MENU

U15 Drenge/11 (2007) - DBU Jylland Pokal //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
805741 1 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF (L4/531) Frederikshavn fI (L3/521) Nordjyske Bank Arena Strandby
1 - 4
811133 1 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
B52/Aalborg (L5/552) Gug B (L3/522) Klubhuset B52/AFC
HHT

Hjemmehold taberdømt

839065 1 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
Svenstrup-Godthåb IF (L3/522) Vejgaard B (L3/521) Svenstrup Stadion
2 - 1
839066 1 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
Sorring/Voel (L4/537) Måbjerg IF (L3/523) Sorring Stadion
3 - 5
839067
1 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
Ommersyssel IF (L5/663) TRIF (L4/535) Dalbyover Stadion
4 - 1
839068 1 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
Stavtrup/Viby IF (L5/561) Hasle B (L4/536) Viby Idrætspark
4 - 5
839070 1 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
Lunderskov B (L5/564) FC Kolding Nord (L3/526) Lunderskov Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

839071
1 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
HEI (L2A/Fyn) Stensballe IK (L3/525) Invita Arena, Skæring
5 - 2
839072
1 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
Aabenraa BK (L4/540) Vinding SF (L3/526) Aabenraa Stadion
0 - 3
839073 1 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
Gesten IF (L4/539) Kolding B (L3/526) Gesten Fritidscenter
HHT

Hjemmehold taberdømt

839074
1 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
TSF/HIF/BIF (L4/540) Løgum IF (L3/527) Tønder Sport- og FritidsCenter
3 - 4
839075 1 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
Team BFO (L5/558) Helle FC (L3/527) Filskov Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

839076
1 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
Jerne IF (L5/564) Varde IF (L3/527) Jerne Stadion
0 - 5
839069
1 ti
07-09 2021
Kl. 18:00
HOG Hinnerup (L3/524) FC Århus Syd (L2A/Fyn) E. Trasborg Park
0 - 6
462762
2 on
08-09 2021
Kl. 19:00
Gug B (L3/522) Aalborg KFUM (L2A/513) Kunstgræsbane Gug Boldklub
1 - 6
462909
2 to
09-09 2021
Kl. 18:00
Løgum IF (L3/527) FC Sønderborg (L2A/Fyn) Klosterhallen
0 - 6
462764
2 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Lemvig GF (L3/523) Skjern GF (L2B/516) Lemvig Stadion
6 - 3
462765
2 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Viborg Sdrm. IK (L2B/516) Thisted FC (L2A/513) Liseborgcentret
3 - 5
462766 2 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Måbjerg IF (L3/523) FS Holstebro (L2A/513) STS Biler Arena
0 - 10
462902 2 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Herning Fremad (L2B/516) FC Salling (L2A/513) Herning Fremads Anlæg
3 - 4
462761 2 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Frederikshavn fI (L3/521) Jetsmark IF (L2B/515) Park Empire
0 - 2
462910
2 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Helle FC (L3/527) Spangsbjerg IF (L2B/Fyn) Aarre Stadion
2 - 1
462911
2 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Varde IF (L3/527) SGI/SSK (L2B/Fyn) Sydbank Stadion
1 - 2
462912
2 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Kolding B (L3/526) FC Skanderborg (L2B/516) Mosevej Sportsplads
2 - 6
462906 2 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
HEI (L2A/Fyn) ASA, Aarhus (L2A/Fyn) Invita Arena, Skæring
2 - 4
462908
2 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Vinding SF (L3/526) Bredballe IF (L2B/516) Vinding Stadion
3 - 1
462905
2 on
22-09 2021
Kl. 18:00
FC Kolding Nord (L3/526) FC Horsens (L2B/516) Alminde/Viuf Hallen (ude)
0 - 3
462904
2 to
23-09 2021
Kl. 17:30
Ommersyssel IF (L5/663) RK07 (L2A/513) Dalbyover Stadion
0 - 13
462903 2 to
23-09 2021
Kl. 18:00
Skødstrup SF (L5/560) Hasle B (L4/536) Studstrup Idrætsanlæg
1 - 4
462907
2 ti
28-09 2021
Kl. 18:00
Grenaa IF (L2B/515) FC Århus Syd (L2A/Fyn) HSM Arena Grenå
8 - 9
462763
2 ti
02-11 2021
Kl. 17:30
Svenstrup-Godthåb IF (L3/522) Nørresundby FB (L1/511) Svenstrup Stadion
0 - 3
786910
3 on
10-11 2021
Kl. 18:40
Hasle B (L4/536) FC Skanderborg (L2B/516) Klank Kunstgræsbane
5 - 2
786914 3 ti
16-11 2021
Kl. 17:00
FC Salling (L2A/513) FC Midtjylland (Liga) Egeris Idrætsanlæg
0 - 4
786903
3 ti
16-11 2021
Kl. 17:00
Jetsmark IF (L2B/515) Nørresundby FB (L1/511) Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
0 - 4
786904
3 ti
16-11 2021
Kl. 17:00
Aalborg KFUM (L2A/513) AaB (Liga) Nordjyske Bank Arena (KFUM)
0 - 3
786905
3 ti
16-11 2021
Kl. 17:00
FC Århus Syd (L2A/Fyn) AGF/IF Lyseng (L1/511) Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
2 - 3
786906
3 ti
16-11 2021
Kl. 17:00
VRI (L1/511) AGF (Liga) NES Park - Kunstgræsbanen
6 - 5
786907 3 ti
16-11 2021
Kl. 17:30
FC Sønderborg (L2A/Fyn) SønderjyskE (Liga) Linak Arena Kunstgræsbane
2 - 3
786913
3 ti
16-11 2021
Kl. 17:45
SGI/SSK (L2B/Fyn) Ringkøbing IF (L1/511) Guldager IC Kunstgræbane
1 - 7
786917 3 ti
16-11 2021
Kl. 18:00
ASA, Aarhus (L2A/Fyn) Silkeborg IF (Liga) Robotize Park
0 - 2
786909
3 ti
16-11 2021
Kl. 18:00
RK07 (L2A/513) Randers Freja FC (Liga) Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
1 - 3
786912
3 ti
16-11 2021
Kl. 18:31
Thisted FC (L2A/513) FK Viborg (L1/511) Thisted Kunstgræsbane
0 - 2
786911 3 to
18-11 2021
Kl. 19:00
Lemvig GF (L3/523) FS Holstebro (L2A/513) Nissum Park (kunstgræs)
1 - 9
786915
3
21-11 2021
Kl. 14:30
Vinding SF (L3/526) Vejle B (Liga) Vinding Kunstgræsbane
0 - 5
786916
3 ti
23-11 2021
Kl. 17:30
FC Horsens (L2B/516) AC Horsens (Liga) Designa Kunstgræs 1
0 - 4
786908
3 ti
30-11 2021
Kl. 18:00
Helle FC (L3/527) Esbjerg fB (Liga) Fåborg Stadion
1 - 10
599436 4 ma
06-12 2021
Kl. 17:30
FS Holstebro (L2A/513) Vejle B (Liga) Staby Efterskoles Kunstgræsbane
2 - 0
599438
4
12-12 2021
Kl. 14:00
Hasle B (L4/536) Silkeborg IF (Liga) tst Kunstgræsbane
0 - 2
599427
4
12-12 2021
Kl. 14:00
AGF/IF Lyseng (L1/511) SønderjyskE (Liga) Lyseng Kunstgræs
0 - 5
599439 4
05-02 2022
Kl. 15:00
Nørresundby FB (L1/511) Esbjerg fB (Liga) NFB Kunstgræs Lindholm
599424 4 on
09-02 2022
Kl. 18:00
Kolding IF (L1/511) AC Horsens (Liga) Autocentralen Park (Kolding Stadion)
599433 4 on
09-02 2022
Kl. 19:00
Ringkøbing IF (L1/511) FC Midtjylland (Liga) Ringkøbing Kunstgræsbane
599423 4 fr
11-02 2022
Kl. 18:30
FK Viborg (L1/511) AaB (Liga) Viborg FF´s anlæg
599426 4 on
09-03 2022
Kl. 19:00
VRI (L1/511) Randers Freja FC (Liga) NES Park
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind