Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. maj
11:00
Romalt IF
IF Trojka/Team Nørreå
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 638
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Romalt IF
All Stars FC 91
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Romalt IF
Hammel GF
U14 Drenge C2 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Romalt IF
Søften GF
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 300
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Romalt IF (1)
Hornbæk SF
Randers Oldboys A-rækken Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Randers Q
IF Lyseng
Kvindeserie Vest - Forår 2024 Pulje 252
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Romalt IF
Østdjurs 91 (1)
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 311
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Romalt IF (2)
Hadsund B
Randers Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Romalt IF
Ådalen IF
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Romalt IF
Ådalen IF
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 300
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Randers Q
Vejle B
UHT
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 833
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Randers Q
VSK Aarhus (1)
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 261
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Allingaabro IF
Romalt IF (2)
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Randers Freja (1)
Romalt IF (1)
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Ommersyssel IF
Nielstrup/Voldum UI
U11 Drenge C (2013) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Auning IF
Romalt IF
U11 Drenge C (2013) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Randers Freja (2)
Allingaabro IF
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Romalt IF (2)
Randers Freja (1)
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Romalt IF
Ommersyssel IF
U11 Drenge C (2013) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Nielstrup/Voldum UI
Auning IF
U11 Drenge C (2013) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Romalt IF (1)
Randers Freja (2)
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Allingaabro IF
Randers Freja (1)
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Randers Freja (2)
Romalt IF (2)
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Romalt IF (1)
Allingaabro IF
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Randers Q
Aabyhøj IF
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 963
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Romalt IF (3)
Hornbæk SF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Romalt IF (1)
Kristrup B
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Bjerregrav B
Hornbæk SF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Vorup FB
Romalt IF (2)
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Bjerregrav B
Romalt IF (1)
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Hornbæk SF (2)
Romalt IF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Kristrup B
Romalt IF (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Romalt IF (1)
Bjerregrav B
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Romalt IF (2)
Hornbæk SF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Hornbæk SF (2)
Kristrup B
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Romalt IF (3)
Bjerregrav B
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Romalt IF (1)
Vorup FB
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Romalt IF (2)
Bjerregrav B
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Hornbæk SF (1)
Romalt IF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Kristrup B
Romalt IF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Bjerregrav B
Hornbæk SF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Hornbæk SF (1)
Romalt IF (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Romalt IF (2)
Romalt IF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
17:00
Randers Q
Ikast FC
U17 Piger Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 821
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Romalt IF
Hadsten SK
U14 Drenge C2 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Randers Q
Vejgaard B
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 882
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Romalt IF
SIF Assentoft
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 638
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Romalt IF
KFUM Fodbold, Randers
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Romalt IF
Hammel GF
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 311
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Randers Q
Søften GF
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 261
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Romalt IF (1)
Ådalen IF
Randers Oldboys A-rækken Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Romalt IF
IF Viking Pindstrup
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Romalt IF
Hadsten SK
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 638
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Romalt IF
Kristrup B (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Romalt IF
NV Djurs
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Randers Q
Vildbjerg SF
U17 Piger Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 821
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Randers Q
Fredericia KF/TSIF
Kvindeserie Vest - Forår 2024 Pulje 252
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Romalt IF
SIF Assentoft
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 300
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Randers Q
Kolding B
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 963
|