Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. maj
18:00
Jerne IF
Varde IF
U15 Drenge C (2009-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 387
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Fuglsang IF
Hjerting IF
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:30
FC King George
Agerbæk SF/Starup IF
Kvinder C3 7:7 - Forår 2024 Pulje 527
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
FC King George
Bramming B
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 279
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:15
Esbjerg IF92
Hejnsvig IF
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 508
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:15
CSE, Esbjerg (1)
Sædding/G IF
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 508
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:15
CSE, Esbjerg (2)
Holsted FB (2)
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 508
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
FC King George
Kvaglund IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
20. maj
14:00
Esbjerg Eagles
Fanø B
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 91
|
|||||||||||||||||||
20. maj
14:00
BK-06 Esbjerg
Tjæreborg IF
HHT
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
JIK-Esbjerg
Andrup IF
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
BK-06 Esbjerg
Bramming B
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
FC King George
Mot G & U
Kvinder C3 7:7 - Forår 2024 Pulje 527
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Coconut Lions FC
Sdr. Hygum B
Kvinder C3 7:7 - Forår 2024 Pulje 526
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:15
BK-06 Esbjerg
Esbjerg IF92
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 508
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Coconut Lions (2)
Tjæreborg IF (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 160
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
FC King George
Brabrand IF
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
BK-06 Esbjerg
Esbjerg Eagles
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 91
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
FC King George
Esbjerg fB
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
FC King George
Nr.Nebel IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 279
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
FC King George
Skodborg/Bække
Kvinder C1 7:7 - Forår 2024 Pulje 511
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
FC Stalden
Varde IF
Kvinder C1 7:7 - Forår 2024 Pulje 511
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
FC King George
Oversidder
Kvinder C3 7:7 - Forår 2024 Pulje 527
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
FC King George
Sædding/G IF
Kvinder C3 7:7 - Forår 2024 Pulje 527
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:15
Esbjerg IF92
Sædding/G IF
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 508
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:15
CSE, Esbjerg (2)
BK-06 Esbjerg
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 508
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:15
FC King George
Varde IF
Kvinder C1 7:7 - Forår 2024 Pulje 511
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
FC King George
Kolding IF
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
BK-06 Esbjerg
Hjerting IF
HHT
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Esbjerg Eagles
FC Esbjerg Øst (2)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 91
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
Coconut Lions FC
Team Vab (2)
Kvinder C3 7:7 - Forår 2024 Pulje 526
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Jerne IF
Oversidder
U15 Drenge C (2009-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 387
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
JIK-Esbjerg
Bramming B
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Fuglsang IF
BV Oksbøl
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
FC King George
Hviding IF/Ribe BK
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 279
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:15
CSE, Esbjerg (1)
Næsbjerg RUI
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 508
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:15
BK-06 Esbjerg
Holsted FB (2)
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 508
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
BK-06 Esbjerg
Gørding-Vejrup fodbold
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 91
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Coconut Lions (2)
Spangsbjerg IF (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 160
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
FC King George
Oversidder
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:15
FC King George
FC Stalden
Kvinder C1 7:7 - Forår 2024 Pulje 511
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Jerne IF
FB Fodbold
U15 Drenge C (2009-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 387
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
BK-06 Esbjerg
Oversidder
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Coconut Lions (1)
Spangsbjerg IF (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:15
Esbjerg IF92
CSE, Esbjerg (1)
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 508
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:15
CSE, Esbjerg (2)
Holsted FB (1)
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 508
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Coconut Lions (1)
BV Oksbøl
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
FC King George
Thisted FC
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 2
|