U11 Drenge C2 (2012) 8M - Forår 2023, Pulje 45 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
636407
16-04 2023
10:00 Almind / Harte G&IF Fredericia KFUM Harte Stadion
16. apr 2023
10:00
Almind / Harte G&IF
Fredericia KFUM
636405
16-04 2023
11:30 Nr. Bjært/Strandhuse IF Fredericia fF (U10) (2) Lyshøjskolen
16. apr 2023
11:30
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Fredericia fF (U10) (2)
636406
ma17-04 2023
17:30 Dalby GF (U10) Bjert IF Kildevæld Kunstgræs
17. apr 2023
17:30
Dalby GF (U10)
Bjert IF
636404
ma17-04 2023
18:00 Nørremarkens fS (1) Fynslund B Nørremarkshallen
17. apr 2023
18:00
Nørremarkens fS (1)
Fynslund B
636410
to20-04 2023
18:00 Bjert IF Nr. Bjært/Strandhuse IF Sdr. Bjert Stadion
20. apr 2023
18:00
Bjert IF
Nr. Bjært/Strandhuse IF
636411
23-04 2023
10:30 Fredericia KFUM Nørremarkens fS (1) KFUM Parken
23. apr 2023
10:30
Fredericia KFUM
Nørremarkens fS (1)
636408
ma24-04 2023
17:30 Fynslund B Almind / Harte G&IF Fynslundhallen
24. apr 2023
17:30
Fynslund B
Almind / Harte G&IF
636415
to27-04 2023
18:00 Almind / Harte G&IF Bjert IF Harte Stadion
27. apr 2023
18:00
Almind / Harte G&IF
Bjert IF
636413
30-04 2023
11:00 Nr. Bjært/Strandhuse IF Fredericia KFUM Lyshøjskolen
30. apr 2023
11:00
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Fredericia KFUM
636412
30-04 2023
11:30 Nørremarkens fS (1) Fredericia fF (U10) (2) Nørremarkshallen
30. apr 2023
11:30
Nørremarkens fS (1)
Fredericia fF (U10) (2)
636414
ma01-05 2023
17:30 Dalby GF (U10) Fynslund B Dalby Stadion
01. maj 2023
17:30
Dalby GF (U10)
Fynslund B
636418
13-05 2023
12:30 Bjert IF Nørremarkens fS (1) Sdr. Bjert Stadion
13. maj 2023
12:30
Bjert IF
Nørremarkens fS (1)
636416
ma15-05 2023
17:30 Fynslund B Nr. Bjært/Strandhuse IF Fynslundhallen
15. maj 2023
17:30
Fynslund B
Nr. Bjært/Strandhuse IF
636419
ma15-05 2023
17:30 Fredericia KFUM Dalby GF (U10) KFUM Parken
15. maj 2023
17:30
Fredericia KFUM
Dalby GF (U10)
636417
ti16-05 2023
18:00 Fredericia fF (U10) (2) Almind / Harte G&IF Madsby Enge
16. maj 2023
18:00
Fredericia fF (U10) (2)
Almind / Harte G&IF
636422
ma22-05 2023
17:30 Dalby GF (U10) Almind / Harte G&IF Dalby Stadion
22. maj 2023
17:30
Dalby GF (U10)
Almind / Harte G&IF
636423
to25-05 2023
18:00 Bjert IF Fredericia KFUM Sdr. Bjert Stadion
25. maj 2023
18:00
Bjert IF
Fredericia KFUM
636420
28-05 2023
11:30 Nørremarkens fS (1) Nr. Bjært/Strandhuse IF Nørremarkshallen
28. maj 2023
11:30
Nørremarkens fS (1)
Nr. Bjært/Strandhuse IF
636421
ti30-05 2023
17:30 Fynslund B Fredericia fF (U10) (2) Fynslundhallen
30. maj 2023
17:30
Fynslund B
Fredericia fF (U10) (2)
636426
03-06 2023
12:00 Almind / Harte G&IF Nørremarkens fS (1) Alminde/Viuf Hallen (ude)
03. jun 2023
12:00
Almind / Harte G&IF
Nørremarkens fS (1)
636427
04-06 2023
10:30 Fredericia KFUM Fynslund B KFUM Parken
04. jun 2023
10:30
Fredericia KFUM
Fynslund B
636425
ma05-06 2023
17:30 Fredericia fF (U10) (2) Bjert IF Madsby Enge
05. jun 2023
17:30
Fredericia fF (U10) (2)
Bjert IF
636424
11-06 2023
12:30 Nr. Bjært/Strandhuse IF Dalby GF (U10) Lyshøjskolen
11. jun 2023
12:30
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Dalby GF (U10)
636409
ti13-06 2023
18:00 Fredericia fF (U10) (2) Dalby GF (U10)
!
NB: Dalby GF (U10) er taberdømt
Madsby Enge
13. jun 2023
18:00
Fredericia fF (U10) (2)
Dalby GF (U10)
636431
ti13-06 2023
18:00 Almind / Harte G&IF Nr. Bjært/Strandhuse IF Alminde/Viuf Hallen (ude)
13. jun 2023
18:00
Almind / Harte G&IF
Nr. Bjært/Strandhuse IF
636430
to15-06 2023
18:00 Bjert IF Fynslund B Sdr. Bjert Stadion
15. jun 2023
18:00
Bjert IF
Fynslund B
636428
18-06 2023
11:00 Fredericia fF (U10) (2) Fredericia KFUM Madsby Enge
18. jun 2023
11:00
Fredericia fF (U10) (2)
Fredericia KFUM
636429
ma19-06 2023
17:30 Dalby GF (U10) Nørremarkens fS (1) Dalby Stadion
19. jun 2023
17:30
Dalby GF (U10)
Nørremarkens fS (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind