Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
Storvorde/Sejlflod B
Aalborg Chang
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 731
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Støvring IF (2)
Hadsund B
U6 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 245
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Støvring IF (1)
Storvorde/Sejlflod B
U6 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 245
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Nibe B
RKG
U6 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 245
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Hadsund B
Støvring IF (1)
U6 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 245
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Storvorde/Sejlflod B
Nibe B
U6 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 245
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
RKG
Støvring IF (2)
U6 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 245
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
Nibe B
Støvring IF (1)
U6 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 245
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
RKG
Hadsund B
U6 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 245
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Støvring IF (2)
Storvorde/Sejlflod B
U6 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 245
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Storvorde/Sejlflod B
Gug B
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Storvorde/Sejlflod B
Gug B
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 181
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
St. Restrup IF
NUBI
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 190
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Aalborg KFUM
Storvorde/Sejlflod B
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 190
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Storvorde/Sejlflod B
St. Restrup IF
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 190
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
NUBI
Aalborg KFUM
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 190
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Gug B
St. Restrup IF (1)
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 181
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
St. Restrup IF (1)
Storvorde/Sejlflod B
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 181
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Storvorde/Sejlflod B
Nørresundby FB
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 942
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Storvorde/Sejlflod B
Fyrkat Q (2)
U13 Piger C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Storvorde/Sejlflod B
Støvring IF
M+32 B - 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 401
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
Storvorde/Sejlflod B
Skørping IF Frem
M+55 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Storvorde/Sejlflod B
LKB/Gistrup (1)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
Storvorde/Sejlflod B
Aalborg Freja
M+50 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
Storvorde/Sejlflod B
Aabybro IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Storvorde/Sejlflod B
IK Rosendal
U13 Piger C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Storvorde/Sejlflod B
Mou IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:15
Storvorde/Sejlflod B
Nørresundby FB
M+55 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Storvorde/Sejlflod B
IF Fremad Nørhalne
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Storvorde/Sejlflod B
Aalborg Freja
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 455
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Storvorde/Sejlflod B
Oversidder
U11 Drenge B (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 83
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Storvorde/Sejlflod B
Nr. Kongerslev IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Storvorde/Sejlflod B
Frederikshavn fI
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Storvorde/Sejlflod B
AaB
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 942
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Storvorde/Sejlflod B
Oversidder
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 455
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
SSB/RKG
VGH
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 841
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Storvorde/Sejlflod B
St. Restrup IF
M+32 B - 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 401
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Storvorde/Sejlflod B
Skibsby-Højene IF
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 731
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:15
Storvorde/Sejlflod B
Aalborg KFUM
M+50 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Storvorde/Sejlflod B
Skalborg SK
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
RKG (2)
Storvorde/Sejlflod B
U9 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:40
Øster Han Herred
RKG (2)
U9 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:20
Storvorde/Sejlflod B
Øster Han Herred
U9 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Storvorde/Sejlflod B
FyrkatQ (1)
U13 Piger C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:30
Aabybro IF
Storvorde/Sejlflod B
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:30
Aalborg Chang
VFB/NFK
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:10
Hjallerup IF
LKB/Gistrup
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:10
VFB/NFK
Aabybro IF
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:50
LKB/Gistrup
Aalborg Chang
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:50
Storvorde/Sejlflod B
Hjallerup IF
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 136
|