MENU

Sparkær Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
433462 to
11-06 2020
Kl. 19:00
Herre Serie 4 / Træningskamp Træningskamp Sparkær IF Ravnsbjerg/Løgstrup
560278 to
18-06 2020
Kl. 19:00
Herre Serie 5 / Træningskamp Træningskamp Sparkær IF Mønsted IF
714465 ti
30-06 2020
Kl. 19:00
Herre Serie 5 / Træningskamp Træningskamp Sparkær IF Sdr. Rind/Vinkel IF
979628 to
23-07 2020
Kl. 18:30
70 minutter / Træningskamp Træningskamp Sparkær - Borup Serie 4 - Serie 3 2 x 35 min.
979630 to
23-07 2020
Kl. 18:30
70 minutter / Træningskamp Træningskamp Stoholm - Ravnsbjerg/Løgstrup Serie 2 - Serie 3 2 x 35 min.
979631 to
23-07 2020
Kl. 20:00
70 minutter / Træningskamp Træningskamp Mønsted - KK07 Serie 4 - Serie 5 2 x 35 min.
979629 to
23-07 2020
Kl. 20:00
70 minutter / Træningskamp Træningskamp Feldborg/Haderup - Skals Serie 3 - Serie 3 2 x 35 min.
979634
25-07 2020
Kl. 13:30
70 minutter / Træningskamp Træningskamp Mønsted - Ravnsbjerg/Løgstrup Serie 4 - Serie 3 2 x 35 min.
979632
25-07 2020
Kl. 13:30
70 minutter / Træningskamp Træningskamp Feldborg/Haderup - Borup Serie 3 - Serie 3 2 x 35 min.
979633
25-07 2020
Kl. 15:00
70 minutter / Træningskamp Træningskamp Sparkær - Skals Serie 4 - Serie 3 2 x 35 min.
979635
25-07 2020
Kl. 15:00
70 minutter / Træningskamp Træningskamp Stoholm - KK07 Serie 2 - Serie 5 2 x 35 min.
979636 ti
28-07 2020
Kl. 18:30
70 minutter / Træningskamp Træningskamp Sparkær - Feldborg/Haderup Serie 4 - Serie 3 2 x 35 min.
979638 ti
28-07 2020
Kl. 18:30
70 minutter / Træningskamp Træningskamp Borup - Skals Serie 3 - Serie 3 2 x 35 min.
979639 ti
28-07 2020
Kl. 20:00
70 minutter / Træningskamp Træningskamp KK07 - Ravnsbjerg/Løgstrup Serie 5 - Serie 3 2 x 35 min.
979637 ti
28-07 2020
Kl. 20:00
70 minutter / Træningskamp Træningskamp Stoholm - Mønsted Serie 2 - Serie 4 2 x 35 min.
979642 to
30-07 2020
Kl. 19:00
Herre Serie 2 / Træningskamp Træningskamp Nr. 1 i pulje 1 - Nr. 2 i pulje 2 Serie 2 niveau 2 x 45 min.
979643 to
30-07 2020
Kl. 19:00
Herre Serie 2 / Træningskamp Træningskamp Nr. 1 i pulje 2 - Nr. 2 i pulje 1 Serie 2 niveau 2 x 45 min.
979644 fr
31-07 2020
Kl. 19:00
Herre Serie 3 / Træningskamp Træningskamp Nr. 3 i pulje 1 - Nr. 3 i pulje 2 Serie 3 niveau 2 x 45 min.
979645 fr
31-07 2020
Kl. 19:00
Herre Serie 3 / Træningskamp Træningskamp Nr. 4 i pulje 1 - Nr. 4 i pulje 2 Serie 3 niveau 2 x 45 min.
ANN
979646
01-08 2020
Kl. 13:00
Herre Serie 3 / Træningskamp Træningskamp Taber semifinale 1 - Taber semifinale 2 Serie 3 niveau 2 x 45 min.
979647
01-08 2020
Kl. 15:00
Herre Serie 2 / Træningskamp Træningskamp Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2 Serie 2 niveau 2 x 45 min.
171919 1 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Kvinde C (+15) 7M Kortbane - Efterår 2020 Pulje 120 Sparkær IF Bjerringbro IF (2)
174570 1 to
13-08 2020
Kl. 18:00
U12 Drenge C (09) 8M - Efterår 2020 Pulje 73 Sparkær IF Aalestrup IF
283749 2
15-08 2020
Kl. 13:30
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 Pulje 58 Sparkær IF Skive Seminarium B
171172 2 ma
17-08 2020
Kl. 18:00
U13 Drenge C (08) 8M - Efterår 2020 Pulje 47 Sparkær IF Ravnsbjerg IF
283757 4 to
20-08 2020
Kl. 19:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 Pulje 58 Sparkær IF Spøttrup Motion & Sport
295083 2 fr
21-08 2020
Kl. 19:00
Herrer Serie 5 - Efterår 2020 Pulje 102 Sparkær IF Ljørslev/Ørding IF
171176 3 ma
24-08 2020
Kl. 18:00
U13 Drenge C (08) 8M - Efterår 2020 Pulje 47 Sparkær IF SUB 88
171925 3 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Kvinde C (+15) 7M Kortbane - Efterår 2020 Pulje 120 Sparkær IF Thorsø/Tungelund IF
295086 3 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Herrer Serie 5 - Efterår 2020 Pulje 102 Sparkær IF Mønsted IF
165618 4 to
27-08 2020
Kl. 19:00
U14+U15 Drenge C (06) 8M Kortbane - Efterår 2020 Pulje 33 SMS - Fjends (U15) IF Trojka (U15)
124866 6 ma
31-08 2020
Kl. 18:00
U10 Drenge C (11) 5M - Efterår 2020 Pulje 33 Sparkær IF Skive IK (E) (5)
124867 6 ma
31-08 2020
Kl. 18:00
U10 Drenge C (11) 5M - Efterår 2020 Pulje 33 Spøttrup Motion & Sport Skive IK (E) (6)
171182 5 ma
31-08 2020
Kl. 18:00
U13 Drenge C (08) 8M - Efterår 2020 Pulje 47 Sparkær IF Fjelsø Gedsted FF
124868 6 ma
31-08 2020
Kl. 18:40
U10 Drenge C (11) 5M - Efterår 2020 Pulje 33 Skive IK (E) (5) Spøttrup Motion & Sport
124869 6 ma
31-08 2020
Kl. 18:40
U10 Drenge C (11) 5M - Efterår 2020 Pulje 33 Skive IK (E) (6) Sparkær IF
171930 5 on
02-09 2020
Kl. 19:00
Kvinde C (+15) 7M Kortbane - Efterår 2020 Pulje 120 Sparkær IF Sjørslev/Demstrup IF
174579 4 to
03-09 2020
Kl. 18:00
U12 Drenge C (09) 8M - Efterår 2020 Pulje 73 Sparkær IF Stoholm IF
283792 6 to
03-09 2020
Kl. 18:30
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 Pulje 58 Sparkær IF Sallingsund FC
171185 6 ma
07-09 2020
Kl. 18:00
U13 Drenge C (08) 8M - Efterår 2020 Pulje 47 Sparkær IF BMK
307387 5
13-09 2020
Kl. 13:30
U16 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2020 Pulje 475 SMS - Fjends Snejbjerg SG&I
165627 7 ma
14-09 2020
Kl. 18:30
U14+U15 Drenge C (06) 8M Kortbane - Efterår 2020 Pulje 33 SMS - Fjends (U15) NUGF Viborg (U15) (1)
171937 7 on
16-09 2020
Kl. 18:30
Kvinde C (+15) 7M Kortbane - Efterår 2020 Pulje 120 Sparkær IF Møldrup/Tostrup IF
283808 8
19-09 2020
Kl. 13:30
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 Pulje 58 Sparkær IF Sundsøre/Roslev
171194 9 ma
28-09 2020
Kl. 17:45
U13 Drenge C (08) 8M - Efterår 2020 Pulje 47 Sparkær IF NUGF Viborg
171942 9 ma
28-09 2020
Kl. 17:45
Kvinde C (+15) 7M Kortbane - Efterår 2020 Pulje 120 Sparkær IF Hersom/Bjerregrav IF
283814 10
03-10 2020
Kl. 15:30
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 Pulje 58 Sparkær IF Mønsted IF
283837 12
17-10 2020
Kl. 13:30
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 Pulje 58 Sparkær IF HVA Sydthy (1)
283851 14
01-11 2020
Kl. 11:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 Pulje 58 Sparkær IF Vinderup IK

Log ind