Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. maj
19:00
Tårs/Ugilt IF
Bagterp IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Tårs/Ugilt IF (2)
Østervraa IF
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:30
Tårs/Ugilt IF
Oversidder
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 631
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Tårs/Ugilt IF
Brønderslev IF (1)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Tårs/Ugilt IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 99
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:30
Tårs/Ugilt IF
Brønderslev IF
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Tårs/Ugilt IF
Brønderslev IF
U9 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 149
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:10
Brønderslev IF
DHF
U9 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 149
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Tårs/Ugilt IF
Bagterp IF (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 99
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:50
DHF
Tårs/Ugilt IF
U9 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 149
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Tårs/Ugilt IF (1)
Try/Thorshøj B (2)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Tårs/Ugilt IF
Skagen IK
U17 Piger C (07-08) 8:8 - Forår 2024 Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Tårs/Ugilt IF (S2/265)
Tornby IF (JS/253)
Gjensidige Kvindepokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:30
Tårs/Ugilt IF
Team Horne-Hirtshals
U13 Drenge C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Tårs/Ugilt IF
Oversidder
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 265
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Tårs/Ugilt IF (2)
Flauenskjold IF
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
24. maj
17:30
Tårs/Ugilt IF
Bagterp IF
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Tårs/Ugilt IF
SHI/BTI
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 461
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Tårs/Ugilt IF
Skagen IK
U13 Drenge C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Tårs/Ugilt IF (1)
Bagterp IF (1)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Tårs/Ugilt IF
Kirkeholdet Vrå
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 99
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
Bagterp IF
Jerslev/Sterup IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 117
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
GVL Løkken
Tårs/Ugilt IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 117
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:10
Vraa/Børglum IF
Bagterp IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 117
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:10
Jerslev/Sterup IF
GVL Løkken
U10 Drenge B (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 117
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:50
Tårs/Ugilt IF
Vraa/Børglum IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 117
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Tårs/Ugilt IF
Stidsholt IF
U17 Piger C (07-08) 8:8 - Forår 2024 Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Tårs/Ugilt IF
Bindslev/Tversted IF
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 89
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Tårs/Ugilt IF
Fjerritslev IF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 631
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Gug B
Biersted/Nørhalne
U9 Drenge A2 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Aalborg KFUM
Tårs/Ugilt IF
U9 Drenge A2 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:40
Tårs/Ugilt IF
Gug B
U9 Drenge A2 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:40
Biersted/Nørhalne
Aalborg KFUM
U9 Drenge A2 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Tårs/Ugilt IF
Skibsby-Højene IF (2)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Tårs/Ugilt IF
PSI/Serritslev
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 99
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Tårs/Ugilt IF
Skallerup/Vennebjerg IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Tårs/Ugilt IF (2)
Fortuna Hjørring (2)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
06. jun
17:30
Tårs/Ugilt IF
Aabybro IF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 631
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Tårs/Ugilt IF
Nørresundby FB
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 461
|