Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. maj
19:00
Sole IF
Brædstrup IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 42
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Sole IF DS7 DGI SYDØST SKEMA
Brædstrup IF
Øvrige kampe 7-mands (uden aut. DA) øvrige
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Sole IF
Taulov/Skærbæk IF
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 146
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Sole IF
Give Fremad
U10 Piger C (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Sole IF
Tørring/Ølholm
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Sole IF
Skjold SS
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 42
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:30
Sole IF
Samsø IK
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Sole IF
Brædstrup IF
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Bredballe IF
Sole IF
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Sole IF
FC International
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Sole IF
Hedensted IF
Horsens Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Sole IF DS7 DGI SYDØST SKEMA
Bredballe IF
Øvrige kampe 7-mands (uden aut. DA) øvrige
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Sole IF
Ølholm B
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 42
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Sole IF
Erritsø GIF
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 146
|
|||||||||||||||||||
10. jun
17:30
Sole IF
Silkeborg IF
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Sole IF
Dalby GF (1)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 146
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Sole IF
Ry Fodbold
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Sole IF
Bjerre Herred Fodbold
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Sole IF
Egebjerg IF
Horsens Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Sole IF
Horsens Nord
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Sole IF
Juelsminde IF
U10 Piger C (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
17. jun
18:30
Sole IF
Vejle B
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 277
|