.-19. jan.  01.-02. feb.- RF
 U14 Drenge B  16-17. nov  30.-01. dec.  18.-19. jan.  01.-02. feb.- RF
 U14 Drenge C  16-17. nov  30.-01. dec.  18.-19. jan.  01.-02. feb.- RF
 U13 Drenge A  16-17. nov  30.-01. dec.  18.-19. jan.  01.-02. feb.- RF
 U13 Drenge B  16-17. nov  30.-01. dec.  18.-19. jan.  01.-02. feb.- RF
 U13 Drenge C  16-17. nov  30.-01. dec.  18.-19. jan.  01.-02. feb.- RF
 U12 Drenge A  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U12 Drenge B  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U12 Drenge C  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U11 Drenge A  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U11 Drenge B  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U11 Drenge C  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U10 Drenge A  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U10 Drenge B  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U10 Drenge C  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U9 Drenge A  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U9 Drenge B  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U9 Drenge C  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U8 Drenge  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U7 Drenge  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U6 Drenge  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U5 Drenge  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
         
 Kvinder A  16-17. nov  30.-01. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.- RF
 Kvinder B  16-17. nov  30.-01. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.- RF
 U18 Piger A  16-17. nov  30.-01. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.- RF
 U18 Piger B  16-17. nov  30.-01. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.- RF
 U16 Piger A  16-17. nov  30.-01. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.- RF
 U16 Piger B  16-17. nov  30.-01. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.- RF
 U15 Piger A  16-17. nov  30.-01. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.- RF
 U15 Piger B  16-17. nov  30.-01. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.- RF
 U15 Piger C  16-17. nov  30.-01. dec.  04.-05. jan.  18.-19. jan.- RF
 U14 Piger A  16-17. nov  30.-01. dec.  18.-19. jan.  01.-02. feb.- RF
 U14 Piger B  16-17. nov  30.-01. dec.  18.-19. jan.  01.-02. feb.- RF
 U14 Piger C  16-17. nov  30.-01. dec.  18.-19. jan.  01.-02. feb.- RF
 U13 Piger A  16-17. nov  30.-01. dec.  18.-19. jan.  01.-02. feb.- RF
 U13 Piger B  16-17. nov  30.-01. dec.  18.-19. jan.  01.-02. feb.- RF
 U13 Piger C  16-17. nov  30.-01. dec.  18.-19. jan.  01.-02. feb.- RF
 U12 Piger A  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U12 Piger B  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U12 Piger C  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U11 Piger A  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U11 Piger B  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U11 Piger C  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U10 Piger A  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U10 Piger B  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U10 Piger C  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U9 Piger  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U8 Piger  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U7 Piger  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U6 Piger  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.
 U5 Piger  09.-10. nov.  07.-08. dec.  18.-19. jan.  22.-23. feb.

Der kan ske afvigelser fra datoplanen i puljerne, alt afhængig af hvor meget haltid det har været muligt at reservere de pågældende datoer.