Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. maj
12:00
Grenaa IF
5
AaB
1
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 301
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Grenaa IF
FC Salling
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 401
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
09:30
Grenaa IF
Østdjurs 91
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 135
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Grenaa IF
Thorsø/Tungelund IF
UDS
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 885
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:30
Grenaa IF
Kolind/Perstrup IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 658
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:30
Grenaa IF
Vivild IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 74
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:30
Grenaa IF
Jetsmark IF
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Grenaa IF
VSK Aarhus
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 765
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Grenaa IF
Auning IF
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:30
Grenaa IF
Randers Freja
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Grenaa IF (S2/273)
IF Midtdjurs (S1/261)
UHT
Gjensidige Kvindepokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Grenaa IF
Hørning/Skanderborg
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 975
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Grenaa IF
Vejgaard B
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 301
|
|||||||||||||||||||
21. maj
Grenaa IF
Oversidder
U15 Drenge C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Grenaa IF
Fuglebakken KFUM
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 658
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Grenaa IF
Nørresundby FB
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 401
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Grenaa IF
Åstrup/Hammelev IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 74
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Grenaa IF
Vejgaard B
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Grenaa IF
IF Mols
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Grenaa IF
Hornbæk SF
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Grenaa IF
Virup IF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 725
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Grenaa IF
Søften GF
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 975
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Grenaa IF
Auning IF
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 473
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Grenaa IF
Viby IF
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Grenaa IF (3)
Grenaa IF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hornslet IF (1)
Kolind/Perstrup IF
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hornslet IF (2)
AC Norddjurs
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
AC Norddjurs
Grenaa IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Grenaa IF (1)
Hornslet IF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Kolind/Perstrup IF
Grenaa IF (3)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Grenaa IF (2)
Hornslet IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Grenaa IF (1)
Kolind/Perstrup IF
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Hornslet IF (1)
Grenaa IF (3)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Grenaa IF (2)
Hornslet IF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
AC Norddjurs
Grenaa IF (3)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Hornslet IF (2)
Grenaa IF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Grenaa IF (3)
Hornslet IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Grenaa IF (1)
AC Norddjurs
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Kolind/Perstrup IF
Grenaa IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
Hornslet IF (1)
AC Norddjurs
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
Kolind/Perstrup IF
Hornslet IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
Grenaa IF (2)
Grenaa IF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Grenaa IF
IF Midtdjurs
U12 Piger C (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 83
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Grenaa IF
Skødstrup SF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 625
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Grenaa IF
Hobro IK
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 301
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Grenaa IF
Randers Freja
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 765
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Grenaa IF
HOG Hinnerup
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 658
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Grenaa IF
IF Mols
U15 Drenge C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:45
Grenaa IF
VSK Aarhus
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 885
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Grenaa IF
Christiansbjerg IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 273
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Grenaa IF
Østdjurs 91
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Grenaa IF
TRIF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 625
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Grenaa IF
Vorup FB
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 725
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Grenaa IF
Aalborg KFUM
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 301
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:40
Grenaa IF
Hornslet IF
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 975
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Grenaa IF
Hjørring FK
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 401
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Grenaa IF
Nørager B
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Grenaa IF
Harlev IK
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 885
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Grenaa IF
Auning IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 135
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Grenaa IF
Aabyhøj IF
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 1
|