MENU

Herrer Serie 2 - Efterår 2020, Pulje 12 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
265942 fr
07-08 2020
Kl. 19:00
St. Restrup IF Nørresundby FB Frejlev Stadion
265941
09-08 2020
Kl. 14:00
AaB Gug B AaB's Anlæg
265943 ti
11-08 2020
Kl. 19:00
Aalborg Freja Storvorde/Sejlflod B Frejaparken
265944 ti
11-08 2020
Kl. 19:00
Birkelse IF NUBI Birkelse Stadion
265948 fr
14-08 2020
Kl. 19:00
Storvorde/Sejlflod B St. Restrup IF Storvorde Sejlflod Stadion
265945
15-08 2020
Kl. 13:00
Nørresundby FB AaB Lindholm Høje Stadion
265946
15-08 2020
Kl. 13:30
NUBI Aalborg Freja NUBI's Stadion
265947
16-08 2020
Kl. 15:00
Gug B Birkelse IF Gug Stadion
265952 ti
18-08 2020
Kl. 18:30
NUBI Gug B NUBI's Stadion
265949 on
19-08 2020
Kl. 19:00
AaB Storvorde/Sejlflod B AaB's Anlæg
265950 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Birkelse IF Nørresundby FB Birkelse Stadion
265951 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Aalborg Freja St. Restrup IF Frejaparken
265954
22-08 2020
Kl. 13:00
Nørresundby FB NUBI Lindholm Høje Stadion
265955
22-08 2020
Kl. 15:00
Gug B Aalborg Freja Gug Stadion
265956
23-08 2020
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B Birkelse IF Storvorde Sejlflod Stadion
265953
23-08 2020
Kl. 14:00
St. Restrup IF AaB Frejlev Stadion
265958 to
27-08 2020
Kl. 19:00
Gug B Nørresundby FB Gug Stadion
265960
29-08 2020
Kl. 13:30
NUBI Storvorde/Sejlflod B NUBI's Stadion
265959
30-08 2020
Kl. 13:00
Birkelse IF St. Restrup IF Birkelse Stadion
265957
30-08 2020
Kl. 14:00
AaB Aalborg Freja AaB's Anlæg
265964 fr
04-09 2020
Kl. 18:30
St. Restrup IF NUBI Frejlev Stadion
265963
05-09 2020
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B Gug B Storvorde Sejlflod Stadion
265962
05-09 2020
Kl. 14:00
Aalborg Freja Nørresundby FB Frejaparken
265961
06-09 2020
Kl. 13:30
AaB Birkelse IF AaB's Anlæg
265966
12-09 2020
Kl. 13:00
Nørresundby FB Storvorde/Sejlflod B Lindholm Høje Stadion
265968
12-09 2020
Kl. 13:00
Gug B St. Restrup IF Gug Stadion
265965
12-09 2020
Kl. 13:30
NUBI AaB NUBI's Stadion
265967
12-09 2020
Kl. 15:00
Birkelse IF Aalborg Freja Birkelse Stadion
265969 fr
18-09 2020
Kl. 18:30
Gug B AaB Kunstgræsbane Gug Boldklub
265970 fr
18-09 2020
Kl. 19:00
Nørresundby FB St. Restrup IF NFB Kunstgræs Lindholm
265971
19-09 2020
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B Aalborg Freja Storvorde Sejlflod Stadion
265972
19-09 2020
Kl. 13:30
NUBI Birkelse IF NUBI's Stadion
265973
26-09 2020
Kl. 13:00
AaB Nørresundby FB AaB's Anlæg
265974
26-09 2020
Kl. 14:00
Aalborg Freja NUBI Frejaparken
265975
26-09 2020
Kl. 15:00
Birkelse IF Gug B Birkelse Stadion
265976
26-09 2020
Kl. 16:00
St. Restrup IF Storvorde/Sejlflod B Frejlev Stadion
265977
03-10 2020
Kl. 11:00
Storvorde/Sejlflod B AaB Storvorde Sejlflod Stadion
265978
03-10 2020
Kl. 13:00
Nørresundby FB Birkelse IF Lindholm Høje Stadion
265980
03-10 2020
Kl. 15:00
Gug B NUBI Gug Stadion
265979
03-10 2020
Kl. 15:30
St. Restrup IF Aalborg Freja Frejlev Stadion
265982
10-10 2020
Kl. 13:30
NUBI Nørresundby FB NUBI's Stadion
265983
10-10 2020
Kl. 14:00
Aalborg Freja Gug B Frejaparken
265984
10-10 2020
Kl. 15:00
Birkelse IF Storvorde/Sejlflod B Birkelse Stadion
265981
10-10 2020
Kl. 16:00
AaB St. Restrup IF AaB's Anlæg
265988
17-10 2020
Kl. 13:00
Storvorde/Sejlflod B NUBI Storvorde Sejlflod Stadion
265985
17-10 2020
Kl. 13:00
Aalborg Freja AaB Frejaparken
265986
17-10 2020
Kl. 13:00
Nørresundby FB Gug B Lindholm Høje Stadion
265987
18-10 2020
Kl. 13:00
St. Restrup IF Birkelse IF Frejlev Stadion
265990
24-10 2020
Kl. 13:00
Nørresundby FB Aalborg Freja Lindholm Høje Stadion
265991
24-10 2020
Kl. 13:15
Gug B Storvorde/Sejlflod B Kunstgræsbane Gug Boldklub
265992
24-10 2020
Kl. 13:30
NUBI St. Restrup IF NUBI's Stadion
265989
24-10 2020
Kl. 15:00
Birkelse IF AaB Birkelse Stadion
265993
31-10 2020
Kl. 13:30
AaB NUBI AaB's Anlæg
265994
31-10 2020
Kl. 13:30
Storvorde/Sejlflod B Nørresundby FB Storvorde Sejlflod Stadion
265995
31-10 2020
Kl. 13:30
Aalborg Freja Birkelse IF Frejaparken
265996
31-10 2020
Kl. 13:30
St. Restrup IF Gug B Frejlev Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland påmail eller på tlf: 8939 9999

Log ind