Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. aug 2022
19:00
AIA/Tranbjerg
4
Saxild IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
18:45
Gylling B
3
Ry Fodbold (U18) (2)
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
19:00
AIA/Tranbjerg
4
Dynamo Petrobras
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
19:00
Saxild IF
Silkeborg KFUM
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2022
19:00
Ry Fodbold (U18) (2)
6
Ry Fodbold (1)
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
Silkeborg KFUM
0
Hårby IK 81
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2022
19:00
Dynamo Petrobras
2
Saxild IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2022
19:30
Stilling IF
Gylling B
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
18:45
Gylling B
4
Silkeborg KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
19:00
Ry Fodbold (1)
2
Stilling IF
6
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
18:45
AIA/Tranbjerg
2
Ry Fodbold (U18) (2)
4
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
19:00
Saxild IF
3
Hårby IK 81
3
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
18:30
Ry Fodbold (U18) (2)
2
Dynamo Petrobras
0
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2022
18:45
Hårby IK 81
0
Gylling B
0
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2022
18:45
Torpedo AT
1
Saxild IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2022
19:30
Stilling IF
0
AIA/Tranbjerg
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
15:00
Dynamo Petrobras
0
Torpedo AT
2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
19:00
Ry Fodbold (1)
1
Torpedo AT
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
18:30
Saxild IF
5
Gylling B
3
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
18:30
AIA/Tranbjerg
1
Silkeborg KFUM
3
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2022
18:15
Torpedo AT
1
Ry Fodbold (U18) (2)
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2022
18:30
Dynamo Petrobras
1
Stilling IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2022
18:30
Ry Fodbold (1)
1
Hårby IK 81
3
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2022
18:15
Hårby IK 81
1
Stilling IF
4
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2022
18:15
Ry Fodbold (U18) (2)
4
Saxild IF
0
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2022
18:45
Gylling B
0
Ry Fodbold (1)
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
18:30
Silkeborg KFUM
Dynamo Petrobras
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2022
18:15
Hårby IK 81
0
AIA/Tranbjerg
0
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2022
19:00
Stilling IF
1
Torpedo AT
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2022
17:45
Torpedo AT
0
AIA/Tranbjerg
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
18:00
Saxild IF
4
Ry Fodbold (1)
2
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
18:00
AIA/Tranbjerg
4
Gylling B
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2022
17:45
Hårby IK 81
0
Dynamo Petrobras
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2022
17:45
Torpedo AT
7
Silkeborg KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
18:45
Gylling B
1
Dynamo Petrobras
0
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
19:15
Ry Fodbold (1)
AIA/Tranbjerg
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
19:15
Ry Fodbold (U18) (2)
4
Hårby IK 81
2
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2022
17:45
Hårby IK 81
0
Torpedo AT
3
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2022
18:00
Silkeborg KFUM
0
Ry Fodbold (U18) (2)
6
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2022
19:00
Stilling IF
4
Saxild IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
11:10
Ry Fodbold (U18) (2)
1
Stilling IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2022
18:00
Silkeborg KFUM
Ry Fodbold (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2022
18:45
Gylling B
2
Torpedo AT
8
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2022
19:00
Stilling IF
9
Silkeborg KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2022
19:30
Dynamo Petrobras
1
Ry Fodbold (1)
0
|