Datoplan 2019/20

 Række:   1. runde   2. runde   3. runde   RF / 4. runde
 Herresenior A 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 Herresenior B 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 Kvinder A 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 Kvinder B 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U19 Drenge A 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U19 Drenge B 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U18 Piger A 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U18 Piger B 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U17 Drenge A 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U17 Drenge B 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U16 Piger A 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U16 Piger B 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U16 Drenge A 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U16 Drenge B 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U15 Drenge A 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U15 Drenge B 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U15 Piger A 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U15 Piger B 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U14 Drenge A 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U14 Drenge B 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U14 Piger A 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U14 Piger B 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U13 Drenge A 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U13 Drenge B 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U13 Piger A 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U13 Piger B 23.-24. nov. 07.-08. dec. 11.-12. jan. 25.-26. jan.
 U12 Drenge A 16.-17. nov. 30.-01. dec. 11.-12. jan. 01.-02. feb.
 U12 Drenge B 16.-17. nov. 30.-01. dec. 11.-12. jan. 01.-02. feb.
 U12 Drenge C 16.-17. nov. 30.-01. dec. 11.-12. jan. 01.-02. feb.
 U12 Piger A 16.-17. nov. 30.-01. dec. 11.-12. jan. 01.-02. feb.
 U12 Piger B 16.-17. nov. 30.-01. dec. 11.-12. jan. 01.-02. feb.
 U12 Piger C 16.-17. nov. 30.-01. dec. 11.-12. jan. 01.-02. feb.
 U11 Drenge A 16.-17. nov. 30.-01. dec. 11.-12. jan. 01.-02. feb.
 U11 Drenge B 16.-17. nov. 30.-01. dec. 11.-12. jan. 01.-02. feb.
 U11 Drenge C 16.-17. nov. 30.-01. dec. 11.-12. jan. 01.-02. feb.
 U11 Piger A 16.-17. nov. 30.-01. dec. 11.-12. jan. 01.-02. feb.
 U11 Piger B 16.-17. nov. 30.-01. dec. 11.-12. jan. 01.-02. feb.
 U11 Piger C 16.-17. nov. 30.-01. dec. 11.-12. jan. 01.-02. feb.
 U10 Drenge A 16.-17. nov. 30.-01. dec. 11.-12. jan. 01.-02. feb.
 U10 Drenge B 16.-17. nov. 30.-01. dec. 11.-12. jan. 01.-02. feb.
 U10 Drenge C 16.-17. nov. 30.-01. dec. 11.-12. jan. 01.-02. feb.
 U10 Piger A 16.-17. nov. 30.-01. dec. 11.-12. jan. 01.-02. feb.
 U10 Piger B 16.-17. nov. 30.-01. dec. 11.-12. jan. 01.-02. feb.
 U10 Piger C 16.-17. nov. 30.-01. dec. 11.-12. jan. 01.-02. feb.

RF = Regionsfinaler

Der afvikles regionsfinaler for U13 og opefter i både A og B-rækker.. 
Vinderne fra regionsfinalerne i A-rækkerne kvalificerer sig til Jysk Mesterskab. 
Vinderen af det jyske mesterskab kvalificerer sig til Final 4 stævne (DM) 

Der afvikles ikke jysk mesterskab i seniorrækkerne, men de kvalificerer sig til kvalstævner om deltagelse i DM!