Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. mar 2016
14:00
Grindsted GIF
0
Varde IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2016
13:00
Varde IF
4
FC Sønderborg
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2016
18:30
FC Sydvest 05
3
Aabenraa BK
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2016
19:00
FC Kolding Nord
1
Vojens BI
2
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2016
19:00
Ribe BK
4
Grindsted GIF
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2016
15:30
FC Sønderborg
2
Ribe BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2016
16:00
Aabenraa BK
1
Varde IF
2
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2016
14:00
Vojens BI
2
Grindsted GIF
1
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2016
14:15
FC Kolding Nord
0
FC Sydvest 05
7
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2016
19:00
FC Sønderborg
3
FC Sydvest 05
3
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2016
12:30
Varde IF
FC Kolding Nord
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2016
16:00
Ribe BK
2
Aabenraa BK
2
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2016
14:00
Grindsted GIF
1
FC Sønderborg
4
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2016
16:00
FC Sydvest 05
1
Vojens BI
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2016
18:30
Aabenraa BK
11
FC Kolding Nord
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2016
19:00
FC Sønderborg
0
Vojens BI
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2016
15:00
FC Kolding Nord
3
Ribe BK
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2016
16:00
FC Sydvest 05
1
Varde IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2016
19:00
Aabenraa BK
5
Grindsted GIF
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2016
14:00
Vojens BI
1
Varde IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2016
14:00
Ribe BK
2
FC Sydvest 05
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2016
14:00
Grindsted GIF
3
FC Kolding Nord
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2016
15:00
FC Sønderborg
3
Aabenraa BK
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2016
18:30
FC Kolding Nord
2
FC Sønderborg
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2016
13:00
Varde IF
1
Ribe BK
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2016
14:00
Aabenraa BK
6
Vojens BI
0
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2016
18:30
FC Sydvest 05
2
Grindsted GIF
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2016
12:30
Varde IF
4
Grindsted GIF
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2016
18:30
FC Sydvest 05
1
FC Sønderborg
3
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2016
19:00
Ribe BK
3
Vojens BI
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2016
15:00
FC Kolding Nord
1
Aabenraa BK
4
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2016
19:00
FC Sønderborg
1
Varde IF
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2016
14:00
Vojens BI
5
FC Kolding Nord
0
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2016
19:00
Aabenraa BK
2
FC Sydvest 05
3
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2016
19:00
Grindsted GIF
2
Ribe BK
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2016
13:00
Varde IF
0
Aabenraa BK
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2016
14:00
Grindsted GIF
2
Vojens BI
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2016
14:00
Ribe BK
4
FC Sønderborg
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2016
19:00
FC Sønderborg
3
Grindsted GIF
0
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2016
14:00
Vojens BI
2
FC Sydvest 05
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2016
15:00
FC Kolding Nord
Varde IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2016
19:00
Aabenraa BK
6
Ribe BK
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2016
19:00
Ribe BK
3
FC Kolding Nord
3
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2016
13:00
Varde IF
4
FC Sydvest 05
0
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2016
14:00
Vojens BI
2
FC Sønderborg
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2016
14:00
Grindsted GIF
3
Aabenraa BK
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2016
14:00
Aabenraa BK
1
FC Sønderborg
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2016
15:00
FC Kolding Nord
1
Grindsted GIF
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2016
16:00
FC Sydvest 05
1
Ribe BK
2
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2016
19:00
Varde IF
4
Vojens BI
0
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2016
19:00
Vojens BI
2
Ribe BK
3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2016
19:00
FC Sønderborg
3
FC Kolding Nord
0
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2016
14:00
Ribe BK
0
Varde IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2016
14:00
Vojens BI
10
Aabenraa BK
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2016
14:00
Grindsted GIF
4
FC Sydvest 05
0
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2016
19:00
FC Sydvest 05
2
FC Kolding Nord
3
|
Bemærk: I nogle rækker afvikles JM kampene samtidig som kval kampe om oprykning. Det kan I se mere om på ombrydningssiden.