MENU

Playoffkampe Serie 3 - Serie 4, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
664414
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Højslev Station IF IF Nordmors Højslev Stadion
5 - 0
664443
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Ørnhøj/Abildå B1986 Team Tangen Ørnhøj Stadion
3 - 0
664444
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Ommersyssel IF Hadsten SK Gjerlev Stadion
3 - 2
664445
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Åstrup/Hammelev IF ASA, Aarhus Aastrup Stadion
4 - 1
664446 1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Ry Fodbold Herning IK INOX Park
7 - 1
664447 1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Lystrup IF Alliancen IF Lystrup Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

664448 1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Brabrand IF ACFC Brabrand IF's Idrætsanlæg
5 - 6
664449 1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Viby IF (2) BMI Viby Idrætspark
4 - 2
664450 1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Horsens KFUM Tørring/Ølholm Bankagerhallen
UHT

Udehold taberdømt

664451
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Krogager B Ølgod IF St. Krogager Idrætscenter
0 - 2
664452
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
BNS Aabenraa BK V. Sottrup Idrætsanlæg
6 - 0
664453
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Jernved IF Bække SF Jernvedlund Stadion
1 - 2
664454
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Bredballe IF Nr. Bjært/Strandhuse Bredballe Kunstgræsbane
3 - 0
664409
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Tornby IF Kvissel-Ravnshøj IF Tornby Stadion
4 - 1
664410
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Vestbjerg IF Asaa B Vestbjerg Stadion
3 - 2
664411
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
BIF/ØHIK Vejgaard B Brovst IF´s Anlæg
4 - 0
664412
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Aalborg Chang IF Haabet, Øster Uttrup Chang's Baner
4 - 3
664413
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:30
Farsø/Ullits IK Kvik/Aalestrup Farsø Stadion
1 - 3
664460 2
26-06 2021
Kl. 09:00
Øster Sundby B 32 Aalborg Chang Chang's Baner
1 - 0
664467 2
26-06 2021
Kl. 11:00
AIA/Tranbjerg Viby IF (2) Grønløkke Stadion
2 - 3
664468 2
26-06 2021
Kl. 14:00
Viby IF (1) ACFC Viby Idrætspark
1 - 2
664484
2
26-06 2021
Kl. 14:00
Hørning IF Horsens KFUM Højbo Stadion
2 - 1
664485
2
26-06 2021
Kl. 14:00
Søvind GIF Bredballe IF Søvind Stadion
0 - 2
664486
2
26-06 2021
Kl. 14:00
Team BFO Ølgod IF Sdr. Omme Stadion
0 - 3
664487 2
26-06 2021
Kl. 14:00
Hjordkær UIF BNS Hjordkær Stadion
5 - 8
664461
2
26-06 2021
Kl. 14:00
Sundsøre/Roslev Højslev Station IF Roslev Stadion
5 - 1
664462
2
26-06 2021
Kl. 14:00
Alhedens IF Lystrup IF Frederiks Stadion
3 - 2
664463
2
26-06 2021
Kl. 14:00
Lem B Ørnhøj/Abildå B1986 Lem Hallen
1 - 2
664464
2
26-06 2021
Kl. 14:00
FodboldHoldet Herning Ry Fodbold Holtbjerg Idrætsanlæg
4 - 2
664465
2
26-06 2021
Kl. 14:00
Purhus IF Kvik/Aalestrup Asferg Stadion
1 - 0
664466
2
26-06 2021
Kl. 14:00
Team Leo IF Åstrup/Hammelev IF Vorrevangsskolen
0 - 2
664455 2
26-06 2021
Kl. 14:00
Hornslet IF Ommersyssel IF Hornslet Stadion
2 - 3
664456
2
26-06 2021
Kl. 14:00
Team FB-LB Bække SF Fynslundhallen
1 - 0
664457
2
26-06 2021
Kl. 14:00
Skibsby-Højene IF Tornby IF Højene Hallen
3 - 1
664458
2
26-06 2021
Kl. 14:00
FC Vakok Vestbjerg IF Empire Stadium
4 - 3
664459
2
26-06 2021
Kl. 14:00
Moseby B BIF/ØHIK Moseby Stadion
0 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind