Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. maj
18:00
ACFC (2)
Fuglebakken KFUM (6)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
ACFC
Lisbjerg FC
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:15
ACFC
Harlev IK
U11 Piger C (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:00
ACFC (1)
Oversidder
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
ACFC (2)
Frederiksbjerg SK
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:00
ACFC (5)
Ry Fodbold
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
ACFC (4)
KFUM Fodbold, Randers
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
ACFC
BMI
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
ACFC
Lisbjerg FC
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
ACFC
VSK Aarhus (4)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:45
ACFC (1)
Sabro IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:00
ACFC (5)
Them GF
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
ACFC (2)
Christiansbjerg IF (2)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
ACFC
AGF, Aarhus
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 726
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
ACFC
AGF, Aarhus
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
04. jun
20:00
ACFC (1)
Lisbjerg FC (2)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:15
ACFC (2)
FC Jura
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:45
ACFC (1)
Fuglebakken KFUM (3)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
ACFC (4)
Hasle B
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
ACFC
Aabyhøj IF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 726
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
ACFC (2)
IF Lyseng (5)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 138
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
ACFC
Lystrup IF
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
ACFC
AIA/Tranbjerg
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
ACFC
BK 22
U11 Piger C (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
ACFC
Hasle B
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
ACFC
Stavtrup IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:15
ACFC (2)
Fuglebakken KFUM (4)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
12. jun
20:00
ACFC (5)
Fuglebakken KFUM (5)
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
ACFC (2)
Hasle B (3)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 138
|