Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
11:00
Farsø/Ullits IK
3
B52/Aalborg
0
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
13:00
LKB/Gistrup
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
13:00
Farsø/Ullits IK
3
LKB/Gistrup
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
13:00
Nibe B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
18:30
Storvorde/Sejlflod B
1
Nibe B
4
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
Oversidder
Farsø/Ullits IK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
11:00
Storvorde/Sejlflod B
1
LKB/Gistrup
5
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
18:30
B52/Aalborg
4
Nibe B
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
13:30
LKB/Gistrup
2
B52/Aalborg
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
13:00
Storvorde/Sejlflod B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
15:00
Nibe B
3
Farsø/Ullits IK
8
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:00
B52/Aalborg
3
Storvorde/Sejlflod B
0
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
Oversidder
B52/Aalborg
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
11:00
LKB/Gistrup
3
Nibe B
5
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2020
18:15
B52/Aalborg
1
Farsø/Ullits IK
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
Oversidder
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
Oversidder
Nibe B
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
13:30
LKB/Gistrup
1
Farsø/Ullits IK
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2020
17:30
Nibe B
4
Storvorde/Sejlflod B
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
13:30
LKB/Gistrup
0
Storvorde/Sejlflod B
0
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
13:00
Farsø/Ullits IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
18:30
Nibe B
3
B52/Aalborg
5
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
11:00
B52/Aalborg
1
LKB/Gistrup
1
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
Oversidder
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
13:00
Farsø/Ullits IK
5
Nibe B
3
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2020
18:00
Storvorde/Sejlflod B
1
B52/Aalborg
5
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
11:00
Storvorde/Sejlflod B
0
Farsø/Ullits IK
7
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
13:00
B52/Aalborg
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
16:00
Nibe B
1
LKB/Gistrup
3
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2020
14:00
Farsø/Ullits IK
11
Storvorde/Sejlflod B
0
|
Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 2020 til foråret 2021 her.
Du kan finde informationer om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.