Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. mar 2022
12:15
Søften GF
3
Aalborg Chang
1
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
15:00
FC Djursland
3
Randers Freja
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
15:00
Thisted FC
1
Hjørring IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
14:30
Brabrand IF
5
Frederikshavn fI
0
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2022
19:00
Randers Freja
2
Søften GF
2
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
13:30
Aalborg Chang
1
Brabrand IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
16:00
Hjørring IF
2
FC Djursland
4
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
14:00
Frederikshavn fI
3
Thisted FC
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
13:30
Aalborg Chang
1
Randers Freja
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
14:15
Søften GF
6
Hjørring IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
15:00
FC Djursland
4
Frederikshavn fI
1
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
14:00
Brabrand IF
0
Thisted FC
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
18:30
Brabrand IF
1
Randers Freja
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
11:00
Hjørring IF
1
Aalborg Chang
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
13:00
Frederikshavn fI
2
Søften GF
5
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
13:00
Thisted FC
1
FC Djursland
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2022
19:00
Aalborg Chang
3
Frederikshavn fI
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:00
Randers Freja
8
Hjørring IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
13:30
Søften GF
2
Thisted FC
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
14:30
FC Djursland
1
Brabrand IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
19:00
FC Djursland
0
Søften GF
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
13:00
Frederikshavn fI
3
Randers Freja
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
15:00
Thisted FC
0
Aalborg Chang
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
16:15
Brabrand IF
1
Hjørring IF
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
12:00
Randers Freja
3
Thisted FC
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
13:30
Søften GF
3
Brabrand IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
13:30
Aalborg Chang
2
FC Djursland
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
16:00
Hjørring IF
2
Frederikshavn fI
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2022
14:00
Frederikshavn fI
2
Brabrand IF
6
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
12:00
Randers Freja
3
FC Djursland
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
13:30
Aalborg Chang
2
Søften GF
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
16:00
Hjørring IF
2
Thisted FC
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
13:30
Søften GF
0
Randers Freja
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
15:00
FC Djursland
3
Hjørring IF
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
16:15
Brabrand IF
2
Aalborg Chang
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
16:30
Thisted FC
3
Frederikshavn fI
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Randers Freja
0
Aalborg Chang
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
13:00
Frederikshavn fI
0
FC Djursland
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
13:00
Hjørring IF
2
Søften GF
1
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
16:30
Thisted FC
2
Brabrand IF
3
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
14:30
FC Djursland
5
Thisted FC
0
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
18:30
Aalborg Chang
2
Hjørring IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
19:00
Randers Freja
1
Brabrand IF
2
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
19:30
Søften GF
2
Frederikshavn fI
3
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
16:00
Hjørring IF
0
Randers Freja
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
13:00
Thisted FC
3
Søften GF
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
16:15
Brabrand IF
2
FC Djursland
2
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
19:00
Frederikshavn fI
1
Aalborg Chang
0
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
19:00
Randers Freja
4
Frederikshavn fI
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:30
Søften GF
1
FC Djursland
6
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:30
Aalborg Chang
1
Thisted FC
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
16:00
Hjørring IF
2
Brabrand IF
2
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
19:00
Brabrand IF
7
Søften GF
0
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
14:30
FC Djursland
4
Aalborg Chang
0
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
14:30
Frederikshavn fI
3
Hjørring IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
14:30
Thisted FC
3
Randers Freja
2
|
Bedste nr. 6 undgår play-off: Horsens fS (pulje 2).
Playoff kamp til DS - se mere her
Playoff kampe JS1/JS2 - se mere her