Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
10:30
Svenstrup-Godthåb IF
0
Eastside Viborg (2)
6
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
11:00
St. Restrup IF
13
Aars IK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
11:00
Skalborg SK
8
Gug B
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
18:30
St. Restrup IF
1
Skalborg SK
5
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
11:00
Aars IK
1
Svenstrup-Godthåb IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
13:30
Eastside Viborg (2)
8
Gug B
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
10:00
Svenstrup-Godthåb IF
3
Skalborg SK
8
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
12:00
Gug B
1
St. Restrup IF
8
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
18:30
Aars IK
3
Eastside Viborg (2)
2
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
10:00
Skalborg SK
8
Aars IK
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
10:30
Svenstrup-Godthåb IF
0
Gug B
3
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
13:30
Eastside Viborg (2)
7
St. Restrup IF
5
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
10:00
Gug B
2
Aars IK
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
11:30
Skalborg SK
2
Eastside Viborg (2)
9
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
12:00
St. Restrup IF
7
Svenstrup-Godthåb IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
12:00
Gug B
1
Skalborg SK
4
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
13:30
Eastside Viborg (2)
9
Svenstrup-Godthåb IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
10:00
Skalborg SK
3
St. Restrup IF
6
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
10:30
Svenstrup-Godthåb IF
1
Aars IK
7
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
11:00
Gug B
0
Eastside Viborg (2)
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
10:30
Skalborg SK
0
Svenstrup-Godthåb IF
4
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
12:00
St. Restrup IF
5
Gug B
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
13:30
Eastside Viborg (2)
8
Aars IK
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
12:00
Gug B
3
Svenstrup-Godthåb IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2020
18:00
Aars IK
4
Skalborg SK
5
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
15:00
St. Restrup IF
3
Eastside Viborg (2)
3
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2020
18:00
Aars IK
5
St. Restrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
10:30
Svenstrup-Godthåb IF
3
St. Restrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
10:00
Aars IK
8
Gug B
1
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
11:30
Eastside Viborg (2)
5
Skalborg SK
2
|
Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 2020 til foråret 2021 her.
Du kan finde informationer om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.