Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. maj
Dalby GF (1)
Oversidder
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 146
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Dalby GF
Gauerslund IF
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 64
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Dalby GF
Seest B
M+32 11:11 - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:45
Dalby GF
Alminde / Harte G&IF
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Dalby GF
Skibet IF
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Dalby GF
Sønderborg B
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
Dalby GF
Hedensted IF
U13 Piger C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Dalby GF
Kolding United
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Dalby GF
Harte G & IF
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 315
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Dalby GF
Hedensted IF
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 475
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Dalby GF
Hover IF
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Dalby GF
Bramdrupdam GIF
M+32 11:11 - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:15
Dalby GF
Kolding B
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Dalby GF
Øster Starup/Vester Nebel IF (1)
M+32 11:11 - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Dalby GF (1)
Kolding IF
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Dalby GF
Harte G & IF
U13 Piger C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Dalby GF
MG & BK
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 528
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Dalby GF
Taulov/Skærbæk IF
U11 Piger B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 64
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Dalby GF
Vamdrup IF
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Dalby GF
Ammitsbøl/Egtved
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Dalby GF
Bjert IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Dalby GF
Erritsø GIF
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 64
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Dalby GF
Lunderskov B.
Veteraner 11:11 / Privat (Uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Dalby GF
Jelling fS
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Dalby GF (1)
Seest B (1)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 146
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Dalby Gf
Kolding IF - Fodbold
Veteraner 7:7 / (uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Dalby GF
Horsens fS
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Dalby GF (2)
Taulov/Skærbæk IF
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Dalby GF
Læborg GU
Veteraner 11:11 / Privat (Uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:30
Dalby GF
Gauerslund IF
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:30
Dalby GF
Harte G & IF
U13 Piger C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Dalby GF
Jelling fS
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 528
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Dalby GF
TSIF/Fredericia KF
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 315
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Dalby GF
Løsning IF
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 528
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Dalby GF
Kolding IF
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Dalby GF
Gauerslund IF
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Dalby GF
BPI
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Dalby GF
Oversidder
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 64
|
|||||||||||||||||||
11. jun
Dalby GF
Oversidder
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Dalby GF
Engum UI
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 475
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Dalby GF
Vonsild FK
M+32 11:11 - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Dalby Gf
Vonsild FK
Veteraner 7:7 / (uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Dalby GF (1)
Taulov/Skærbæk IF
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Dalby GF
Hover IF
U11 Piger C (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 71
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Dalby GF
Hedensted IF
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Dalby GF
Gauerslund IF
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 475
|