Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. maj
18:00
Ølgod IF
Spangsbjerg IF
U8 Drenge B (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Ølgod IF
Varde IF
U12 Drenge C2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 352
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Varde IF (1)
Ølgod IF (1)
Intro til 5:5 U7 Drenge 22. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Varde IF (2)
Ølgod IF (2)
Intro til 5:5 U7 Drenge 22. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Ølgod IF (1)
Varde IF (2)
Intro til 5:5 U7 Drenge 22. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Ølgod IF (2)
Varde IF (1)
Intro til 5:5 U7 Drenge 22. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Ølgod IF
HTS (1)
U13 Drenge C (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 368
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Ølgod IF
Brande IF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 636
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Ølgod IF
Tarp B
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Ølgod IF
Varde IF
U11 Drenge B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 316
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Ølgod IF
Varde IF
U8 Drenge B (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Ølgod IF
Varde IF (2)
U10 Drenge B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 174
|
|||||||||||||||||||
26. maj
17:30
Ølgod IF
Skjern GF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 88
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Ølgod IF
BFH
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 738
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Ølgod IF
Næsbjerg RUI (U13/U14)
U13 Drenge C (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 368
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Ølgod IF
Strellev/Lyne GU
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 188
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Ølgod IF
Sønderris SK
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Ølgod IF
Næsbjerg RUI
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Ølgod IF
Grindsted GIF (1)
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 320
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Ølgod IF
HTS
U11 Drenge B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 316
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Ølgod IF
Team BFO
U10 Drenge B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 174
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Ølgod IF
Oversidder
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 636
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Ølgod IF
Næsbjerg RUI
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 88
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Ølgod IF
Helle FC
U13 Drenge C (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 368
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Ølgod IF
EIF/NSG
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 636
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Ølgod IF
Blåbjerg Fodbold
U12 Drenge C2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 352
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Ølgod IF
Spangsbjerg IF
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 738
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Ølgod IF
Team BFO
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 320
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Ølgod IF
Næsbjerg RUI
U8 Drenge B (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 106
|