|
580498
|
ma22-06 2020
|
18:30
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
671932
|
sø28-06 2020
|
11:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
|
|
Jetsmark IF
|
|
|
|
544455
|
to23-07 2020
|
14:00
|
|
|
Vejen Idrætscenter
|
|
Hvidovre Idrætsforening
|
|
|
|
747297
|
lø25-07 2020
|
11:00
|
|
|
VB Parken
|
|
Vejle B
|
|
|
755746
|
lø25-07 2020
|
14:00
|
|
|
DS Arena (Hobro)
|
|
Hobro IK
|
|
|
103546
|
to30-07 2020
|
16:00
|
|
|
Vrå Stadion
|
|
Hjørring IF
|
|
|
|
758139
|
to30-07 2020
|
19:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
470897
|
fr31-07 2020
|
18:30
|
|
|
Rema 1000 Park Mariager
|
|
Mariager IK
|
|
|
736037
|
lø01-08 2020
|
12:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
IF Lyseng
|
|
|
588147
|
sø02-08 2020
|
12:00
|
|
|
DS Arena (Hobro)
|
|
Hobro IK
|
|
|
|
784748
|
ti04-08 2020
|
16:00
|
|
|
Vejen Idrætsc. Kunstgræsbane 2 (Gl. bane)
|
|
IF Lyseng
|
|
|
755747
|
fr07-08 2020
|
18:00
|
|
|
DS Arena (Hobro)
|
|
Hobro IK
|
|
|
945296
|
lø19-09 2020
|
14:00
|
|
|
Randers Stadion
|
|
Randers Freja
|
|
|
778365
|
sø18-10 2020
|
16:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
910006
|
sø01-11 2020
|
15:15
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
FC Horsens
|
|
|
677470
|
lø28-11 2020
|
17:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
FC Horsens
|
|
|
679358
|
sø13-12 2020
|
12:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
ANN
|
FC Horsens
|
|
|
549494
|
lø06-02 2021
|
16:00
|
|
|
Fynske Bank KunstNord
|
ANN
|
UDMELDT / KoldingQ
|
|
|
873164
|
sø07-02 2021
|
12:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
|
ANN
|
Herning Fremad
|
|
|
751980
|
lø27-03 2021
|
17:30
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
Hobro IK
|
|
|
160556
|
lø03-04 2021
|
11:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
FC Horsens
|
|
|
201874
|
lø03-04 2021
|
14:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
561106
|
ti06-04 2021
|
18:30
|
|
|
Volkswagen Park Græs
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
209315
|
lø10-04 2021
|
17:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
ANN
|
IF Lyseng
|
|
|
629611
|
to20-05 2021
|
17:00
|
|
|
Tilst Idrætsanlæg (tst)
|
|
DBU Jylland
|
Vinder kamp 412291 (LKB - Aalborg KFUM)
Vinder kamp 412291 (LKB - Aalborg KFUM)
|
|
590440
|
ti27-07 2021
|
19:00
|
|
|
Bramming Gymnastik- og Idrætsefterskole
|
|
Vejle B
|
|
|
603016
|
to29-07 2021
|
18:00
|
|
|
Fynske Bank Arena (kunst)
|
|
UDMELDT / KoldingQ
|
|
|
328341
|
sø01-08 2021
|
16:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
901351
|
on04-08 2021
|
18:30
|
|
|
Idrætscenter Vendsyssel (Vraa)
|
|
Hobro IK
|
|
|
687424
|
to05-08 2021
|
18:30
|
|
|
Randers Stadion
|
|
Randers Freja
|
|
|
564602
|
fr06-08 2021
|
18:30
|
|
|
Fynske Bank KunstNord
|
ANN
|
UDMELDT / KoldingQ
|
|
|
800613
|
sø08-08 2021
|
11:30
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
Herning Fremad
|
|
|
675970
|
on11-08 2021
|
19:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
799904
|
on15-09 2021
|
19:00
|
|
|
Haderslev Kunstgræsbane
|
|
Haderslev FK
|
|
|
497806
|
sø17-10 2021
|
15:30
|
|
|
Ringkøbing Kunstgræsbane
|
|
Ringkøbing IF
|
|
|
178958
|
lø27-11 2021
|
16:00
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
Hobro IK
|
|
|
519139
|
sø16-01 2022
|
14:00
|
|
|
NES Park - Kunstgræsbanen
|
|
VRI
|
|
|
213020
|
lø29-01 2022
|
14:00
|
|
|
Hadsund Kunstgræsbane
|
|
Hadsund B
|
|
|
776471
|
sø30-01 2022
|
14:00
|
|
|
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
|
|
Vejle B
|
|
|
830429
|
sø06-02 2022
|
14:00
|
|
|
Fynske Bank Arena (kunst)
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
386906
|
ti15-02 2022
|
17:15
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Idrætscenter Vendsyssel
|
|
|
828759
|
lø19-02 2022
|
16:00
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
Hobro IK
|
|
|
339354
|
sø20-02 2022
|
16:00
|
|
|
Fynske Bank Arena (kunst)
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
941677
|
lø26-02 2022
|
10:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
Herning Fremad
|
|
|
840161
|
sø27-02 2022
|
19:00
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
Hobro IK
|
|
|
178959
|
lø05-03 2022
|
17:15
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
Hobro IK
|
|
|
287826
|
sø06-03 2022
|
10:30
|
|
|
Kunstgræsbane Bjerget Nordjyske Bank Arena
|
|
Bangsbo Freja
|
|
|
578470
|
on09-03 2022
|
18:30
|
|
|
VB Parken
|
|
Vejle B
|
|
|
920416
|
on16-03 2022
|
18:30
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Idrætscenter Vendsyssel
|
|
|
427426
|
lø26-03 2022
|
16:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
270864
|
fr15-07 2022
|
17:10
|
|
|
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
|
|
Dana Cup Sports Center
|
|
|
270865
|
lø16-07 2022
|
16:00
|
|
|
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
|
|
Dana Cup Sports Center
|
|
|
948264
|
lø30-07 2022
|
13:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
379123
|
ma08-08 2022
|
19:00
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
563982
|
ti25-10 2022
|
17:00
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
ANN
|
AGF, Aarhus
|
|
|
388115
|
on16-11 2022
|
19:05
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
Kolding IF
|
|
|
418383
|
lø26-11 2022
|
14:15
|
|
|
Buskelund Kunstgræsbane
|
|
ØBG Silkeborg
|
|
|
568464
|
lø03-12 2022
|
12:30
|
|
|
Koncenton Park (ASA kunstgræs)
|
|
ASA, Aarhus
|
|
|
550439
|
lø03-12 2022
|
14:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
531917
|
lø21-01 2023
|
11:00
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
338495
|
lø21-01 2023
|
14:15
|
|
|
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
|
|
Esbjerg fB
|
|
|
496217
|
sø22-01 2023
|
13:30
|
|
|
Lystrup Kunstbane
|
|
Lystrup IF
|
|
|
260429
|
on25-01 2023
|
18:45
|
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
610553
|
lø28-01 2023
|
12:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Jetsmark
|
|
Jetsmark IF
|
|
|
260349
|
lø28-01 2023
|
12:50
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
532960
|
lø28-01 2023
|
13:00
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
917901
|
lø28-01 2023
|
14:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
Esbjerg fB
|
|
|
571818
|
lø04-02 2023
|
11:00
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
915725
|
lø04-02 2023
|
14:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
Esbjerg fB
|
|
|
278585
|
sø05-02 2023
|
12:00
|
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
774409
|
sø05-02 2023
|
13:15
|
|
|
Koncenton Park (ASA kunstgræs)
|
|
ASA, Aarhus
|
|
|
989586
|
sø12-02 2023
|
11:15
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
546597
|
on15-02 2023
|
18:00
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
496215
|
lø25-02 2023
|
11:00
|
|
|
Mosevej Kunstgræsbane
|
|
Kolding B
|
|
|
830984
|
sø26-02 2023
|
12:15
|
|
|
Kunstgræs Liseborg
|
|
Viborg Sdrm. IK
|
|
|
673204
|
sø26-02 2023
|
16:00
|
|
|
Aalborg KFUM Kunstgræs
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
501511
|
on01-03 2023
|
19:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Jetsmark
|
|
Jetsmark IF
|
|
|
278486
|
sø05-03 2023
|
10:30
|
|
|
Kunstgræs Liseborg
|
|
Viborg Sdrm. IK
|
|
|
129279
|
sø05-03 2023
|
12:00
|
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
373002
|
lø11-03 2023
|
13:00
|
|
|
Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
|
|
Idrætscenter Vendsyssel
|
|
|
156612
|
ti09-05 2023
|
15:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
167475
|
ma19-06 2023
|
18:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
930225
|
lø29-07 2023
|
11:00
|
|
|
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
|
|
Vejle B
|
|
|
911948
|
ma31-07 2023
|
19:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
Varde IF
|
|
|
524585
|
lø05-08 2023
|
14:00
|
|
|
Lyshøjskolen
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
728803
|
lø05-08 2023
|
16:00
|
|
|
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
|
|
Esbjerg fB
|
|
|
353522
|
sø06-08 2023
|
14:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
ANN
|
FC Skanderborg
|
|
|
659763
|
on09-08 2023
|
18:30
|
|
|
VB Parken
|
|
Vejle B
|
|
|
744152
|
lø12-08 2023
|
13:00
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
843664
|
lø12-08 2023
|
14:00
|
|
|
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
|
|
Esbjerg fB
|
|
|
390631
|
ma14-08 2023
|
17:00
|
|
|
Randers Stadion
|
|
Randers Freja
|
|