Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. maj
19:00
Try/Thorshøj B (3)
Lundergård IU (2)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Skibsby-Højene IF
ØVI/TTB
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Aalbæk Stations IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Skibsby-Højene IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
ØVI/TTB
Aalbæk Stations IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
ØVI/TTB
IF Skjold Sæby/Voersaa IF
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Try/Thorshøj B (2)
Hjørring AIK Frem
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Try/Thorshøj B
Dybvad/Hørby
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 98
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
ØVI/TTB
Skibsby-Højene IF
U17 Piger C (07-08) 8:8 - Forår 2024 Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Try/Thorshøj B (3)
Syvsten IF
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Try/Thorshøj B (1)
Voersaa IF
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:00
Try/Thorshøj B
Østervraa IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 98
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
ØVI/TTB
Team Horne-Hirtshals
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Aalbæk Stations IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Jetsmark IF (1)
ØVI/TTB
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Vodskov IF
Skibsby-Højene IF
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:40
SIV
Sindal IF
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:40
Skibsby-Højene IF
Jetsmark IF (1)
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:40
Aalbæk Stations IF
ØVI/TTB
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:40
Team Horne-Hirtshals
Strandby-Elling-Nielstrup IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:20
Sindal IF
Vodskov IF
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:20
ØVI/TTB
SIV
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Try/Thorshøj B (2)
Lundergård IU (1)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Try/Thorshøj B (1)
Vodskov IF
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 12
|