Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. aug 2022
18:30
Resen/Humlum IF
Vinderup IK
U17 Drenge Liga 4 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2022
18:00
Resen/Humlum IF
6
Lemvig GF
3
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 666
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2022
18:00
Resen/Humlum IF
2
SHN/Ulfborg
3
U13 Piger C (10) 8M - efterår 2022 Pulje 152
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
18:30
Struer Humlum Fodbold
Lemvig GF
UHT
Herrer Serie 5 11M/9M - Efterår 2022 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
18:30
Struer/Humlum Fodbold
1
Hjerm FIF (2)
2
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 Pulje 65
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
10:30
Resen/Humlum IF
3
Struer B
2
U16 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 473
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
18:00
Resen/Humlum IF
7
Vemb FS
4
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 756
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
18:30
Resen/Humlum IF
FC Fri
U12 Drenge B (11) 8M - efterår 2022 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
18:30
Struer/Humlum Fodbold
0
RLK
4
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
19:00
Hjerm-Linde-RHIF
3
Aulum IF
2
U15 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 885
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
18:00
Resen/Humlum IF
Oversidder
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 756
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
18:00
Resen/Humlum IF
Gudum Nissum IF
U11 Drenge C (12) 8M - efterår 2022 Pulje 93
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
13:00
Struer Humlum Fodbold
Oversidder
Herrer Serie 5 11M/9M - Efterår 2022 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2022
18:30
Hjerm-Linde-RHIF
0
Mejrup GU
0
U15 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 885
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
18:00
Resen/Humlum IF
2
Mejrup GU
0
U13 Piger C (10) 8M - efterår 2022 Pulje 152
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
18:00
Resen/Humlum IF
Mejdal-Halgård Fodbold
U11 Piger C (12) 8M - efterår 2022 Pulje 176
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2022
18:15
Struer/Humlum Fodbold
1
Vinderup IK
2
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
10:30
Resen/Humlum IF
3
Viborg Sdrm. IK
3
U16 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 473
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
18:00
Resen/Humlum IF
6
Lemvig GF
1
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 756
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2022
18:15
Struer/Humlum Fodbold
1
Linde B
2
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 Pulje 65
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2022
18:30
Resen/Humlum IF
RHU/VIK
U12 Drenge B (11) 8M - efterår 2022 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:00
Resen/Humlum IF
Team Tangen
U11 Drenge C (12) 8M - efterår 2022 Pulje 93
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:00
Resen/Humlum IF
Lemvig GF
U11 Piger C (12) 8M - efterår 2022 Pulje 176
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:00
Resen/Humlum IF
3
Vinding UIF
4
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 666
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2022
17:30
Resen/Humlum IF (1)
Struer B (2)
U7 Drenge (16) 3M Torsdag 8. september Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2022
17:30
Resen/Humlum IF (2)
Lemvig GF
U7 Drenge (16) 3M Torsdag 8. september Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2022
17:30
Struer B (1)
Linde B
U7 Drenge (16) 3M Torsdag 8. september Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2022
17:45
Lemvig GF
Resen/Humlum IF (1)
U7 Drenge (16) 3M Torsdag 8. september Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2022
17:45
Linde B
Resen/Humlum IF (2)
U7 Drenge (16) 3M Torsdag 8. september Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2022
17:45
Struer B (2)
Struer B (1)
U7 Drenge (16) 3M Torsdag 8. september Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2022
18:00
Resen/Humlum IF (1)
Linde B
U7 Drenge (16) 3M Torsdag 8. september Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2022
18:00
Resen/Humlum IF (2)
Struer B (2)
U7 Drenge (16) 3M Torsdag 8. september Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2022
18:00
Struer B (1)
Lemvig GF
U7 Drenge (16) 3M Torsdag 8. september Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
17:30
Resen/Humlum IF
7
Vildbjerg SF
1
U13 Piger C (10) 8M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 151
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
10:30
Resen/Humlum IF
6
Tjele Vest Sport
2
U16 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 473
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
17:00
Resen/Humlum IF
4
SHN/Ulfborg
3
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd Pulje 782
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2022
18:00
Resen/Humlum IF
13
Mejrup GU
0
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 666
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
17:30
Resen/Humlum IF
1
Gudum Nissum IF
3
U13 Piger C (10) 8M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 151
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2022
17:30
Resen/Humlum IF
Mejdal-Halgård Fodbold (1)
U12 Drenge C (11) 8M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2022
17:30
Resen/Humlum IF
Mejrup GU
U11 Drenge C (12) 8M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 93
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
10:30
Resen/Humlum IF
2
Roslev IK
2
U16 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 473
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
14:30
Struer/Humlum Fodbold
2
Måbjerg IF
1
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2022
17:30
Resen/Humlum IF
Mejdal-Halgård Fodbold
U11 Piger C (12) 8M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 176
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2022
17:30
Resen/Humlum IF
5
Holstebro B
3
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 666
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
17:30
Resen/Humlum IF
Mejrup GU
U9 Piger C (14) 5M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 135
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
17:30
Linde B
Måbjerg IF
U9 Piger C (14) 5M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 135
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
18:05
Mejrup GU
Linde B
U9 Piger C (14) 5M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 135
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
18:05
Måbjerg IF
Resen/Humlum IF
U9 Piger C (14) 5M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 135
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
17:15
Resen/Humlum IF
Lemvig GF
U8 Drenge B (15) 5M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 105
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
17:45
Lemvig GF
Struer B
U8 Drenge B (15) 5M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 105
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
18:15
Struer B
Resen/Humlum IF
U8 Drenge B (15) 5M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 105
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
14:00
Struer/Humlum Fodbold
2
RLK
2
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 Pulje 65
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
14:00
Resen/Humlum IF
2
Mejrup GU
0
U13 Piger C (10) 8M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 151
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2022
17:15
Resen/Humlum IF
Lemvig GF
U11 Piger C (12) 8M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 176
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2022
17:00
Resen/Humlum IF
3
Mejdal-Halgård Fodbold
2
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 666
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
17:00
Resen/Humlum IF
2
HVA Sydthy
3
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd Pulje 782
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2022
17:15
Resen/Humlum IF
Holstebro B
U12 Drenge C (11) 8M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2022
17:15
Resen/Humlum IF
Vridsted IF
U11 Drenge C (12) 8M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 93
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
10:30
Resen/Humlum IF
7
Sjørring/Midtthy/Koldby Hørdum
1
U16 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 473
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
14:00
Struer Humlum Fodbold
4
Lidenlund B
2
Herrer Serie 5.2 11M/9M ombrydning - Efterår 2022 Pulje 273
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
13:30
Struer/Humlum Fodbold
3
Borbjerg Skave Fodbold
2
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
13:00
Struer/Humlum Fodbold
0
SHN/Ulfborg
2
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 Pulje 65
|