Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. maj
14:00
FC Kolding Nord
Odder IGF
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 457
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:30
FC Kolding Nord, U-16
Grindsted GIF
U16 Drenge Liga 5 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:00
FC Kolding Nord
FC Sønderborg
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 713
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Øster Starup/Vester Nebel IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 157
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
FC Kolding Nord
Gauerslund IF
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 338
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Ammitsbøl/Egtved
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
FC Kolding Nord
FC Fredericia
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 490
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Nr. Bjært/Strandhuse IF (U10) (2)
Lunderskov B
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Bredballe IF
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 42
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Alminde/Viuf GIF (1)
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Nr. Bjært/Strandhuse IF (1)
Vinding SF (1)
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Hatting-Torsted Fodbold
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
FC Kolding Nord
Haderslev FK
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 977
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
FC Kolding Nord
Tåsinge f. B.
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 513
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:00
FC Kolding Nord
FC Skanderborg
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 457
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
FC Kolding Nord
Gauerslund IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 662
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Nr. Bjært S. IF
Skodborg IF
Veteraner 11:11 / Privat (Uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
FC Kolding Nord
AEG Fodbold
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 338
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
FC Kolding Nord
Rødekro IF
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 739
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Fredericia KFUM (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 157
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Fredericia KFUM
U12 Piger B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
FC Kolding Nord
Agerskov S
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 947
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Nr. Bjært/Strandhuse IF (U10) (2)
Vinding SF (2)
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Vamdrup IF
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Nr. Bjært/Strandhuse IF (1)
FC Horsens
U10 Piger B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Nr. Bjært/Strandhuse IF (2)
Hover IF
U10 Piger B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
FC Kolding Nord
Askov/Læborg
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 752
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
FC Kolding Nord
Rødekro IF
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 490
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
FC Kolding Nord
Vinding SF
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 513
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
FC Kolding Nord
FC Silkeborg
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 457
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Nr. Bjært S. IF
VV United ( Vamdrup & Vejen)
Veteraner 11:11 / Privat (Uden aut. DA) Træningskamp
|