Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. maj
19:00
Give Fremad
Esbjerg fB
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Give Fremad
Øster Nykirke IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 83
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:00
Give Fremad
AEG Fodbold
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 338
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Give Fremad
Brædstrup IF
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Give Fremad
Fuglebakken KFUM
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Give Fremad
Grejs-Dalen IK
M+32 11:11 - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Give Fremad
Hedensted IF
U10 Piger B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
26. maj
09:30
Give Fremad
NFS/VB
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Give Fremad (3)
Give Fremad (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Rask Mølle OIF (1)
Tørring/Ølholm
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Rask Mølle OIF (2)
Grejs-Dalen IK
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Grejs-Dalen IK
Give Fremad (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Give Fremad (1)
Rask Mølle OIF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Tørring/Ølholm
Give Fremad (3)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Give Fremad (2)
Rask Mølle OIF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Give Fremad (1)
Tørring/Ølholm
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Rask Mølle OIF (1)
Give Fremad (3)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Give Fremad (2)
Rask Mølle OIF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Grejs-Dalen IK
Give Fremad (3)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Rask Mølle OIF (2)
Give Fremad (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Give Fremad
Fredericia fF
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Give Fremad (3)
Rask Mølle OIF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Give Fremad (1)
Grejs-Dalen IK
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Tørring/Ølholm
Give Fremad (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
Rask Mølle OIF (1)
Grejs-Dalen IK
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
Tørring/Ølholm
Rask Mølle OIF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
Give Fremad (2)
Give Fremad (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Give Fremad
Thyregod SF Frem
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Give Fremad
Jelling FS/FC GOG Fodbold
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 661
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Give Fremad
Vejen SF
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 338
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Give Fremad
FC Horsens
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Give Fremad
BPI
M+32 11:11 - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Give Fremad
Farre IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 83
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Give Fremad
Fredericia Fodbold
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 737
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Give Fremad
Rask Mølle OIF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Give Fremad
Tørring/Ølholm
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 661
|
|||||||||||||||||||
02. jun
17:00
Give Fremad
Hjerting IF
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 264
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:30
Give Fremad
Hedensted IF
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Give Fremad
FC Kolding Nord
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 338
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Give Fremad
Bredballe IF
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Give Fremad
Brædstrup IF
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Give Fremad
Blåbjerg Fodbold
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 944
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Give Fremad
FC Horsens
U10 Piger C (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Give Fremad - DGI VET. 11-M
BPI (Dommerklub afregner)
Veteraner 11:11 / Privat (Uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. jun
Give Fremad
Oversidder
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Give Fremad
Erritsø GIF
M+32 11:11 - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. jun
17:45
Give Fremad
Hover IF
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 737
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Give Fremad
Skibet IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 83
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
Give Fremad
Brande IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 10
|