Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. maj
09:00
419 Greve Fodbold (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Føroya Nat. Team
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:15
601 Aalborg KFUM (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
Holbæk B&I
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
603 Ishøj IF (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
OKS
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:45
502 Esbjerg fB (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
B1903
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
509 Hellerup IK (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Trelleborgs FF
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:15
416 Holbæk B&I (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Esbjerg fB
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
421 Vanløse IF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Greve Fodbold
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
607 SGI / SSK (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
Holbæk B&I
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
517 Nykøbing FC (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Næstved IF
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
417 Hellerup IK (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Holbæk B&I
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
11:30
610 Esbjerg fB (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
Aalborg KFUM
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
519 No. 1 in group 50 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Best of no. 3's - Kvartf. 50
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:15
429 No. 1 in group 42 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 4 in group 43 - 1/8
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
16:30
613 Holbæk B&I (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
Esbjerg fB
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
17:45
527 Loser of match 519 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 522
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
438 Winner of match 426 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 429 - Kvartf. 41
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
20:00
529 Winner of match 519 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 522 - Semi 50
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
441 Winner of match 437 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 438 - Semi 40
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
618 No. 1 in group 60 (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 2 in group 60
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
536 Winner of semi 50 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of semi 51 - Finale
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:15
450 Winner of semi 40 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of semi 41 - Finale
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Esbjerg fB
Haderslev FK
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Esbjerg fB
Bredballe IF (2)
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:15
Esbjerg fB
Fuglebakken KFUM
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Esbjerg fB
Spangsbjerg IF
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 738
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Esbjerg fB
Bramming B
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 166
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Esbjerg fB
Ølgod IF
U10 Drenge B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 174
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:30
Esbjerg fB (L1/Fyn)
Herning Fremad (L1/601)
U14 Drenge/11:11 (2010) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
Esbjerg fB
Andrup IF
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
Esbjerg fB
Bramming B (2)
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
20. maj
16:00
Esbjerg fB
Vamdrup IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:30
Esbjerg fB
Andrup IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Esbjerg fB
Kolding B
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:30
Esbjerg fB
Oversidder
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 336
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Esbjerg fB
Varde IF
U13 Drenge Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 703
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
Esbjerg fB
Helle FC
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 513
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Esbjerg fB
Rødekro IF
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 458
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:00
Esbjerg fB
MG&BK/Nr. Aaby IK
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 408
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Esbjerg fB
Bramming B
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Esbjerg fB
Ringkøbing IF (1)
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Esbjerg fB
Gauerslund IF
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Esbjerg
FC Midtjylland
U19 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Esbjerg fB
Sønderris SK
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 166
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Esbjerg fB
Team BFO
U10 Drenge B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 174
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Esbjerg fB
Gauerslund IF
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Esbjerg fB
Billund IF
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 306
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Esbjerg fB
Hjerting IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Esbjerg fB
Gørding-Vejrup fodbold
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 344
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Esbjerg fB
Hviding IF/Kvik 70
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Esbjerg fB
Aarhus 1900
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Esbjerg fB
Horsens fS
U14 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 602
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:15
Esbjerg
FC Midtjylland
U17 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Esbjerg fB
BK-06 Esbjerg
UHT
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Esbjerg fB
Guldminen
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Esbjerg fB
BK Stjernen af 1968
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 458
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Esbjerg fB
FC Esbjerg Øst (1)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 90
|