Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. maj
18:00
Team Vab
Dalby GF
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Askov DGI-Sydvest
Filskov
Oldboys 11:11 / Privat (Uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Askov/Læborg
Vejen SF (1)
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 752
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Askov/Malt UI
Læborg GF
U8 Drenge B (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 105
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Vejen SF (1)
Ribe BK (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Vejen SF (3)
Ribe BK (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Askov/Malt UI (1)
Askov/Malt UI (2)
U7 Piger (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Askov/Malt
Hjerting IF
U9 Piger (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 157
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Ribe BK (2)
Ribe BK (1)
U7 Piger (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Ribe BK (1)
Askov/Malt UI (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Vejen SF (2)
Føvling/Stenderup IF
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Askov/Malt UI (1)
Vejen SF (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Vejen SF (1)
Ribe BK (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Brørup GF
Askov/Malt UI (1)
U7 Piger (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Askov/Malt UI (2)
Ribe BK (2)
U7 Piger (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Ribe BK (2)
Vejen SF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Ribe BK (3)
Føvling/Stenderup IF
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Vejen SF (1)
Ribe BK (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Vejen SF (3)
Ribe BK (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Ribe BK (1)
Brørup GF
U7 Piger (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Ribe BK (2)
Askov/Malt UI (1)
U7 Piger (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Ribe BK (1)
Føvling/Stenderup IF
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Vejen SF (2)
Askov/Malt UI (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Ribe BK (1)
Askov/Malt UI (2)
U7 Piger (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
Brørup GF
Ribe BK (2)
U7 Piger (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
Team VAB
Gredstedbro B/Ribe BK
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 844
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Team VAB
Ammitsbøl/Egtved
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 935
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
Team Vab (2)
Bramming B
Kvinder C3 7:7 - Forår 2024 Pulje 526
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Team Vab
Gauerslund IF
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Askov/Læborg
Brørup GF
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
30. maj
17:45
Askov/Læborg (1)
Team BFO
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:15
Team VAB (1)
Team Vab (2)
Kvinder C3 7:7 - Forår 2024 Pulje 526
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Team VAB
Stensballe IK
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 844
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Askov/Malt
Helle FC (2)
U9 Piger (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 157
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Askov/Malt UI
Gørding/Lourup IF
U11 Piger (2013) 5:5 - Forår 2024 Pulje 211
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
Team VAB (1)
Sdr. Hygum B
Kvinder C3 7:7 - Forår 2024 Pulje 526
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:00
Team VAB
Kolding IF
U13 Piger Liga 2 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Askov DGI-Sydvest
Vorbasse
Oldboys 11:11 / Privat (Uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Team VAB
Varde IF
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 935
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Askov/Læborg
Kolding IF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 629
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Askov/Læborg
Vejen SF
U11 Drenge B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 314
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:00
Team Vab
Hover IF
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:15
Team Vab (2)
Gørding/Lourup IF
Kvinder C3 7:7 - Forår 2024 Pulje 526
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Team VAB
Vojens GIE
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 844
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Askov/Læborg
Lunderskov B
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 752
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Team VAB
Rødekro/Hellevad/Ensted
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 935
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Askov/Malt UI
Næsbjerg RUI
U11 Piger (2013) 5:5 - Forår 2024 Pulje 211
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Team VAB
Ommersyssel IF
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 963
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Askov DGI-Sydvest
Hoveborg/Lindknud
Oldboys 11:11 / Privat (Uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
20. jun
18:00
Askov/Læborg
Vejen SF ( U10/2014)
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 318
|