Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. apr
20:00
ACFC (1)
0
Fuglebakken KFUM (2)
3
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
VSK Aarhus (1)
6
AIA/Tranbjerg (2)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Oversidder
Virup IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Oversidder
Joga Bonito BK
|
|||||||||||||||||||
21. apr
15:00
IF Lyseng (1)
Lisbjerg FC (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Virup IF
IF Lyseng (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Lisbjerg FC (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:15
AIA/Tranbjerg (2)
4
ACFC (1)
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:00
Joga Bonito BK
4
VSK Aarhus (1)
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Oversidder
VSK Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Lisbjerg FC (2)
2
Virup IF
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Oversidder
AIA/Tranbjerg (2)
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
IF Lyseng (1)
Fuglebakken KFUM (2)
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
VSK Aarhus (1)
ACFC (1)
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:15
AIA/Tranbjerg (2)
IF Lyseng (1)
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
Lisbjerg FC (2)
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Virup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
Joga Bonito BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:00
ACFC (1)
Joga Bonito BK
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Oversidder
VSK Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Virup IF
Fuglebakken KFUM (2)
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Lisbjerg FC (2)
AIA/Tranbjerg (2)
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:30
IF Lyseng (1)
Joga Bonito BK
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
AIA/Tranbjerg (2)
Virup IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:00
ACFC (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
VSK Aarhus (1)
IF Lyseng (1)
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Joga Bonito BK
Lisbjerg FC (2)
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Oversidder
ACFC (1)
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Lisbjerg FC (2)
VSK Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
AIA/Tranbjerg (2)
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Virup IF
Joga Bonito BK
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
IF Lyseng (1)
ACFC (1)
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
AIA/Tranbjerg (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. jun
20:00
ACFC (1)
Lisbjerg FC (2)
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
VSK Aarhus (1)
Virup IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Oversidder
IF Lyseng (1)
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
Joga Bonito BK
Fuglebakken KFUM (2)
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:30
IF Lyseng (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
VSK Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Virup IF
ACFC (1)
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
AIA/Tranbjerg (2)
Joga Bonito BK
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:15
Lisbjerg FC (2)
Oversidder
|
Følgende hold kvalificerer sig til Regionsfinalen 2024:
P. 140, 141, 142, 144, 145: Nr. 1
P. 143 og 146: Nr. 1 i hver pulje samt bedste nr. 2 i de to puljer (pointgennemsnit)
Se info om Regionfinalen HER.