Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. apr 2023
11:30
VRI
0
Stavtrup/Viby
2
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2023
18:00
Kolind/Perstrup IF
1
IF Midtdjurs
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
11:30
IF Midtdjurs
3
VRI
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
18:00
Skødstrup SF
3
Kolind/Perstrup IF
4
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
09:45
Stavtrup/Viby
1
Skødstrup SF
2
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
10:30
Hasle B
2
IF Midtdjurs
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
10:30
VRI
4
Skødstrup SF
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
12:00
IF Midtdjurs
2
Stavtrup/Viby
4
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2023
18:00
Kolind/Perstrup IF
Hasle B
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
09:30
Skødstrup SF
3
IF Midtdjurs
0
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
18:00
Hasle B
3
VRI
4
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
18:00
IF Midtdjurs
1
Kolind/Perstrup IF
8
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
18:00
Kolind/Perstrup IF
2
Skødstrup SF
3
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
18:45
Stavtrup/Viby
3
VRI
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
19:30
VRI
3
Kolind/Perstrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
17:30
Skødstrup SF
Hasle B
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
18:00
Stavtrup/Viby
4
Kolind/Perstrup IF
4
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
17:30
Hasle B
Skødstrup SF
HHT
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
10:30
Hasle B
Stavtrup/Viby
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
18:45
Stavtrup/Viby
Hasle B
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
10:00
Kolind/Perstrup IF
1
VRI
0
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
10:00
Skødstrup SF
1
Stavtrup/Viby
2
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
18:00
IF Midtdjurs
Hasle B
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
11:15
Stavtrup/Viby
3
IF Midtdjurs
0
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
11:30
Skødstrup SF
1
VRI
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
10:30
Kolind/Perstrup IF
Hasle B
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2023
19:30
VRI
3
IF Midtdjurs
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
10:00
Kolind/Perstrup IF
0
Stavtrup/Viby
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
12:00
IF Midtdjurs
4
Skødstrup SF
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
15:00
VRI
Hasle B
UHT
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)