Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. nov 2022
17:00
Oversidder
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
15:00
B52/Aalborg
2
Bangsbo Freja
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2022
18:30
Støvring IF
3
Kongerslev IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
13:00
Bangsbo Freja
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2022
11:00
Aalborg KFUM
3
Støvring IF
3
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
13:00
Kongerslev IF
5
B52/Aalborg
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2022
18:00
B52/Aalborg
4
Aalborg KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
13:15
Støvring IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
10:00
Oversidder
B52/Aalborg
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
14:30
Aalborg KFUM
0
Kongerslev IF
5
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
11:00
Støvring IF
5
Bangsbo Freja
1
|
|||||||||||||||||||
03. feb 2023
18:00
Aalborg KFUM
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
13:00
Kongerslev IF
Bangsbo Freja
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
11:30
Oversidder
Kongerslev IF
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2023
13:00
Bangsbo Freja
3
Aalborg KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
13:00
Kongerslev IF
Støvring IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
13:30
Bangsbo Freja
2
B52/Aalborg
4
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
10:00
B52/Aalborg
5
Støvring IF
4
|
- Spilletiden er den samme som i den ordinære turnering
- Der er ikke krav om at der udfyldes holdkort
- Hjemmeholdet SKAL registrere kampens resultat via DBU's Fodbold senest 1 time efter kampen
- Det er tilladt at prøve spillere af fra andre klubber, da det er en træningsturnering
- Såfremt klubberne kan blive enige, må i gerne flytte kampen til en anden spilledato og klokkeslet
- DBU Jylland stiller dommer til rådighed - udgiften deles 50/50 mellem klubberne
- Der er ikke krav om at der spilles på kunstgræs - udgiften til kunstgræsbane afholdes af hjemmeklubben