Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
lørdag den. 17-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
11:00
Øster Han Herred
Trekroner/Skovsgård
|
|||||||||||||||||||
11:00
Jetsmark IF
Fjerritslev IF (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11:40
Fjerritslev IF (1)
Øster Han Herred
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11:40
Trekroner/Skovsgård
Jetsmark IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 24-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Aabybro IF
Ørebro-Thorup/Klim
|
|||||||||||||||||||
10:00
Fjerritslev IF (2)
Birkelse IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:40
Birkelse IF
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Ørebro-Thorup/Klim
Fjerritslev IF (2)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 08-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Aabybro IF
Trekroner/Skovsgård
|
|||||||||||||||||||
10:00
Fjerritslev IF (2)
Fjerritslev IF (1)
|
|||||||||||||||||||
10:40
Fjerritslev IF (1)
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Trekroner/Skovsgård
Fjerritslev IF (2)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 08-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:30
Øster Han Herred
Ørebro-Thorup/Klim
|
|||||||||||||||||||
10:30
Jetsmark IF
Birkelse IF
|
|||||||||||||||||||
11:10
Birkelse IF
Øster Han Herred
|
|||||||||||||||||||
11:10
Ørebro-Thorup/Klim
Jetsmark IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Ørebro-Thorup/Klim
Trekroner/Skovsgård
|
|||||||||||||||||||
10:00
Birkelse IF
Fjerritslev IF (1)
|
|||||||||||||||||||
10:00
Aabybro IF
Øster Han Herred
|
|||||||||||||||||||
10:00
Fjerritslev IF (2)
Jetsmark IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Jetsmark IF
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Øster Han Herred
Fjerritslev IF (2)
|
|||||||||||||||||||
10:40
Fjerritslev IF (1)
Ørebro-Thorup/Klim
|
|||||||||||||||||||
10:40
Trekroner/Skovsgård
Birkelse IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 05-10 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Aabybro IF
Fjerritslev IF (2)
|
|||||||||||||||||||
10:00
Ørebro-Thorup/Klim
Birkelse IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Birkelse IF
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Fjerritslev IF (2)
Ørebro-Thorup/Klim
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 05-10 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Øster Han Herred
Jetsmark IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Trekroner/Skovsgård
Fjerritslev IF (1)
|
|||||||||||||||||||
10:40
Fjerritslev IF (1)
Øster Han Herred
|
|||||||||||||||||||
10:40
Jetsmark IF
Trekroner/Skovsgård
|
Spilleregler 5:5
Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Resultat af kampene indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk af arrangørklubben.