Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. maj
08:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
20:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
ANN
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
20:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
ANN
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
20. maj
08:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
20. maj
09:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
20. maj
09:00
Hirtshals Stævne U13 og U15
2 x 25 min
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Hirtshals B
Hjørring IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Team Horne-Hirtshals
Frederikshavn fI
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Team Horne Hirtshals
Vraa/Børglum IF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 721
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Team Horne Hirtshals
Strandby-Elling-Nielstrup IF
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 551
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Team Horne Hirtshals
Aabybro IF
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 411
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Team Horne-Hirtshals
Sindal IF
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 88
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Hirtshals B
Hjørring AIK Frem
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:15
Team Horne Hirtshals
Team Østvendsyssel
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 721
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Team Horne-Hirtshals
Gærum IF
U13 Drenge C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Team Horne-Hirtshals
Bagterp IF
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 88
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Hirtshals B
Svenstrup-Godthåb IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Hirtshals B
Skibsby-Højene IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 96
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Team Horne-Hirtshals
Skagen IK
U13 Drenge C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Team Horne-Hirtshals
Skagen IK
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 88
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Hirtshals B
Tornby IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 96
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Team Horne-Hirtshals
Skagen IK
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Team Horne-Hirtshals
ØVI/TTB
U13 Drenge C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Team Horne Hirtshals
Hjørring FK
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 521
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Team Horne Hirtshals
Hjørring FK
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 551
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Hirtshals B
Brønderslev IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:30
Hirtshals B
Bindslev/Tversted IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
Team Horne Hirtshals
Stidsholt IF
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 411
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Hirtshals B
Vraa/Børglum IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:15
Team Horne Hirtshals
Hjørring FK
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 721
|