|
386216
|
sø18-04 2021
|
10:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
ANN
|
|
|
386217
|
sø18-04 2021
|
10:00
|
|
|
Løkken Stadion
|
|
|
|
|
386218
|
sø18-04 2021
|
10:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Sindal
|
|
|
|
|
386219
|
sø18-04 2021
|
10:00
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
|
|
386220
|
sø18-04 2021
|
10:00
|
|
|
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
|
|
|
|
887128
|
lø24-04 2021
|
10:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
|
|
|
|
|
890995
|
lø24-04 2021
|
10:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
ANN
|
|
|
909218
|
sø25-04 2021
|
10:00
|
|
|
Bindslev Stadion
|
|
|
|
910562
|
sø25-04 2021
|
10:00
|
|
|
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
|
|
|
|
910840
|
sø25-04 2021
|
10:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
|
|
|
910841
|
lø08-05 2021
|
10:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
|
ANN
|
|
|
499930
|
sø09-05 2021
|
10:00
|
|
|
Løkken Stadion
|
|
|
|
499945
|
sø09-05 2021
|
10:00
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
|
|
499957
|
sø09-05 2021
|
10:00
|
|
|
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
|
|
|
|
499926
|
sø09-05 2021
|
14:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
|
|
499965
|
sø30-05 2021
|
10:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
499966
|
sø30-05 2021
|
10:00
|
|
|
Bindslev Stadion
|
|
|
|
499969
|
sø30-05 2021
|
10:00
|
|
|
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
|
|
|
|
499970
|
sø30-05 2021
|
10:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
|
|
499967
|
sø30-05 2021
|
11:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Sindal
|
|
|
|
499971
|
lø05-06 2021
|
10:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
|
|
|
|
499977
|
sø06-06 2021
|
10:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
|
|
499993
|
sø06-06 2021
|
10:00
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
|
|
499995
|
sø06-06 2021
|
10:00
|
|
|
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
|
|
|
|
499978
|
sø06-06 2021
|
13:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
499996
|
sø13-06 2021
|
10:00
|
|
|
Løkken Stadion
|
|
|
|
500627
|
sø13-06 2021
|
10:00
|
|
|
Bindslev Stadion
|
|
|
|
500628
|
sø13-06 2021
|
10:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Sindal
|
|
|
|
500631
|
sø13-06 2021
|
10:00
|
|
|
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
|
|
|
|
500633
|
sø13-06 2021
|
10:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
|
|
500636
|
lø19-06 2021
|
11:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
|
|
|
|
500638
|
sø20-06 2021
|
10:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
500691
|
sø20-06 2021
|
10:00
|
|
|
Bindslev Stadion
|
|
|
|
500765
|
sø20-06 2021
|
10:00
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
|
|
500863
|
sø20-06 2021
|
10:00
|
|
|
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
|
|
|
I foråret afvikles alle kampe som enkeltstående kampe, så vi har bedre mulighed for at overholde eventuelle Coronarestriktioner i forhold til forsamlingsforbud.
Vejledende spilletid er 2 x 30 min.
Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.