MENU

Aabybro Idrætscenter //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
813542 2 fr
19-08 2022
Kl. 19:00
U14 Drenge Liga 4 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 641 Aabybro IF Oversidder
847399 2
20-08 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 731 Aabybro IF Vodskov IF
789382 2
20-08 2022
Kl. 11:00
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 482 Aabybro IF Øster Han Herred
205622 2
20-08 2022
Kl. 11:00
U16 Piger Liga 2 (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 832 Aabybro/Nørhalne Fjerritslev IF
736673 4
20-08 2022
Kl. 13:30
Herrer Serie 1 - Efterår 2022 Pulje 6 Aabybro IF AaB
515135 4
20-08 2022
Kl. 15:30
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 Pulje 26 Aabybro IF GVL Løkken
563041 2
21-08 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge B (12) 8M - Efterår 2022 Pulje 79 Aabybro IF Aalborg KFUM
412709 1
21-08 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge A2 (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 110 Aabybro IF (1) Bagterp IF
412710 1
21-08 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge A2 (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 110 Hjallerup IF Bangsbo Freja
412711 1
21-08 2022
Kl. 10:40
U10 Drenge A2 (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 110 Bangsbo Freja Aabybro IF (1)
412712 1
21-08 2022
Kl. 10:40
U10 Drenge A2 (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 110 Bagterp IF Hjallerup IF
569741 2 ma
22-08 2022
Kl. 18:30
U12 Drenge A2 (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 56 Aabybro IF Nørresundby FB
573267 2 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2022 Pulje 3 Aabybro IF (2) Tranum GF
481954 2 ti
23-08 2022
Kl. 18:00
U12 Drenge C (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 66 Aabybro IF (1) Brønderslev IF
507567 2 ti
23-08 2022
Kl. 18:00
U12 Drenge C (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 67 Aabybro IF (2) Løgstør IF
612784 2 ti
23-08 2022
Kl. 18:30
U13 Drenge C (10) 8M - Efterår 2022 Pulje 30 Aabybro IF Vejgaard B
947971 2 on
24-08 2022
Kl. 18:30
U11 Piger (12) 5M - Hverdag/Efterår 2022 Pulje 103 Aabybro IF Aalborg Freja
573055 3
27-08 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge B (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 61 Aabybro IF Gug B
565119 3
27-08 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge C (12) 8M - Efterår 2022 Pulje 83 Aabybro IF Oversidder
472485 4
27-08 2022
Kl. 11:00
U13 Drenge Liga 2 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 721 Aabybro IF Bangsbo Freja
217208 2
27-08 2022
Kl. 11:30
U13 Piger C (10) 8M - Efterår 2022 Pulje 40 Aabybro IF Brønderslev IF
427643 2
28-08 2022
Kl. 10:00
U10 Piger C/Begynder(13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 131 Aabybro IF Vodskov IF
427644 2
28-08 2022
Kl. 10:40
U10 Piger C/Begynder(13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 131 Vodskov IF Fjerritslev IF
106408 4
28-08 2022
Kl. 11:00
U19 Drenge Liga 2 (2004-05) 11M- efterår 2022 Pulje 312 Aabybro IF Løgstør IF
427645 2
28-08 2022
Kl. 11:20
U10 Piger C/Begynder(13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 131 Fjerritslev IF Aabybro IF
425016 2 ma
29-08 2022
Kl. 17:30
U10 Drenge C (13) 5M - Hverdag/Efterår 2022 Pulje 124 Aabybro IF Vodskov IF
614977 3 ma
29-08 2022
Kl. 18:00
U11 Drenge C (12) 8M Hverdag - Efterår 2022 Pulje 89 Aabybro IF Aalborg Chang
425017 2 ma
29-08 2022
Kl. 18:10
U10 Drenge C (13) 5M - Hverdag/Efterår 2022 Pulje 124 Vodskov IF Brønderslev IF
425018 2 ma
29-08 2022
Kl. 18:50
U10 Drenge C (13) 5M - Hverdag/Efterår 2022 Pulje 124 Brønderslev IF Aabybro IF
609907 3 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
Kvinder C2 (15+) 7M - Efterår 2022 Pulje 16 Aabybro IF Tylstrup IF
612787 3 ti
30-08 2022
Kl. 18:30
U13 Drenge C (10) 8M - Efterår 2022 Pulje 30 Aabybro IF Aalborg KFUM
480238 4 ti
30-08 2022
Kl. 18:30
Herrer Serie 5 11M/9M - Efterår 2022 Pulje 107 Hune B Gjøl B (1)
574535 3 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2022 Pulje 5 Aabybro IF (1) Oversidder
515414 6 fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 Pulje 52 Aabybro IF Saltum IF
563049 4
03-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge B (12) 8M - Efterår 2022 Pulje 79 Aabybro IF Aalborg Freja
217215 4
03-09 2022
Kl. 10:00
U13 Piger C (10) 8M - Efterår 2022 Pulje 40 Aabybro IF Birkelse IF
280540 4
03-09 2022
Kl. 11:00
Kvinder Serie 1 - Efterår 2022 Pulje 258 Aabybro IF (1) Aalborg Freja
507798 4
03-09 2022
Kl. 11:30
U11 Piger A (12) 8M - Efterår 2022 Pulje 71 Aabybro IF IK Rosendal
860211 5
03-09 2022
Kl. 11:30
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 731 Aabybro IF Skibsby-Højene IF
736680 6
03-09 2022
Kl. 13:30
Herrer Serie 1 - Efterår 2022 Pulje 6 Aabybro IF Sulsted IF
507574 4
04-09 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge C (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 67 Aabybro IF (2) Fjerritslev IF
413192 5
04-09 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 114 Skalborg SK Aalborg KFUM
413193 5
04-09 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 114 Vejgaard B Aabybro IF (1)
412833 8
04-09 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge A2 (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 111 Aabybro IF (2) Rebild Syd
412834 8
04-09 2022
Kl. 10:40
U10 Drenge A2 (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 111 Rebild Syd Gug B
413194 5
04-09 2022
Kl. 10:40
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 114 Aabybro IF (1) Skalborg SK
413195 5
04-09 2022
Kl. 10:40
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 114 Aalborg KFUM Vejgaard B
412835 8
04-09 2022
Kl. 11:20
U10 Drenge A2 (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 111 Gug B Aabybro IF (2)
630267 3 ma
05-09 2022
Kl. 17:30
U9 Drenge A (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 141 Aabybro IF IF Fremad Nørhalne
630268 3 ma
05-09 2022
Kl. 18:10
U9 Drenge A (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 141 IF Fremad Nørhalne Dronninglund IF
630269 3 ma
05-09 2022
Kl. 18:50
U9 Drenge A (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 141 Dronninglund IF Aabybro IF
609912 4 ma
05-09 2022
Kl. 19:00
Kvinder C2 (15+) 7M - Efterår 2022 Pulje 16 Aabybro IF Ingstrup SF (1)
573274 4 ma
05-09 2022
Kl. 19:00
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2022 Pulje 3 Aabybro IF (2) BIF/ØHIK
481963 5 ti
06-09 2022
Kl. 18:00
U12 Drenge C (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 66 Aabybro IF (1) Thise IF-TSI/Stenum
574538 4 ti
06-09 2022
Kl. 19:00
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2022 Pulje 5 Aabybro IF (1) Langholt SK
573060 5 on
07-09 2022
Kl. 18:00
U12 Drenge B (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 61 Aabybro IF Aalborg KFUM
569771 5 on
07-09 2022
Kl. 18:00
U12 Drenge A2 (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 56 Aabybro IF Gug B
947980 5 to
08-09 2022
Kl. 18:00
U11 Piger (12) 5M - Hverdag/Efterår 2022 Pulje 103 Aabybro IF Oversidder
569774 6
10-09 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge A2 (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 56 Aabybro IF Aalborg Freja
563053 5
10-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge B (12) 8M - Efterår 2022 Pulje 79 Aabybro IF Nørresundby FB
565125 5
10-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge C (12) 8M - Efterår 2022 Pulje 83 Aabybro IF Nørresundby FB
813551 5
10-09 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge Liga 4 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 641 Aabybro IF Skibsby-Højene IF
612877 5
10-09 2022
Kl. 10:30
U13 Drenge C (10) 8M - Efterår 2022 Pulje 30 Aabybro IF Nørresundby FB
789391 5
10-09 2022
Kl. 11:00
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 482 Aabybro IF Aalborg Chang
614982 5 ma
12-09 2022
Kl. 18:00
U11 Drenge C (12) 8M Hverdag - Efterår 2022 Pulje 89 Aabybro IF Hjallerup IF
224518 4 ma
12-09 2022
Kl. 18:30
U15 Drenge C (08-09) 8M - Efterår 2022 Pulje 27 Aabybro IF Oversidder
573279 6 ma
12-09 2022
Kl. 19:00
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2022 Pulje 3 Aabybro IF (2) TSI/Stenum (2)
481966 6 ti
13-09 2022
Kl. 18:00
U12 Drenge C (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 66 Aabybro IF (1) Øster Brønderslev IF
507580 6 ti
13-09 2022
Kl. 18:00
U12 Drenge C (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 67 Aabybro IF (2) Biersted/Nørhalne/Vadum (1)
612880 6 ti
13-09 2022
Kl. 18:30
U13 Drenge C (10) 8M - Efterår 2022 Pulje 30 Aabybro IF Øster Han Herred (2)
279380 5 on
14-09 2022
Kl. 18:30
Kvinder Serie 1 - Efterår 2022 Pulje 257 Aabybro IF (2) Fortuna Hjørring
947983 6 on
14-09 2022
Kl. 18:30
U11 Piger (12) 5M - Hverdag/Efterår 2022 Pulje 103 Aabybro IF Oversidder
515422 8 fr
16-09 2022
Kl. 18:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 Pulje 52 Aabybro IF IF Fremad Nørhalne
515150 8 fr
16-09 2022
Kl. 19:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 Pulje 26 Aabybro IF Øster Brønderslev IF
217220 6
17-09 2022
Kl. 10:00
U13 Piger C (10) 8M - Efterår 2022 Pulje 40 Aabybro IF Øster Han Herred
507807 7
17-09 2022
Kl. 10:00
U11 Piger A (12) 8M - Efterår 2022 Pulje 71 Aabybro IF Aalborg KFUM
280755 6
17-09 2022
Kl. 11:00
Kvinder Serie 1 - Efterår 2022 Pulje 258 Aabybro IF (1) Aalborg KFUM
736823 8
17-09 2022
Kl. 13:30
Herrer Serie 1 - Efterår 2022 Pulje 6 Aabybro IF Aalborg KFUM
573067 7
18-09 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge B (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 61 Aabybro IF RKG
413058 8
18-09 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 113 Aabybro IF (2) Biersted IF
413059 8
18-09 2022
Kl. 10:40
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 113 Biersted IF Jetsmark IF
789394 6
18-09 2022
Kl. 11:00
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 482 Aabybro IF Aalborg KFUM
413060 8
18-09 2022
Kl. 11:20
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 113 Jetsmark IF Aabybro IF (2)
279915 6 ma
19-09 2022
Kl. 18:30
Kvinder Serie 1 - Efterår 2022 Pulje 257 Aabybro IF (2) Vejgaard B
813554 6 ma
19-09 2022
Kl. 19:00
U14 Drenge Liga 4 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 641 Aabybro IF Team Østvendsyssel
609919 7 ma
19-09 2022
Kl. 19:00
Kvinder C2 (15+) 7M - Efterår 2022 Pulje 16 Aabybro IF Biersted IF
574885 7 ma
19-09 2022
Kl. 19:00
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2022 Pulje 5 Aabybro IF (1) Nordens Paris FC (2)

Log ind