Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
lørdag den. 17-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:20
Løgstør IF
Ørebro-Thorup/Klim
|
|||||||||||||||||||
11:00
Ørebro-Thorup/Klim
Fjerritslev IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11:40
Fjerritslev IF
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 24-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:00
Hornum IF
Haubro IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Aars IK
VØ 91
|
|||||||||||||||||||
10:40
VØ 91
Hornum IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:40
Haubro IF
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 31-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Løgstør IF
Hornum IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Fjerritslev IF
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
10:40
Hornum IF
Fjerritslev IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Aars IK
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 31-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
VØ 91
Ørebro-Thorup/Klim
|
|||||||||||||||||||
10:40
Ørebro-Thorup/Klim
Haubro IF
|
|||||||||||||||||||
11:20
Haubro IF
VØ 91
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 07-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Løgstør IF
Haubro IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Fjerritslev IF
VØ 91
|
|||||||||||||||||||
10:40
Haubro IF
Fjerritslev IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
VØ 91
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 07-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Ørebro-Thorup/Klim
Hornum IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Hornum IF
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
11:20
Aars IK
Ørebro-Thorup/Klim
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 14-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Aars IK
Hornum IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
VØ 91
Haubro IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Hornum IF
VØ 91
|
|||||||||||||||||||
10:40
Haubro IF
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 14-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Løgstør IF
Fjerritslev IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Ørebro-Thorup/Klim
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
11:20
Fjerritslev IF
Ørebro-Thorup/Klim
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 21-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Hornum IF
Ørebro-Thorup/Klim
|
|||||||||||||||||||
10:40
Ørebro-Thorup/Klim
Haubro IF
|
|||||||||||||||||||
11:20
Haubro IF
Hornum IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 21-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Aars IK
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
VØ 91
Fjerritslev IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Løgstør IF
VØ 91
|
|||||||||||||||||||
10:40
Fjerritslev IF
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 05-10 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Aars IK
Ørebro-Thorup/Klim
|
|||||||||||||||||||
10:40
Ørebro-Thorup/Klim
VØ 91
|
|||||||||||||||||||
11:20
VØ 91
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 05-10 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Hornum IF
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Haubro IF
Fjerritslev IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Fjerritslev IF
Hornum IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Løgstør IF
Haubro IF
|
Spilleregler 5:5
Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Resultat af kampene indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dkaf arrangørklubben.