MENU

Aabybro Idrætscenter //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
754176 7
25-09 2021
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 4 (2009) 8M - efterår 2021 Pulje 741 Aabybro IF Hjørring FK
5 - 1
582730 1
25-09 2021
Kl. 10:00
U8 Drenge A (14) 5M - Efterår/Ombrydning 2021 Pulje 132 Aabybro IF (1) Aalborg KFUM
577561 1
25-09 2021
Kl. 11:00
U12 Drenge A1 (2010) 8M - ombrydning efterår 2021 Pulje 1 Aabybro IF Løgstør IF
373933 7
25-09 2021
Kl. 11:00
Kvinder Serie 1 - Efterår 2021 Pulje 257 Aabybro IF (1) Aalborg Freja
5 - 1
388841
9
25-09 2021
Kl. 13:30
Herrer Serie 1 - Efterår 2021 Pulje 6 Aabybro IF Flauenskjold IF
4 - 3
608011
9
25-09 2021
Kl. 13:30
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 Pulje 51 Aabybro IF Jetsmark IF
5 - 1
853315 1
26-09 2021
Kl. 10:00
U11 Drenge C (11) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 Pulje 68 Aabybro IF Øster Han Herred
583016 1
26-09 2021
Kl. 10:00
U8 Drenge C (14) 5M - Efterår/Ombrydning 2021 Pulje 148 Aabybro IF SIV
566902 1
26-09 2021
Kl. 10:00
U11 Drenge A2 (11) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 Pulje 59 Aabybro IF Aalborg KFUM (2)
239908 4
26-09 2021
Kl. 10:00
U9 Drenge B (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 Pulje 109 Aabybro IF Øster Han Herred
348958 7
26-09 2021
Kl. 11:00
U15 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2021 Pulje 531 Aabybro IF Team Horne-Hirtshals
720487 7 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
U13 Drenge Liga 3 (2009) 8M - efterår 2021 Pulje 732 Aabybro IF Vejgaard B
374065 7 ma
27-09 2021
Kl. 19:00
Kvinder Serie 1 - Efterår 2021 Pulje 258 Aabybro IF (2) Vejgaard B
645088 7 ma
27-09 2021
Kl. 19:30
U17 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2021 ombryd Pulje 434 Aabybro IF Team THH
282330 3 on
29-09 2021
Kl. 17:45
U19 Drenge Liga 3 (2003-04) 11M-efterår 21 ombryd Pulje 366 Aabybro IF TSV
490987 8 to
30-09 2021
Kl. 18:30
U14 Piger C (08) 8M - Efterår 2021 Pulje 38 Aabybro IF Team Østvendsyssel
224943 8
02-10 2021
Kl. 10:00
U12 Piger B-C (10) 8M - Efterår 2021 Pulje 57 Aabybro IF Vodskov IF
195500 5
02-10 2021
Kl. 10:00
U8 Piger (14) 5M - Weekend - Efterår 2021 Pulje 156 Aabybro IF Aars IK (1)
143040 5
02-10 2021
Kl. 10:00
U10 Drenge C (12) 5M Weekend - Efterår 2021 Pulje 87 Aabybro IF Skibsby-Højene IF
373935 8
02-10 2021
Kl. 11:00
Kvinder Serie 1 - Efterår 2021 Pulje 257 Aabybro IF (1) Tornby IF
673834 3
03-10 2021
Kl. 13:00
Herrer Serie 6 11M/9M ombrydning - Efterår 2021 Pulje 278 Aabybro IF Sulsted IF
374102 8 ma
04-10 2021
Kl. 19:00
Kvinder Serie 1 - Efterår 2021 Pulje 258 Aabybro IF (2) Aars IK
361643 5 on
06-10 2021
Kl. 18:00
U11 Drenge (11) 5M - Efterår 2021 Pulje 77 Aabybro IF Bangsbo Freja
190695 5 on
06-10 2021
Kl. 18:00
U10 Drenge C (12) 5M Hverdag - Efterår 2021 Pulje 92 Aabybro IF Øster Brønderslev IF
754182 9 to
07-10 2021
Kl. 18:00
U13 Drenge Liga 4 (2009) 8M - efterår 2021 Pulje 741 Aabybro IF Tårs/Ugilt IF
UHT

Udehold taberdømt

203896 6
09-10 2021
Kl. 10:00
U10 Piger A-B (12) 5M Weekend - Efterår 2021 Pulje 95 Aabybro IF Terndrup/Bælum
112210 6
09-10 2021
Kl. 10:00
U10 Drenge A2 (12) 5M Weekend - Efterår 2021 Pulje 80 Aabybro IF TSV
582794 3
09-10 2021
Kl. 10:00
U8 Drenge A (14) 5M - Efterår/Ombrydning 2021 Pulje 133 Aabybro IF (2) St. Restrup IF
388854 11
09-10 2021
Kl. 13:30
Herrer Serie 1 - Efterår 2021 Pulje 6 Aabybro IF Sulsted IF
608020 11
09-10 2021
Kl. 15:30
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 Pulje 51 Aabybro IF Arentsminde IF
853321 3
10-10 2021
Kl. 10:00
U11 Drenge C (11) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 Pulje 68 Aabybro IF GVL Løkken
583019 3
10-10 2021
Kl. 10:00
U8 Drenge C (14) 5M - Efterår/Ombrydning 2021 Pulje 148 Aabybro IF TSV (1)
566908 3
10-10 2021
Kl. 10:00
U11 Drenge A2 (11) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 Pulje 59 Aabybro IF Frederikshavn fI
239844 5
10-10 2021
Kl. 10:00
U9 Drenge A (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 Pulje 106 Aabybro IF LKB/Gistrup
244209 5
10-10 2021
Kl. 10:00
U9 Piger B/C (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 Pulje 121 Aabybro IF TSV
349022 9
10-10 2021
Kl. 11:00
U15 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2021 Pulje 531 Aabybro IF IF Skjold Sæby
306243 10 ma
11-10 2021
Kl. 19:00
Kvinder C2 (15+) 7M - Efterår 2021 Pulje 16 Aabybro IF Vadum IF
361680 6 on
13-10 2021
Kl. 18:00
U11 Drenge (11) 5M - Efterår 2021 Pulje 77 Aabybro IF Asaa/Agersted
916813 10 on
13-10 2021
Kl. 18:30
U15 Drenge C (07) 8M - Efterår 2021 Pulje 25 Aabybro IF Svenstrup-Godthåb IF
645076 4 on
13-10 2021
Kl. 19:30
U17 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2021 ombryd Pulje 434 Aabybro IF Vejgaard B
720509 10 to
14-10 2021
Kl. 18:00
U13 Drenge Liga 3 (2009) 8M - efterår 2021 Pulje 732 Aabybro IF Øster Han Herred
490995 10 to
14-10 2021
Kl. 18:00
U14 Piger C (08) 8M - Efterår 2021 Pulje 38 Aabybro IF Øster Han Herred
111863 5 to
14-10 2021
Kl. 19:30
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2021 Pulje 209 Aabybro IF Vesterbros IK (2)
374038 5 to
14-10 2021
Kl. 19:30
Kvinder Serie 1 - Efterår 2021 Pulje 258 Aabybro IF (2) Oversidder
282336 5
17-10 2021
Kl. 11:00
U19 Drenge Liga 3 (2003-04) 11M-efterår 21 ombryd Pulje 366 Aabybro IF Team Østvendsyssel
673839 5 ma
18-10 2021
Kl. 19:30
Herrer Serie 6 11M/9M ombrydning - Efterår 2021 Pulje 278 Aabybro IF Tylstrup IF
391411 13
23-10 2021
Kl. 13:30
Herrer Serie 1 - Efterår 2021 Pulje 6 Aabybro IF Aalborg Freja
608025 13
23-10 2021
Kl. 15:30
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 Pulje 51 Aabybro IF HB Nordens Paris FC

Log ind