MENU

Playoffkampe Serie 2 - Serie 3 (2021) //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
664383 1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Vodskov IF B52/Aalborg Vodskov Stadion
1 - 2
664384
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Biersted IF Nors B Biersted IF`s Anlæg
6 - 0
664385
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Ulbjerg IF Aars IK Ulbjerg Stadion
1 - 2
664386
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Viborg Sdrm. IK RLK Liseborgcentret
0 - 2
664387
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Langaa IK Kjellerup IF Langå Stadion
3 - 2
664388
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
FC Jura IF Midtdjurs Møllevangsskolen
2 - 4
664389
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF FC Åben Modus Aabyhøj Stadion
3 - 5
664390 1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Kibæk IF Tjørring IF Kibæk Krydsfelt
4 - 1
664391
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
FC Royal Østbirk IF Viby Gymnasium og HF
3 - 0
664392
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Skovlund IF FC Hornstrup Skovlund Stadion
6 - 4
664393 1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Brørup GF Den Bosniske IF Brørup Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

664394
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Aabenraa BK Bylderup/B Aabenraa Stadion
1 - 0
664382
1 ti
22-06 2021
Kl. 19:30
Skagen IK Klokkerholm IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
6 - 5
664397
2
26-06 2021
Kl. 11:00
Mejrup GU RLK Mejrup Kultur & Fritidscenter
4 - 0
664398
2
26-06 2021
Kl. 14:00
Hammel GF Langaa IK Hammel Stadion
5 - 0
664399
2
26-06 2021
Kl. 14:00
HOG Hinnerup IF Midtdjurs Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
7 - 2
664400
2
26-06 2021
Kl. 14:00
Aarhus Fremad FC Royal Riisvangen Stadion
4 - 3
664401
2
26-06 2021
Kl. 14:00
Galten FS FC Åben Modus Jutlander Bank Park
3 - 1
664402 2
26-06 2021
Kl. 14:00
Ammitsbøl/Egtved Den Bosniske IF Ødsted Stadion
3 - 1
664403
2
26-06 2021
Kl. 14:00
Vejle FC Kibæk IF Vestre Stadion
3 - 1
664404
2
26-06 2021
Kl. 14:00
Erritsø GIF Juelsminde IF EIC - Erritsø Idrætscenter
5 - 1
664405
2
26-06 2021
Kl. 14:00
Tjæreborg IF Skovlund IF Tjæreborg IF's Anlæg
3 - 1
664406
2
26-06 2021
Kl. 14:00
Gråsten B Aabenraa BK Aarsbjerg Idrætscenter
1 - 4
664407 2
26-06 2021
Kl. 14:00
Harken UGF Skagen IK EkspertFugen Arena, Harken
3 - 2
664408
2
26-06 2021
Kl. 14:00
IF Skjold Sæby B52/Aalborg Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
3 - 2
664395
2
26-06 2021
Kl. 14:00
Nørresundby FB Biersted IF Lindholm Høje Stadion
4 - 2
664396
2
26-06 2021
Kl. 14:00
Nordvestmors BK Aars IK Midtmors Sport
2 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
Oversidder i 1. runde: Bedst placerede nr. 2 i serie 3

Log ind