Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | Resultat | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
lørdag den. 23-11 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
13:12
Hjørring AIK Frem (1)
0
Hjørring IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
13:30
SIV
0
Hjørring Futsal Klub
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13:48
Bangsbo Freja (1)
1
Frederikshavn fI (1)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14:06
Team Østvendsyssel (1)
1
Hjørring AIK Frem (1)
1
|
|||||||||||||||||||
14:24
Hjørring Futsal Klub
0
Hjørring IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
14:42
SIV
2
Bangsbo Freja (1)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15:00
Frederikshavn fI (1)
0
Team Østvendsyssel (1)
5
|
|||||||||||||||||||
15:18
Hjørring AIK Frem (1)
0
Hjørring Futsal Klub
2
|
|||||||||||||||||||
15:36
Hjørring IF (1)
5
Bangsbo Freja (1)
0
|
|||||||||||||||||||
15:54
Frederikshavn fI (1)
2
SIV
0
|
|||||||||||||||||||
16:12
Hjørring Futsal Klub
2
Team Østvendsyssel (1)
0
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 07-12 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
12:30
Bangsbo Freja (1)
0
Hjørring AIK Frem (1)
2
|
|||||||||||||||||||
12:48
Hjørring IF (1)
2
Frederikshavn fI (1)
1
|
|||||||||||||||||||
13:06
Team Østvendsyssel (1)
3
SIV
2
|
|||||||||||||||||||
13:24
Hjørring Futsal Klub
5
Bangsbo Freja (1)
0
|
|||||||||||||||||||
13:42
Hjørring AIK Frem (1)
0
Frederikshavn fI (1)
0
|
|||||||||||||||||||
14:00
SIV
1
Hjørring IF (1)
6
|
|||||||||||||||||||
14:18
Bangsbo Freja (1)
0
Team Østvendsyssel (1)
2
|
|||||||||||||||||||
14:36
Frederikshavn fI (1)
0
Hjørring Futsal Klub
1
|
|||||||||||||||||||
14:54
SIV
0
Hjørring AIK Frem (1)
1
|
|||||||||||||||||||
15:12
Team Østvendsyssel (1)
0
Hjørring IF (1)
6
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 12-01 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
14:12
Hjørring IF (1)
3
Hjørring AIK Frem (1)
1
|
|||||||||||||||||||
14:30
Hjørring Futsal Klub
1
SIV
1
|
|||||||||||||||||||
14:48
Frederikshavn fI (1)
1
Bangsbo Freja (1)
0
|
|||||||||||||||||||
15:06
Hjørring AIK Frem (1)
1
Team Østvendsyssel (1)
1
|
|||||||||||||||||||
15:24
Hjørring IF (1)
3
Hjørring Futsal Klub
1
|
|||||||||||||||||||
15:42
Bangsbo Freja (1)
2
SIV
4
|
|||||||||||||||||||
16:00
Team Østvendsyssel (1)
3
Frederikshavn fI (1)
1
|
|||||||||||||||||||
16:18
Hjørring Futsal Klub
2
Hjørring AIK Frem (1)
0
|
|||||||||||||||||||
16:36
Bangsbo Freja (1)
0
Hjørring IF (1)
9
|
|||||||||||||||||||
16:54
SIV
5
Frederikshavn fI (1)
2
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 25-01 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
09:00
Team Østvendsyssel (1)
0
Hjørring Futsal Klub
1
|
|||||||||||||||||||
09:18
Hjørring AIK Frem (1)
5
Bangsbo Freja (1)
0
|
|||||||||||||||||||
09:36
Frederikshavn fI (1)
Hjørring IF (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
09:54
SIV
2
Team Østvendsyssel (1)
3
|
|||||||||||||||||||
10:12
Bangsbo Freja (1)
0
Hjørring Futsal Klub
6
|
|||||||||||||||||||
10:30
Frederikshavn fI (1)
Hjørring AIK Frem (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
10:48
Hjørring IF (1)
3
SIV
1
|
|||||||||||||||||||
11:06
Team Østvendsyssel (1)
Bangsbo Freja (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
11:24
Hjørring Futsal Klub
Frederikshavn fI (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
11:42
Hjørring AIK Frem (1)
2
SIV
2
|
|||||||||||||||||||
12:00
Hjørring IF (1)
7
Team Østvendsyssel (1)
3
|
Nr. 1 + bedste 2'er går videre til Regionsmesterskabet den 9. februar 2020 i Idrætscenter Vendsyssel.
Nr. 1 + 2 til RM går videre til Jysk Mesterskab den 22./23. februar i Jetsmark Idrætscenter